fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 11, 2024, 09:39:35 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 87775 times)


zaiste, jaka bujna wybraznie masz  ::)
WON.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Wichur, nie roztrząsajmy juz tu nic(na publiku), gawiedź śmierdzi, a ja nadal po prostu nie rozumiem cię...dałem bazę, za free, wybuliłem za was i każdy dymał, jak mógł, proste i nie mogę pojąć, jak taki Wredny mi moze w topicu jeszcze sie pojawiać i ty mi tu też.
Tyle.
Chore, rozumiesz, czy nie.
Chciałem ci pomóc zrozumieć, co się stało z twoją krową. A skoro wybrałeś obrzucanie się fekaliami, to reszta dostosowała ton "dyskusji". Tu wprawdzie o flame łatwiej niż o wpierdol nocą na Pradze, ale z reguły kończy się na kilku stronach.

A kto co komu zabrał, to można by do Wielkanocy ustalać. Jak w NCR powołają skarbówkę, możesz mnie podpierdolić :>
Logged
Nie biegaj za stadem.


xoen - też mnie to zastanawiało jak ginęła broń, kapsle czy auta. Ale czy coś mówiłem? Nie. Tylko Ty cały czas narzekałeś że brakuje, brakuje i jeszcze raz brakuje. Narzekałeś nawet jak miałeś dla Nas zrobić zbroje. Więc przestań się telepać teraz jak dziwka na mrozie z tym jak to Cie rzekomo wydymali, bo sam nie byłeś lepszy. I odwal się odemnie z tekstem że wyniosłem Ci rzeczy z bazy.

Chciałem ci pomóc zrozumieć, co się stało z twoją krową. A skoro wybrałeś obrzucanie się fekaliami, to reszta dostosowała ton "dyskusji". Tu wprawdzie o flame łatwiej niż o wpierdol nocą na Pradze, ale z reguły kończy się na kilku stronach.

A kto co komu zabrał, to można by do Wielkanocy ustalać. Jak w NCR powołają skarbówkę, możesz mnie podpierdolić :>

Wichur, abstrahując od tego, co robią tu te dzieci, unikasz odpowiedzi na pytanie, luz, wiem ocb.
szkoda, ze dzięki tobie pan Wredny okradał nas aż do olania gry.

Luz, jestes super.
jak zawsze.

Quote
xoen - też mnie to zastanawiało jak ginęła broń, kapsle czy auta. Ale czy coś mówiłem? Nie. Tylko Ty cały czas narzekałeś że brakuje, brakuje i jeszcze raz brakuje. Narzekałeś nawet jak miałeś dla Nas zrobić zbroje. Więc przestań się telepać teraz jak dziwka na mrozie z tym jak to Cie rzekomo wydymali, bo sam nie byłeś lepszy. I odwal się odemnie z tekstem że wyniosłem Ci rzeczy z bazy.
zaraz przeczytam, co tu trujesz, ale twoja odpowiedź, gdzie jest 6k, i materiały CAŁEJ BAZY jest prosta:
powiedziałeś mi, że PRZECIEŻ LEŻAŁY i powiniem swoje ,(w MOJEJ BAZIE) trzymać w krowie.
no i czy rozumiesz juz, o co biega z WĄTKIEM, do CIEZKIEJ CHOLERY, czy NIE.

krowa ZNIKŁA, a gnoje mają neororywkę, na moje konto.
Daj spokój już.

i naprawdę, leję na śpiace już śmieci, co mi w wątku bruździły, leję na to, co zginęło i ile godzin straciłem, teraz mogę po prostu powiedzieć: unikajcie tej gry, prawdziwi gracze.
Unikajcie.
Starsi, oczekujacy pewnego rodzaju rewardu za wysiłek gracze: UNIKAJCIE FO, taka rada.
W twarz wam się śmiać będą i nie na bata, tak wygląda FO.

tyle, i niech Dremor z blubberem rządzi i wypierdalać.

nie zapomnijcie zrobić donate z rańca.
Tyle ode mnie, szkoda czasu na dialog, bo dialogu nie ma, najlepszego w nowym roku i liczę, by FO zdechło.

Tyle.
Proste - unikajcie szakali.
« Last Edit: January 09, 2010, 02:26:26 am by xoen »
Logged

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline

... adres mi daj.

A w jakim celu potrzebujesz czyjs adres?
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

A w jakim celu potrzebujesz czyjs adres?

bo najebac mnie chciał
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Wichur, abstrahując od tego, co robią tu te dzieci, unikasz odpowiedzi na pytanie, luz, wiem ocb.
szkoda, ze dzięki tobie pan Wredny okradał nas aż do olania gry.

Luz, jestes super.
jak zawsze.
Jakie pytanie, na demony i diabły? Naprawdę nie wiem, albo z powodu zalewu postów, albo dlatego, że nie stosujesz za wiele znaków interpunkcyjnych.

Pan wredny nie okradał nikogo, maleńki, przynajmniej ja nie zauważyłem. Ergo nie mogłem mu ułatwiać tego procederu. Ergo pieprzysz bez sensu, zresztą już trzydzieści kilka stron.
Logged
Nie biegaj za stadem.


Wygląda na to że jest już tak pijany lub zrozpaczony że pozostał na poprzedniej stronie i tam edytuje ciągle to co napisał.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

to jest jego zyciowy dramat i nie nalezy sie z tego smiac
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline

Na uprzejmą prośbę wrzucam:

<Impre>   Imprezobus:
<Impre>   Mam 17 lat, chodzę do liceum, nie mam wykształcenia wyższego, nie myślę o prywatnych studiach, nie jestem lol-kolesiem i nie wiem co to kulegen, ale radzę Ci, nie wciągaj tego więcej.
<Impre>   I jestem w stu procentach przekonany iż wykorzystując kilka z rzeczy które ja mam, a których Ty nie masz finalnie i ostatecznie Cię zmiażdżę. Mowa o dystansie do siebie, stylu, poczuciu humoru, zdolności dedukcji i empatii.
<Impre>   Zrobię to co więcej zastępując wszystkie znaki przestankowe rodzimym słowem "kurwa"
<Impre>   Tak więc:
<Impre>   Mówisz o kradzionym silniku kurwa jednak po pierwsze licencja na fallouta już nie działa i silnik jest ogólnodostępny kurwa tak więc samo Twoje stwierdzenie iż gra działa na kradzionym silniku jest jakby nie patrzeć kurwa kłamstwem kurwa.
<Impre>   Po drugie: po drugie serwer kurwa nawet średnio satysfakcjonujący dość sporo kosztuje kurwa zaś donacje głowę daje rekordowe nie są kurwa. Ci kurwa co tę grę trzymają naprawdę muszą włożyć w nią dość sporo wysiłku i nieżadko własnych funduszy kurwa.
<Impre>   Dają coś nie wymagając nic w zamian kurwa więc owszem kurwa masz prawo zgłaszać zażalenia czy byś złym na coś kurwa co nie działa kurwa jednak prawa do nazywania czyjegoś dzieła gównem to wedle wszelkich zasad kultury już nie masz kurwa. Nie podoba się -kurwa- to nikt do gry nie zmusza kurwa po prostu odejdź kurwa.
<Impre>   Po trzecie: uwierz mi kurwa że w tym momencie pokrzywdzony jest każdy kurwa. Sam bez powodu mam w VC większy minus reputacji kurwa niż własnej twardej waluty kiedykolwiek w grze kurwa. I czekam aż się "Ci kurwa u góry" wyrobią z tym co mają kurwa by mogli się zająć moim skromnym problemem kurwa. Mimo iż dostęp do VC jest jedną z niewielu możliwości treningu tej postaci kurwa nim podniesie broń nie urywając sobie stopy kurwa.
<Impre>   I skoro mówisz o czymś takim jak fallout (co uwierz mi kurwa pamiętamy) to chciałbym Cię uświadomić jakim światem są stany po takiej wojnie kurwa.
<Impre>   Otóż taki świat ma to do siebie kurwa że każdy w nim myśli tylko jak polepszyć swoją sytuację która kurwa możesz mi wieżyć kurwa najlepszą nie jest kurwa. Polepszenie własnej sytuacji zwyczajowo związane jest z dokopaniem komuś innemu kurwa.
<Impre>   Tak więc jeżeli straciłeś sprzęt przez buga to przy odrobinie cierpliwości da radę się z "Tymi kurwa u góry" dogadać kurwa. Po drugie kurwa nie zabezpieczając się przed stratami sam się na nie wystawiasz kurwa. Czemu w gangu masz ludzi którym nie ufasz w pełni kurwa? Działaj z takimi kurwa o których wiesz kurwa że współpraca z nimi będzie z pewnością korzystna kurwa.
<Impre>   Po za tym masz taką brzydką cechę że dzielisz ludzi podług dziwnych kurwa kryteriów kurwa które sam stworzyłeś i które uznajesz za idealne i ostateczne kurwa.
<Impre>   Tak więc chciałbym Ci wyjaśnić że robiąc z siebie pośmiewisko kurwa zachowując się jak dziecko neostrady (i wyzywając w tym czasie innych użytkowników tej wyjątkowo sympatycznie kurewskiej kurwa<tutaj przekląłem kurwa dwa razy> gry od wyżej wymienionych) kurwa uznawaniem innych za przypadkowe ofiary internetu kurwa siebie zaś za komputerowe guru udowadniasz to kurwa iż wybitny z Ciebie egoista i hipokryta kurwa i przykro mi to mówić ale kurwa.
<Impre>   Jesteś waszmość gównem.
<Impre>   I do momentu w którym nie przeprosisz użytkowników tego forum i tej gry (tak kurwa wiem moi drodzy że w sumie tylko pośmiać się dało radę) gównem pozostaniesz kurwa.
<Impre>   I mówię to ja kurwa 17-latek który ma prawo mówić do Ciebie per gówniarz kurwa panie wyjadaczu kurwa.
<Impre>   Jeżeli masz z tym problem to zapraszam do siebie kurwa możemy się spotkać kurwa.
<Impre>   Tylko mam to do siebie iż wykazuję kompletny brak tolerancji dla braku tolerancji (fanatyczny antyfanatyk :D) i hipokryzji i nie gwarantuję Twojego bezpieczeństwa psychicznego i fizycznego kurwa. Po prostu strasznie nas wszystkich takie silące się na ambicję kurwa pokrzywdzone EMO (TAK KURWA JEST) trole kurwa wkurwiają.
<Impre>   I przepraszam za użyte w ostatnim zdaniu dwa wulgaryzmy nie będące przecinkami kurwa.
<Impre>   Zniknij.
« Last Edit: January 09, 2010, 02:31:17 am by Wichura »
Logged
Nie biegaj za stadem.


to jest jego zyciowy dramat i nie nalezy sie z tego smiac

 ;D chyba Twoje pierwsze zdanie które mnie rozbawiło ;) Dobra Panowie, skończyłem robotę, czas odespać. Dzięki za "rozrywkę", między kodowaniem.

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

piwosz az takie denne teskty mam  :-\
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.

Wygląda na to że jest już tak pijany lub zrozpaczony że pozostał na poprzedniej stronie i tam edytuje ciągle to co napisał.
witaj, złodzieju, jak widać ,to NIE PROBLEM, po co tu piszesz, jeśli możesz wyjaśnic?
złodzieju?


pamietajmy, to zwykły naciągacz- złodziej o n mnie ocenia.
godzinę po przyjęciu do bazy skroił 12k caps, potem materiały, potem materiały, potem FOCH, potem znikł, Wicuhr go NIBY zabił w bazie potem nagle pan złodziej chodził po bazie, ile wlezie, kradł i tak jest super gościem w klamie apewne, sukę wykarmiła moja baza z pomocą Pana jaśnie fajnego na POLSKICH FORACH O FO Wichura.

Tak to jest.

i mi ot robią w topicu.
suką jesteś i WON mi.
służ, kurwo, nowym panom, pana nie miałeś to się rozbestwiłeś.
jeden z drugim.

PROSTE?

Najlepszego w nowym roku, Wichur, szkoda....
« Last Edit: January 09, 2010, 02:35:48 am by xoen »
Logged

Swoorr

  • Komandos
  • Offline

ta ale po co tyle nerwów ?
Logged
Twoja stara szczeka na pociągi, nubie.
Pages: 1 ... 31 32 [33] 34 35
 

Page created in 0.088 seconds with 19 queries.