fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 01:11:25 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4 ... 35

Author Topic: polaczki - wątek do śmiechu, jak widzę, nikt nie odpowie, za to FUN mają.  (Read 86642 times)

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #15 on: January 08, 2010, 08:53:15 pm »

Hej, kolego, nie mów mi debilu, skoro nie masz PODSTAW.
co masz na mysli moze mi powiedz, albo SPIERDALAJ.

Nie ma to jak wyzywać kogoś od debili, ale jak już ktoś cię wyzwie (bo na serio zachowujesz się jak debil) to jest już nie w porządku? Powiedz ci tak, roleplayerzy byli głodni, spotkali twoją krowę, zabili ją, upiekli nad ogniskiem i zjedli, kumasz?
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #16 on: January 08, 2010, 08:53:27 pm »

:D ZDECYDOWANIE czas najwyzszy poszukac przycisku "power" i skorzystac z piatkowego wieczoru, pozdrawiam.

Jakby się czytało dział bugi to by się wiedziało że problem już, humm humm, występował. I że krowy, humm humm, powróciły po jakimś czasie - niektóre. Z czym to jest związane, jeszcze się nie dowiedzieliśmy bo devi albo jeszcze nie wiedzą, albo nie mówią bo pracują nad tym albo przynajmniej zamierzają się tym zająć. Naprawdę, prozaczek i herbatka z cytrynką i miodem, życie jest piękne  :)
Logged
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #17 on: January 08, 2010, 08:54:38 pm »

chooj ci w dupę z taką radą.
nie rozumiecie nic, tyle widzę.

Ja cie nie obrazam, wiec ty nie obrazaj mnie ;]
Jezeli Twoim problemem w zyciu jest stracenie itemow w darmowym MMO, do tego BECIE, to powinienes byc zajebiscie szczesliwym czlowiekiem ;]
Logged
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #18 on: January 08, 2010, 08:54:59 pm »

Panie, kierwa! Ale gdzie jego krowa, no?!

Człowieku. Weź się uspokój. Przez takich jak ty jest tu taki burdel a Wipe nie nadąża z moderowaniem forum i ogarnianiem rozgrwki. Płacz dalej o krowę, którą straciłeś ale proponuję, abyś robił to przy pomocy pamiętnika albo bloga. To jest OPEN BETA. Tutaj takie rzeczy się zdarzają. Ten temat powinien być również jak najszybciej zamknięty.
Logged
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #19 on: January 08, 2010, 08:55:10 pm »

Nie ma to jak wyzywać kogoś od debili, ale jak już ktoś cię wyzwie (bo na serio zachowujesz się jak debil) to jest już nie w porządku? Powiedz ci tak, roleplayerzy byli głodni, spotkali twoją krowę, zabili ją, upiekli nad ogniskiem i zjedli, kumasz?


słuchaj, jeśli mam ore place 3 SEKUNDY od tenta i mam DOBRY słuch, proszę cię, krowa, która żyła ze mną od 2vl dałaby znać, że ma problem.

3 SEKUNDY DROGI.


Quote
Człowieku. Weź się uspokój. Przez takich jak ty jest tu taki burdel
Jaki burdel, gram tygodniami, dziś wchodze na pół godziny i tracę WSZYSTKo, czy nie rozumiesz, kolego mojej frustracji, czy po prostu kredyckiki ci kompa dały zajebistego i cię NIC nie boli dziś.
« Last Edit: January 08, 2010, 08:57:13 pm by xoen »
Logged
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #20 on: January 08, 2010, 08:56:01 pm »

Ja myślę że to Jodwig ją zjadł  ;D albo PvP znowu grał no i... krowa miała za słaby skill. RIP.
Logged
"War. War never changes"

RJ

  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #21 on: January 08, 2010, 08:56:08 pm »

Xoen...
Tak na serio i powaznie. Wez wylacz komputer. Ubierz sie cieplo i pojdz na 30-60 minutowy spacerek. Przyjdz  do domu, wlacz komputer i na spokojnie przeczytaj to co napisales na forum.
Pozdrawiam.
Logged
"Sanity... is for the weak!"
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #22 on: January 08, 2010, 08:56:25 pm »

EJ POSTAWIE CI 3 KROWY ALE CICHO JUZ !!! JAK SERWER ON BEDZIE TO NAPISZ!!!
Jezu!
Logged

jodwig

  • I'm not always right, but I'm never wrong either
    • After War Mod
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #23 on: January 08, 2010, 08:56:46 pm »


słuchaj, jeśli mam ore place 3 SEKUNDY od tenta i mam DOBRY słuch, proszę cię, krowa, która żyła ze mną od 2vl dałaby znać, że ma problem.

3 SEKUNDY DROGI.

Jak widać roleplayerzy są szybsi niż myślałeś, trzeba było ich nie nie doceniać. Radzę ci postawić strażnika z minigunem, który by strzelał do głodnych roleplayerów.

EDIT: Nie dostał jeszcze bana lol?
« Last Edit: January 08, 2010, 08:59:42 pm by jodwig »
Logged
Only people who are ready to die should be able to kill...

Lipskii

  • Teraz Siergiej Ten niby rusek z nicku xd
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #24 on: January 08, 2010, 08:57:49 pm »

Xeon ogarnij się piszesz postu jak byś miał 14 lat góra. Masz problemy emocjonalne z powodu gry ;p. Wyzywasz i nadużywasz wulgaryzmów nie ma to sensu. Proponuje wizytę u terapeuty  8). ZApewne masz ADHD.

Uspokój się to tylko gra.

Logged
http://img97.imageshack.us/img97/9350/bannered.png

Niczym Husaria zmiatamy przeciwników z powierzchni ziemi.
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #25 on: January 08, 2010, 08:58:14 pm »

Ehh.. I po co z nim rozmawiacie? Chłopakowi tylko ego rośnie, bo przecież on tak wszystkim jedzie i broni honoru swojej krowy! Dajcie mu chwile to ochłonie, znudzi się i wróci do grania w sapera.
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #26 on: January 08, 2010, 08:58:35 pm »

Xoen...
Tak na serio i powaznie. Wez wylacz komputer. Ubierz sie cieplo i pojdz na 30-60 minutowy spacerek. Przyjdz  do domu, wlacz komputer i na spokojnie przeczytaj to co napisales na forum.
Pozdrawiam.

Co napisałem, to wiem.
Napisałem to, iż nie można po prostu skazywać IDEĄ pewnej KOMERCYJNEJ gry, zbierać dotacji i nie być w stanie wyjaśnić SYTUACJI w razie problemu.

Wiem wiem, ich nie boli.
Logged
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #27 on: January 08, 2010, 08:59:29 pm »

Xeon dałeś jakąś dotacje?
Logged
"War. War never changes"
Re: Wipe - cwaniaczekj z możliwościami, jak widać.
« Reply #28 on: January 08, 2010, 08:59:56 pm »

Co napisałem, to wiem.
Napisałem to, iż nie można po prostu skazywać IDEĄ pewnej KOMERCYJNEJ gry, zbierać dotacji i nie być w stanie wyjaśnić SYTUACJI w razie problemu.

Wiem wiem, ich nie boli.

Komercyjna gra? Hahahaha, po prostu nie mogę ^^
Logged
Ale jego krowa zagina czasoprzestrzeń zatrzymując serwer, który cofa taktowanie procesora i bateryjki w biosie, dzieki czemu sama znika.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Wipe - cwaniaczki z możliwościami, jak widać. FO is dead, imo, sry.
« Reply #29 on: January 08, 2010, 09:00:10 pm »

Planowałem obejrzeć dzisiaj Seksmisje w Polsacie, ale to co się tutaj dzieje... to dopiero komedia. Nie mogę się oderwać od kompa czekając na kolejne posty :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 35
 

Page created in 0.101 seconds with 18 queries.