fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 14, 2024, 05:56:09 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 3 [4] 5 6

Author Topic: Volná diskuze  (Read 17298 times)

Re: Volná diskuze
« Reply #45 on: August 21, 2010, 10:15:51 pm »

kriste pane 2, a este AP!!! si ich radsej mne mohol dat
 :P
Logged
Re: Volná diskuze
« Reply #46 on: October 29, 2010, 01:06:14 am »

Arena:
Je tohle mozni?
byl sem uplne skriplenej sance na zasah 5 procent a ona mnela BA a pres 100hp a co to zrazu?
:
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #47 on: October 29, 2010, 04:08:46 pm »

Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing
Re: Volná diskuze
« Reply #48 on: November 01, 2010, 12:08:48 am »

Can person who deleted my last post tell me WHY ?


It was stupid ...

Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #49 on: November 01, 2010, 12:58:59 am »

Udělal jsem to já. Takový posty možná projdou v shoutbordu, ale proč to psát do odpovědi?
Re: Volná diskuze
« Reply #50 on: November 01, 2010, 02:16:04 am »

Jak jsem měl jinak napsat že jsem se smál ?  ::)


smích smích smích      :o


Nebo jak jako ? Proč nesmázneš i ten gif teda ?      Bože bože
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #51 on: November 01, 2010, 03:05:56 am »

smích smích smích      :o
SMIECH  ;D
Nie, nemazte mi gifkooooo.

Ale teraz vazne. Bantz, podla mna nikomu neublizi ked sem niekto napise sprostost, alebo nejaky iny trollpost. Aktivita nasej sekcie je pod bodom mrazu, jedine postu co sa tu vyskytnu su typu "bla bla som tu novy bla bla" alebo "OMG check this". Musim povedat ze zavidim polish subtrollum, aj ked vacsina postov su tam hluposti, aspon to tam zije a clovek sa zabavi :). Myslim si ze tuto sekciu si gazdujeme sami, pokial teda tu nenadavame, alebo inym sposobom hrubo neznevazujeme pravidla - oprav ma ak sa mylim.
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Cpt.Rookie

  • The final act is mine
    • riget.info
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #52 on: November 01, 2010, 09:53:03 am »

Pokud bych si měl vybrat mezi posty typu "smajlík", "gif", "(tr)ololol" a ničím, tak bych prosil raději nic.
Logged
Server-Boy - FOnline servers statistics
pcntl_wait($status); //protect against zombie children
postCount++;

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #53 on: November 02, 2010, 12:24:04 pm »

Ja bych nepsal ani smich, smich protoze jedina informace z toho je, že se Holo smeje. Ten gif je sice trochu trololo, ale alespon to ma za cil nekoho pobavit, takze to ma alespon nejakou hodnotu.

Hlavni problemy tohohle subfora:
1. Mensi playerbase.
2. Roztristenost, protozoze jsou vicemene tri ceska fora slouzici stejnemu ucelu, krom tehle sekce taky madbrahmin a castecne i VSB forum.
3. Nevyhrocenost vztahu. V soucasnosti, kdy existuje jen jedna vetsi ceska skupina, VSB+Hawks, tak chybi vyrazny nazorovy a osobni spor. Kdyz si clovek projde historii tehle sekce, tak nejzajimavejsi veci jsou spory mezi gangy, kdyz jeste soucasni Hawks uzce nespolupracovali s VSB, viz. http://fodev.net/forum/index.php?topic=2036.0.

Btw. diky tomu ze zmizel jeden post tak se tu rozjela alespon nejaka diskuze. To neni zle, ne?
Re: Volná diskuze
« Reply #54 on: November 02, 2010, 02:29:50 pm »

Na subforu kde je UPLNĚ mrtvo se mažou posty(nemají "dostatečnou vypovídací hodnotu") a vůbec polemizujete nad tím jakej post je adekvátní a jakej ne. Tak to promiňte kucí ale už to berete trochu vážně ...


 :o :o :o

Nevidim důvod proč sem ještě psát, tohle mě dostalo ...


PS: A abych se opravil tak k postu Kill n Die : Můj názor je že je to moc zábavný screen a mnoho lidí se mu jistě zasmálo stejně jako já.
« Last Edit: November 02, 2010, 02:34:15 pm by Hololasima »
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!

Bantz

  • Mao!Mao!
    • Gang VŠB
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #55 on: November 02, 2010, 02:43:18 pm »

Nejde o to, že nemá dostatečnou vypovídající hodnotu, jde o to že má prakticky nulovou hodnotu, ať už vypovídající či jakkoukoliv jinou. Kdyby tady někdo posílal 20 postů denně, tak asi neprojde ani to gifko. Ale čtyři smajlíci neprojdou ani teď.

Cpt.Rookie

  • The final act is mine
    • riget.info
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #56 on: November 02, 2010, 02:46:58 pm »

Na subforu kde je UPLNĚ mrtvo se mažou posty(nemají "dostatečnou vypovídací hodnotu") a vůbec polemizujete nad tím jakej post je adekvátní a jakej ne. Tak to promiňte kucí ale už to berete trochu vážně ..
Ano a je to naprosto v pořádku. Postováním blbostí se fórum neoživí (když nepočítám to oživení, které zmiňoval Bantz).
Chcete nad něčím diskutovat v české části oficiálního fóra? Prosím, máte možnost se normálně vyjádřit.
Nechcete? Nikdo vás nenutí.
Logged
Server-Boy - FOnline servers statistics
pcntl_wait($status); //protect against zombie children
postCount++;

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #57 on: November 02, 2010, 02:57:40 pm »

No ved ja som rad ze sa tu debatuje :).
Ja som cakal ze tu bude pisat vela novacikov, myslim si ze nas playerbase je jeden z tych vacsich. Kazdopadne aj ked je vela foriek, tak som myslel ze tato sekcia bude sluzit ako nejaky prostrednik medzi vsetkymi gangami a forkami, co sa zial moc nedeje - resp. nikto nema zaujem o oficialne forko, uz len od nas ho sleduje minimum ludi a este menej nejak prispieva.
(este k tomu gifku, ja viem ze smajliky su zbytocne, ale som rad ze na to niekto reagoval, ze si to vsimol a pobavilo ho to - to bola reakcia ked som si ten post cital xkrat a az po par dnoch som pochopil o co tam ide :) )
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing
Re: Volná diskuze
« Reply #58 on: November 02, 2010, 03:50:26 pm »

Ano a je to naprosto v pořádku. Postováním blbostí se fórum neoživí (když nepočítám to oživení, které zmiňoval Bantz).
Chcete nad něčím diskutovat v české části oficiálního fóra? Prosím, máte možnost se normálně vyjádřit.
Nechcete? Nikdo vás nenutí.


Já chci. Ale asi jsem moc hloupej na to vyjádřit "smích" jinak než těma smajlama. Pánové já rozumím o co vám jde ale mazaním a rádoby "čištěním" stejně mrtvého fórka ničemu nepomůžete.
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!

Cpt.Rookie

  • The final act is mine
    • riget.info
  • Offline
Re: Volná diskuze
« Reply #59 on: November 02, 2010, 04:12:29 pm »

To, že tady panuje nulová aktivita je mi vcelku jedno. Ale byl bych rád, kdyby se úroveň diskuse (vedené třeba jednou za dva roky) udržela na určité úrovni a aby se nově příchozí člověk, který si tohle fórum bude jednou (třeba i) číst, nemusel nechápavě kroutit hlavou a probírat se plevelem (nebrat prosím osobně).
Logged
Server-Boy - FOnline servers statistics
pcntl_wait($status); //protect against zombie children
postCount++;
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
 

Page created in 0.097 seconds with 18 queries.