fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 19, 2024, 03:20:18 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 9

Author Topic: Zaawansowane techniki PvP i PK  (Read 34956 times)

Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #30 on: May 07, 2010, 09:50:14 pm »

dlatego dobrze jest być big gunnerem w bazie w której panuje komuna :>

ale nie lepiej jest expic bg ulepszonym flamerem z ulepszonym paliwkiem?

Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #31 on: May 10, 2010, 01:10:30 am »

jesli chcesz nauczyc sie PvP to:
pkt1 musisz miec baze (najlepiej ta za 130k) w ktorej nie ma zadnych mercow
pkt2  co najmniej 6 osob (ale to i tak malo) o roznych "specjalizacjach"
pkt3 musicie sie jakos zgrywac w czsie gry i robic sobie testy w roznych konfiguracjach i np. raz 2 sniperow Sg 1 ew 1 bg vs 2 bg i 2 sniperzy, potem dajmy na to 1 sniper sg i 1 bg kontra reszta
pkt4 musicie stworzyc komunikacje glosowa (bo bez tego nie ma mowy o jakiej taktyce)
pkt5 musicie sie nauczyc ze PvP polega glownie na dobrej zabawie a nie na sraniu sie ze jeszcze nie daj boze strace armor bron i ammo (chyba ze lubisz biegac w leather jackecie z greese gunem i strzelac do bluesuitow, a jak widzice typa w MA to spierdalacie)

Igliczka

  • Bite me!
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #32 on: June 07, 2010, 06:36:50 pm »

LOL, a ja myslalam ze obecne PvP polega na nawpie*****u sie maksymalmej ilosci jetu(sztuk2), coli(tez 2), fajkow(2),psycho(2),buffoutow(2), i na dokladke HGW po co ale zawsze mentatsow(jak wszystkiego max 2), zlapanie miniguna, laser rifla, snipery, gatling, czy czegokolwiek, wstawka w max osob i przetransportowanie max altow w razie gdyby co, i tempe jak cep napier******e do wszystkiego co ma inny kolor niz potrzeba xD... tak naprwde to glowna technika sa chyba komunikatory glosowe.
Logged
"I'm not going anywhere 'til I stomp your ugly mug out of existence."

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #33 on: June 07, 2010, 06:38:15 pm »

Dobrze myślałaś (myślałeś?). Tak to wygląda... niestety albo stety, zależy dla kogo. Mnie to ani ziębi ani grzeje, bo zawsze znajdzie się ktoś kogo dam rade pokonać moim "czystym" buildem :P
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Igliczka

  • Bite me!
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #34 on: June 07, 2010, 06:47:04 pm »

moze i masz racie ale niestety jak masz czysty build i spotkasz kolesia z avengerem na psycho, lub snipera SG lub EW po jetach (ktory potrafi walnac 2 razy w "turze" to powiedzmy sobie szczerze ze masz mniejsze szanse, btw ciekawy co by narko builderzy zrobili gdyby dostepnasc prochow sie znaczaco pogorszyla... Cale szczescie ze nie mam czasu siedziec przed FO na tyle dlugo zeby sie w to wkrecic jak niektorzy, bo bym teraz siedziala i plakala
Logged
"I'm not going anywhere 'til I stomp your ugly mug out of existence."

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #35 on: June 07, 2010, 06:52:13 pm »

Na pytanie co by zrobili widzę tylko jedną odpowiedz: będą płakać na forum i jeśli to nie pomoże to zrobią nowe alty do crafcenia dragów ew. do zbijania kasy na np. robieniu i sprzedawaniu ammo.

A szczerze mówiąc teraz nieopłaca się grać "czystym". Gram nim tylko dlatego, że nie mam kasy na jeta. Szczerze mówiąc to mój build jest beznadziejny dopóki nie wezme jeta. A jak wezme i skończy mi sie kasa to tez jest beznadziejny. Troche przesadzili z tymi narkotykami.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Igliczka

  • Bite me!
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #36 on: June 07, 2010, 07:03:13 pm »

taaaa wiem teraz kazdy czysty buildzik jest ostro zjezdzany za jego, jak to ktos pieknie ujal "popierdolkowatosc" xD... problem z grach MMORPG jezeli chodzi o PvP pojawia sie wtedy gdy ludzi bardziej przejmuja sie gra niz zyciem codziennym i staja sie fanatycznymi poszukiwaczami recepty cod na to by byc najlepszym... wlasnie wtedy zaczyna sie plakanie do GMow, gra mercami drugi, sojusze po x (gdzie x jest liczebnikiem nieokreslonym pt "w ch*j") ludzi lub wrecz gango... tylko po co wtedy grac jezeli to joz nie jest $FUN??????????????????????????????????????
Logged
"I'm not going anywhere 'til I stomp your ugly mug out of existence."

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #37 on: June 07, 2010, 07:08:53 pm »

Powiem tak: pozabijać każdy może. Fakt, że z kiepskim buildem spadniesz na pierwszym lepszym gościu w armorze, ale jak weźmiesz scoped hunting rifle to uwalisz jakiegoś ktosia co ma ok. 100hp bez problemów.

A płakać zawsze będą. Z wypowiedzi Solara i Lexxa wynika, że dla nich Fallout w FOnline jest tylko grafiką i częściowo silnikiem. Nie widzą nic złego w skupianiu się w 100% na PvP... no cóż ich gra. Nam pozostaje czekać na SDK ;D
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #38 on: June 07, 2010, 08:06:45 pm »

Z wypowiedzi Solara i Lexxa wynika, że dla nich Fallout w FOnline jest tylko grafiką i częściowo silnikiem. Nie widzą nic złego w skupianiu się w 100% na PvP...
Czytałem na tym forum już różne bzdury, ale to ...
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #39 on: June 07, 2010, 08:06:51 pm »

chłopie, KAŻDY sniper na 21 lvl pobije z huntingiem KAŻDEGO innego fajtera. Byle tylko umiał grać. Z jetem rozwali go na 100%.

Miałem taką sytuacje, ja: hunting, skórka
koles: CA, jakiś gun.

I co? łyk 2 jety i hunting wali jak z serii.

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #40 on: June 07, 2010, 08:26:40 pm »

Wichura "wie" lepiej ^^

Jety teraz są tak łatwe do zdobycia ze aż żal ich nie wykorzystywać  ;/  wiec co innego mają robić
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #41 on: June 07, 2010, 08:34:29 pm »

Powiem tak: pozabijać każdy może. Fakt, że z kiepskim buildem spadniesz na pierwszym lepszym gościu w armorze, ale jak weźmiesz scoped hunting rifle to uwalisz jakiegoś ktosia co ma ok. 100hp bez problemów.

A płakać zawsze będą. Z wypowiedzi Solara i Lexxa wynika, że dla nich Fallout w FOnline jest tylko grafiką i częściowo silnikiem. Nie widzą nic złego w skupianiu się w 100% na PvP... no cóż ich gra. Nam pozostaje czekać na SDK ;D

lat de fak?


ale jak weźmiesz scoped hunting rifle to uwalisz jakiegoś ktosia co ma ok. 100hp bez problemów.


Ahaa, a jak on ma psycho jet , CA i ma plasma granaty to tez??


W

Y..

P...

Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #42 on: June 07, 2010, 08:45:39 pm »

Wichura "wie" lepiej ^^
Aż tak dobrze to nie ma. Tyle że jak już coś wiem, to z reguły nie wyssałem tego z anusa.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #43 on: June 23, 2010, 12:01:31 pm »

Do technik PK mozna zaliczyc podlozenie komus bomby do plecaka? Nie wiem czy sie da, ale gram od niedawna i zastanawia mnie pare rzeczy.
1. Stoje sobie kolo baraku w NCR i nagle moja postac eksploduje, o co biega?
2. Ide zrobic sobie amunicje, pracuje spokojnie przy stole i nagle widze jak guardy zabijaja jakiegos kolesia ktory uderzyl mnie w oczy w piesci A POTEM ZABIJAJA MNIE, dlaczego?

Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #44 on: June 23, 2010, 12:33:26 pm »

Do technik PK mozna zaliczyc podlozenie komus bomby do plecaka? Nie wiem czy sie da, ale gram od niedawna i zastanawia mnie pare rzeczy.
1. Stoje sobie kolo baraku w NCR i nagle moja postac eksploduje, o co biega?
2. Ide zrobic sobie amunicje, pracuje spokojnie przy stole i nagle widze jak guardy zabijaja jakiegos kolesia ktory uderzyl mnie w oczy w piesci A POTEM ZABIJAJA MNIE, dlaczego?
Odkąd skill Steal został okrutnie znerfiony, są na to bardzo małe szanse. Ale dowcip zacny, bo ten, któremu wybuchnie coś w kieszeni, ma srogi czas replikacji, około 20 minut jeśli dobrze pamiętam.

1. Dar obserwacji jest cennym darem, rzecze Konfucjusz. Co/kto stał obok? Czy ktoś podszedł blisko chwilę przed wybuchem? Co leżało na ziemi? Czy eksplodował ktoś jeszcze?
2. Nie znam zasady działania strażników w NCR, staram się unikać tej plugawej nory jak mogę. Być może bug, być może oberwałeś rykoszetem, bo straż waliła serią.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 9
 

Page created in 0.152 seconds with 24 queries.