fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 25, 2024, 05:31:46 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 7 8 [9]

Author Topic: Zaawansowane techniki PvP i PK  (Read 35002 times)

Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #120 on: December 11, 2010, 01:46:05 pm »

Quote
zalezy jezeli spotksm typka z 2 toughnessami lub na psych + 2 toughnessy + do tego piwko to i tak taki ludek nie ma resa na leser czy plasme
Mi chodzi o INSTANT KILL, czyli ten konkretny roll który może ci wypaść. Nie o jakiś inny roll, gdzie po prostu wyszło ci dużo dmg i przeciwnik dostał -hp/zginął na miejscu. INSTANT KILL - czyli hp przeciwnika spada do 0, pomijając WSZYSTKO, w tym rodzaj broni i resisty.
Logged
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #121 on: December 11, 2010, 03:00:05 pm »

Profesorek, ale ty w ogóle wiesz co to instant? nie każdy kryt za 100 to instant ;o
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #122 on: December 11, 2010, 04:53:52 pm »

naucz sie czytac ze zromumieniem

Chlopie...

Belkoczesz, gadasz od rzeczy, nie rozumiesz mechaniki gry, wicskasz kit i jeszcze sie zapierasz ze wiesz lepiej......  ogarnij sie

Instant kill to nie 'one shot kill'. Instatnt kill jest mozliwy w wypadku kiedy walisz celowany strzal w glowe/tors/oczy, i[w przypadku gracza jako przeciwnika] muszisz miec roll>100 ------> better critical jest niezbedny.. instatnt moze wypasc raz za 40, a raz za 250, zalezy ile przeciwniik ma HP w danym momencie[ktore spada mu do 0, i tak trzeba go jeszcze dobic  :)]
Logged
There is only one tactical principle which is not subject to change. It is: "To so use the means at hand to inflict the maximum amount of wounds, death, and destruction on the enemy in the minimum time."
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #123 on: December 11, 2010, 05:11:51 pm »

@Zimny_Lechu
Strzał w tors nie musi być celowany, a poza tym:
Quote
roll>100
W przypadku graczy jest chyba inaczej, szansa jest o wiele mniejsza niż 1/5 więc roll musi być wyższy(pewnie tak ze 111-120, ale nie wiem, bo Endurance ponoć modyfikuje).
Logged
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #124 on: December 11, 2010, 06:15:21 pm »

A fakt tors nie musi byc celowny[chociaz z rakiety nigdy nie udalo mi sie sprzedac insta - ciekawe], a i dane  z rozpedu zassalem z fallout 2 :P teraz tabela krytow to misterium.
 A btw wielu graczy wspominalo ze LK gracza ktory obrywa, modyfikuje prawdopodobienstwo instant killa[roll LK - ? or instant death - cos w tym stylu]. Pasowalo by bardziej niz endurance
Logged
There is only one tactical principle which is not subject to change. It is: "To so use the means at hand to inflict the maximum amount of wounds, death, and destruction on the enemy in the minimum time."
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #125 on: December 11, 2010, 06:18:50 pm »

Był taki przesąd, ale jeden z developerów całkiem niedawno powiedział, że to endurance modyfikuje, nie luck.
Logged

Profesorek

  • U talkin' to me?! F**K!!! *Pif Paf*
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #126 on: December 13, 2010, 11:27:09 am »

Był taki przesąd, ale jeden z developerów całkiem niedawno powiedział, że to endurance modyfikuje, nie luck.
tak jest calkiem logicznie bo gdyby to modyfikowal LK obrywajacego to by ten LK mial za duze znaczenie w FO, w sumie to i tak ma na DOCa i na FA zbyt wielkie.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #127 on: December 13, 2010, 11:31:07 am »

Endurance wpływa na częstotliwość instantów. Testowałem na postaciach z 6, 8 i 10 na arenie. 6 łykała insty jak młody pelikan, 8 trochę mniej, ale nadal było lipnie natomiast w przypadku endurance 10 insty zdarzają się rzadko. Powiedziałbym nawet, że bardzo rzadko.

Profesorek

  • U talkin' to me?! F**K!!! *Pif Paf*
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #128 on: December 13, 2010, 12:29:17 pm »

Endurance wpływa na częstotliwość instantów. Testowałem na postaciach z 6, 8 i 10 na arenie. 6 łykała insty jak młody pelikan, 8 trochę mniej, ale nadal było lipnie natomiast w przypadku endurance 10 insty zdarzają się rzadko. Powiedziałbym nawet, że bardzo rzadko.
ciekawi mnie jeszce jak to jest z charem na jcie???

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Zaawansowane techniki PvP i PK
« Reply #129 on: December 13, 2010, 02:39:38 pm »

ciekawi mnie jeszce jak to jest z charem na jcie???
Jet ma gówno do krytyków...
Quote
Think before you post...
Logged

Pages: 1 ... 7 8 [9]
 

Page created in 0.097 seconds with 22 queries.