fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 12:24:46 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Fallout 4 - New Vegas  (Read 4442 times)

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #15 on: April 28, 2010, 07:25:51 pm »

wiecie Panowie, ja dobrze znam winnych, to tych dwóch kolesi o nickach Xbox i PS...

Niby tak ale do tego i tak musiało dojśc , powiem wiecej juz niedługo bedzie polaczenie "konsol" z PC tzn konsola + mysz + drugi "sterownik" (+ ewentualnie klawa)

Najlepszy przykład Frag fx v.2

Moze dzieki temu uda sie rozwiazac co najmniej 2 problemy :
-autoaim'a na konsolach w FPP FPS etc
-w koncu bedą gry starategiczne na "konsole"
oraz
-może uda sie podnieść poziom używalności mózgu  (WĄTPIE)

Konsole mają dawać przyjemność "MASĄ" (ludzi - od autora ) a jak wiadomo jeden "mondry" drugi "gupi" wiec lepiej zrobić grę dla "gupiego" bo "mondry" i tak sobie poradzi
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #16 on: April 28, 2010, 07:33:30 pm »

Konsole mają dawać przyjemność "MASĄ" (ludzi - od autora )
Przyjacielu mojej kozy - "-OM", nie "-Ą". Masą to można zaimponować kolegom na siłowni :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #17 on: April 28, 2010, 07:45:07 pm »

Przyjacielu mojej kozy - "-OM", nie "-Ą". Masą to można zaimponować kolegom na siłowni :>

Do tej pory cie szanowołem bo myślołem ze ty myślosz jako ja myślo , ale juz przestołem - brzmi dobrze a to tylko ironia ?? a teraz wstaw to w tzw cudzysłowy i będziesz miał również ironie ^^ proste
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #18 on: April 28, 2010, 08:00:37 pm »

Moze dzieki temu uda sie rozwiazac co najmniej 2 problemy :
-autoaim'a na konsolach w FPP FPS etc

A jakbyś chciał to rozwiązać? Raczej postępu pracy programowej nad sprzętem nie powstrzymasz ;)

EDIT:
Do tej pory cie szanowołem bo myślołem ze ty myślosz jako ja myślo , ale juz przestołem - brzmi dobrze a to tylko ironia ?? a teraz wstaw to w tzw cudzysłowy i będziesz miał również ironie ^^ proste

Zacznij pisać po polsku bo wychodzisz na idiotę ;) Przed chwilą przeczytałem w innym temacie Twoje wypociny a tam nie było żadnych "" które świadczyłby o specjalnym znaczeniu, bo obok ironii to nawet nie leży.
« Last Edit: April 28, 2010, 08:05:04 pm by wrednypiwosz »
Logged

KerUr

  • Jestem roztańczonym pyłem tego świata! - Tyler Dur
  • Offline
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #19 on: April 28, 2010, 08:26:05 pm »

A jakbyś chciał to rozwiązać? Raczej postępu pracy programowej nad sprzętem nie powstrzymasz ;)

EDIT:
Zacznij pisać po polsku bo wychodzisz na idiotę ;) Przed chwilą przeczytałem w innym temacie Twoje wypociny a tam nie było żadnych "" które świadczyłby o specjalnym znaczeniu, bo obok ironii to nawet nie leży.


Kolego ty pozwól ludziom pisać co ludzie chcą jeśli ci się nie podoba to zamilcz,i nie komentuj i nie offtopuj.

Idiotę to robię z siebie odpisując na twoje jakże "głębokie rozważania" , 90% twoich postów to krytyka pod adresem ludzi chcących napisać coś od siebie - może nie mądrze, może nie do końca poprawnie ale oni też mają głos , takie są zasady forum.

Jeśli nie wyczuwasz mojej ironii to znaczy ze w TWOJEJ ocenie nie jest to ironia podkreślam w twojej.
Piszę również w temacie o Plemieniu wiec zaczynam się "wczuwać"  - nie pasują Ci moje posty, to je najnormalniej pomijaj czytając temat

koniec imprezy nie ma takiego bicia, dziękuję dobranoc  ale to było dobre

Nie pozdrawiam
Logged
Mania prześladowcza Wichury  ?
Przejdzie coś takiego ?
Jeśli masz jakiś problem do mnie zapraszam na PW, nie śmieć forum
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #20 on: April 28, 2010, 10:44:21 pm »

Flame'y to bym prosił zakończyć jak najszybciej, ale przypominam, że jest to POLSKIE pod-forum - brak umiejętności pisania poprawnie po polsku to nie problem wszystkich dookoła, tylko osób, które tejże umiejętności nie posiadają. Wklejać do Worda, ogarnąć przeglądarkę, cokolwiek aby przesadnie nie kaleczyć. Co zaś do celowych zastosowań "Takih śmiehuf" - w odpowiednich tematach i z umiarem.
Logged

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #21 on: April 28, 2010, 11:11:38 pm »

to ja jeszcze sobie pojeżdżę po konsolach, bo flame'a przegapiłem i nie mam zamiaru go ruszać.
faktycznie jeśli by dorzucić klawę i mysz do xboxa, to rozwiązałoby to kilka problemów tego sposobu grania min.: autoaima i brak "leanów"- co na przykład w COD:MW2 zabijało rozgrywkę multiplayer gdyż posiadacze xboxa trafiali ze snajperek w palce wystające zza rogu, a brak możliowści wychylenia się na chwilę to wielka pomyłka w FPS.
co więcej- mam nieodparte wrażenie, że gry robione pod konsolę są proste jak drut, takiego Mass Effecta ratują jeszcze dialogi i fabuła oraz klimat świata, ale Fallout3 wystarczył mi na jakieś 15 minut. Świat cudowny, ogromny... niestety questy banalne (chociaż kilka było fajnych), brak całego falloutowego brudu (niewolników, dragów, prostytutek, zorganizowanej przestępczości), gdyby nie świat gry i kilka fajnych smaczków tobym odinstalował tą gierę ekspresowo.
Mam wielką nadzieję, że New Vegas zaprezentuje się lepiej, że nie zapomną o Jecie, mobsterach, całym skurwysyństwie postapokalipsy, ciężkim jak beton klimacie i skomplikowanych questach z wyborami moralnymi. Cała nadzieja w Obsidianie, trzymam kciuki aby Bethesda nie pokrzyżowała im planów...
Logged

Blubber we miss You!!!

TuX

  • Offline
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #22 on: April 29, 2010, 09:45:21 pm »

Ja to już gdzieś pisałem. Chodzi mi o to co mi się najbardziej w F3 nie podobało. Mianowicie śmieszna ilość sub questów. Ile ich tam było? Z 10 - 15? W porównaniu do Morrowinda czy chociażby Obliviona to żałosne. Już o klasykach typu Planescape czy inny Baldur nie wspomnę. Szkoda, że nawet RPGi się każualują. Otrzymujemy raczej miks platformówki z elementami strategi bądź FPSa. Coś co nie ma dobrej i wciągającej fabuły nie powinno zasługiwać na miano RPGa. Patrzę z nadzieją na nowego Fallouta bo liczę, że weterani serii naprawią to co było nie tak z F3 i tchną nowego ducha w grę, którą wszyscy tak się fascynujemy.
Logged
Re: Fallout 4 - New Vegas
« Reply #23 on: May 01, 2010, 05:36:18 pm »

Innym problemem F3 był zmieniony klimat serii. Nie mówię tu o post apokalipsie oczywiście ale o retro futuryźmie. Kiedy w F2 widniał on na każdym kroku w F3 szybko sie o nim zapominało. Jedynie początek gry miał coś jeszcze z tego klimatu.
Zobaczymy co z F4 zrobią. Po zobaczeniu screenów wróciło mi trochę nadziei

 
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.084 seconds with 19 queries.