fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 02:52:36 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238348 times)

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1530 on: November 14, 2010, 05:55:34 pm »

tak, jest to bardzo dobre mejsce: high min , bank , jest jak zarobic i w miare bezpieczne ale jest 1 ale : uwazaj na czosnkowych wojownikow bo starczy stanac w polu widzenie  to jest koniec .
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1531 on: November 14, 2010, 05:58:14 pm »

Wiesz co, NAJLEPIEJ by było chyba w Vault Cit, ale byś musiał zrobić quest, żeby zostać citizenem. Bo inaczej nie wejdziesz tam. I dlatego VC jest dobre - jest świetnie pilnowane.

BH jak już mówiłem, jest pilnowane przez graczy. Ale jest też czasem atakowane... Ale też bym polecał.

NCR odradzam, za dużo noobów i złodziei.
Logged
 Guitar Hero: Fallout
Re: Pytania początkujących
« Reply #1532 on: November 14, 2010, 05:58:56 pm »

Czosnkowych?? Więc wyruszę do BH.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1533 on: November 14, 2010, 06:03:36 pm »

Więc tak... Posiedzę trochę w Junktown, może przy okazji kupię broń na wszelki wypadek. Potem polecę do BH i szybko zrobię depozyt. Potem się tam rozwinę i pójdę do VC. Dobry plan?
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1534 on: November 14, 2010, 06:07:12 pm »

Taka smutna prawda ale jeśli w drodze do BH nie zginiesz parę razy to w mieście zostaniesz obdarowany z laseru w oczy lub 5mm w tors ;)
(No czyli że cię zabiją ! mauhauhauhuha)

Ale plan masz zły lepiej zostań w Junktown bo tam masz kopalnie - w miarę (W MIARĘ) bezpieczną - no i możesz mieć podstawowy stuff - do BH nie wchodz poniżej 6 poziomu bo cię tam ukatrupią dzidą bojową!
Logged
h
Re: Pytania początkujących
« Reply #1535 on: November 14, 2010, 06:12:47 pm »

Kopalnia? Obczaję. Kupiłem sobie dubeltówkę na wszelki wypadek. Źle? Uzbieram kasy, się trochę dozbroję i ruszę gdzieś, ale po konkretnym lvl. Dobry plan?
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1536 on: November 14, 2010, 06:15:14 pm »

Kopalnia? Obczaję. Kupiłem sobie dubeltówkę na wszelki wypadek. Źle? Uzbieram kasy, się trochę dozbroję i ruszę gdzieś, ale po konkretnym lvl. Dobry plan?
No już niechce cię osmieszać przed kolegami ale powiem ci jedno dubeltówkę to sobie możesz na kretoszczury obstawić (ewentualnie na dzikusów) bo tamci "czostkowi wojownicy" mają sprzęt typu "minigunzy snajpery i plazmy/lasery(co sobie wybierzesz - czym chcesz być zabity)
Lepiej zostań w Junktown i uzbieraj duuużo kasy (30k) i kup sobie baze ;) następnie możesz się bawić w "zbieranie sprzętu" przez miesiąc i zacząć zabijać kogoś innego przez kolejny (oczywiście postacią pvp)
Logged
h
Re: Pytania początkujących
« Reply #1537 on: November 14, 2010, 06:38:18 pm »

No to trochę czasu na to zejdzie, na zbieranie. Po kupieniu bazy może być ciekawie ;P Dziwne, bo czuję się swojsko w Złomowie. Są tam często Polacy, na dodatek się nie biją. :D Więc, pozbieram trochę gówna, poszukam amunicji i zacznę coś tu kombinować. Mam nadzieję, że kuzyn będzie grał dalej. Byśmy mogli w tej jaskini zamieszkać. Wyczytałem, że wystarczy najemnika czy niewolnika postawić do obrony bazy, to dobrze.
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1538 on: November 14, 2010, 06:45:20 pm »

No już niechce cię osmieszać przed kolegami ale powiem ci jedno dubeltówkę to sobie możesz na kretoszczury obstawić (ewentualnie na dzikusów) bo tamci "czostkowi wojownicy" mają sprzęt typu "minigunzy snajpery i plazmy/lasery(co sobie wybierzesz - czym chcesz być zabity)
Lepiej zostań w Junktown i uzbieraj duuużo kasy (30k) i kup sobie baze ;) następnie możesz się bawić w "zbieranie sprzętu" przez miesiąc i zacząć zabijać kogoś innego przez kolejny (oczywiście postacią pvp)
Głupoty gadasz ;) Ja z m60 latam po BH ;) Burbon, jak się dorobisz radia wtedy możesz na kanale 0 lub 2010 nasłuchiwać czy ktoś nie pisze, że "CS in BH", jak ktoś tak napisze to oznacza to, że nie możesz wejść ;) Poza tym masz dodatkowo preview - tak zwany podgląd wejść, dzięki któremu widzisz czy w pobliżu spawna nie ma jakiś PK ;)
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1539 on: November 14, 2010, 06:47:46 pm »

A przed chwilką trochę śmieci znalazłem w jednym domu. Jest tam drewno. Lepiej sprzedać czy opłaci się przerobić w zaostrzone kije?
Logged

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1540 on: November 14, 2010, 06:54:14 pm »

Burbon, jako że nie wydajesz się być kolejnym trollem-idiotą nawiedzającym 2238 to bardzo chętnie Ci pomożemy,

1. zrób sobie namiot
2. duperelami typu drewno junk ect się tak nie podniecaj
3. łatwiej crafcić/farmić niż kupować
4. nie czytaj naszych rad ponieważ doświadczenie najlepiej Cię nauczy
5. po prostu zrób sobie namiot i rób co tylko chcesz, resztę masz na wiki i w manualu (nie wiem czy aktualny)
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Pytania początkujących
« Reply #1542 on: November 14, 2010, 06:59:10 pm »

Teraz tylko skóry muszę załatwić braminów. A w namiocie po prostu sobie wrzucam wszystko, jak mnie nikt nie widzi to jest to bezpieczne na amen? Wipe?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1543 on: November 14, 2010, 07:03:37 pm »

moje pytanie: kiedy będzie wipe?
Soon.

Obstawiam wiosnę, do tej pory były co pół roku.

Burbon - zapraszam do nas, link w moim podpisie.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1544 on: November 14, 2010, 07:12:58 pm »

Mnie się podoba. Dobrze, że nie muszę ciągle siedzieć przy kompie w tym. Nom, ciekawe.
Logged
Pages: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 132
 

Page created in 0.045 seconds with 21 queries.