fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 14, 2024, 01:42:03 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238193 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1470 on: November 09, 2010, 11:20:03 am »

Problem  w tym że na północy zacząłem a na południe żywy nie dojdę na obecnym lvl.
Kłamczuszku. Wystarczy ustawić domyślny tryb walki na Both i jak tylko wpadniesz w łajno (a wpadniesz na niskich levelach zawsze), uciekać na grida. Mozolna to podróż, ale wykonalna - sam czołgałem się postacią mającą 28% Outdoorsmana spod Redding do Junktown. Epicka półgodzinna wyprawa.

A najlepiej skorzystać z IRCa i poprosić o pomoc w transporcie lub szeroko pojętym starcie na Pustkowiach, kanał #2238pol na przykład.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1471 on: November 09, 2010, 04:48:56 pm »

Ja tam zacząłem na północy, i dotąd z południowych miast odwiedziłem tylko San Francisco(jak już miałem 21 lvl).
Level ten nabiłem w 3 dni, odwiedzając tylko Gecko(mówię o głębszym wejściu w miasto) dwa-trzy razy :F
Nie podoba mi się ten stereotyp, że jak ktoś chce mieć dobry start to musi iść na południe. A miasta północy martwe - smutne.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1472 on: November 09, 2010, 06:15:09 pm »

Ha dosłownie martwe bo pełne trupów.
 ;D

Mam taki problem z niewolnikami "They seem to be busy. Talk to them later." Niewolnik stoi w miejscu i się nie rusza w dupie ma jaką kolwiek rozmowę. Co z nimi robić, bicie nie pomaga tak samo nieraz jest z Brahminami. Z czego to wynika i jak sobie radzić?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1473 on: November 09, 2010, 06:42:30 pm »

Trzymając alt kliknij lewym klawiszem(albo prawym nie pamiętam) na glebie, tam sie wybierało jedną z 4 opcji i ludek się odblokowywał. Co do postu wichury, czym się różni ustawienie trybu both od real time? Moim zdaniem wcale, ale może ktoś mnie czymś oświeci? W ogóle, żeby zmieniać domyślny tryb walk nie ma innej opcji niż wyłączenie gry, zmianę w opcjach po wyjściu i ponowne logowanie?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1474 on: November 09, 2010, 06:43:42 pm »

Czasami się tak blokują. Przytrzymaj ALT i kliknij gdzieś na ziemie, każd slavowi tam iść, potem stop all action, zmien na automatyczne chodzenie(wszystko w tym menu - ALT + pliknięcie) i powinno działać. Na angielskim forum powinien być poradnik odnośnie merców i slavów, poczytaj.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1475 on: November 09, 2010, 06:54:39 pm »

Quote
żeby zmieniać domyślny tryb walk nie ma innej opcji niż wyłączenie gry, zmianę w opcjach po wyjściu i ponowne logowanie?
Chyba niestety nie. Planują to zmienić.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1476 on: November 11, 2010, 11:17:05 am »

Witam,jestem nowy w FOnline i mam kilka pytań:
1.Jestem fanem housingu,jak jest z namiotami,są widoczne dla innych graczy itd czy nie,czy wchodzi się do nich czy ino wkłada itemki?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1477 on: November 11, 2010, 11:18:48 am »

Witam,jestem nowy w FOnline i mam kilka pytań:
1.Jestem fanem housingu,jak jest z namiotami,są widoczne dla innych graczy itd czy nie,czy wchodzi się do nich czy ino wkłada itemki?

Namiot to twój teren . 10 brahmin hides musisz miec , zeby go zalozyc . Klikajac since na nie ( pamietaj , zeby wejsc na puste enco na mapie ) Nikt go nie widzi . Mozesz tam chowac co chcesz
« Last Edit: November 11, 2010, 12:18:34 pm by Dark Angel »
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1478 on: November 11, 2010, 11:28:37 am »

Ale, jeśli ktoś np. przy wychodzeniu z miasta dołączy do Ciebie i wejdziesz z nim do namiotu (tzw follower) otrzymasz strzał w oczko, a kolega który Cię śledził zbierze co fajniejsze rzeczy z Twojej skrzynki. Chyba, że zafundujesz sobie ochrone, ale będzie na stałe zajmować miejsce w Twojej ekipie i dużo kosztuje.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1479 on: November 11, 2010, 11:45:11 am »

Namiot to twój teren . 10 brahmin hides musisz miec , zeby go zalozyc . Klikajac since na na nie ( pamietaj , zeby wejsc na puste enco na mapie ) Nikt go nie widzic . Mozesz tam chowac co chcesz
Polecam zakupić słownik ortograficzny, a dopiero później pisać na forum, since! ;)
Teleskop: http://www.fo2238.fodev.net/wiki/Tent
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1480 on: November 11, 2010, 05:08:48 pm »

Polecam zakupić słownik ortograficzny, a dopiero później pisać na forum, since! ;)
Teleskop: http://www.fo2238.fodev.net/wiki/Tent
Ciekawe po co mu "słownik ortograficzny" skoro to jest angielskie słowo? Raczej google translate ;p Chlopak nie umie zbyt dobrze angielskiego to od razu każdy musi się go czepiać?... (tak ja chciałem się przyczepić, ale e to ktoś zrobił, jeszcze nieumiejętnie to ja musze mu zaripostować ;p)
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1481 on: November 12, 2010, 10:17:11 am »

Mam takie nietypowe pytanie D: gdzie moge zdobyc rekawice bokserskie?
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1482 on: November 12, 2010, 10:51:30 am »

Ciekawe po co mu "słownik ortograficzny" skoro to jest angielskie słowo? Raczej google translate ;p Chlopak nie umie zbyt dobrze angielskiego to od razu każdy musi się go czepiać?... (tak ja chciałem się przyczepić, ale e to ktoś zrobił, jeszcze nieumiejętnie to ja musze mu zaripostować ;p)
Jak się nie umie napiać po angielsku to się patrzy  do słownika, tłumacza, czy czegoś innego :P W dodatku błędy składniowe i zdania jak z pierwszej podstawówki, aż oczy bolą od patrzenia ;) Dlatego powinien najpierw wkuć słowniczek ortograficzny, a dopiero potem udzielać się na forum. Jeszcze źle stawia znaki interpunkcyjne, przecież jak na to patrze to oczy mnie bolą :P

"Kali mówic amiot to twój teren . 10 brahmin hides musisz miec . Klikajac since na na nie ( pamietać , zeby wejsc na puste enco na mapie ) Nikt go nie widzic . Mozesz tam chowac ."

:D
Więcej spacji stawiaj             ,   WYJUSTOWAĆ TEKST  !!
« Last Edit: November 12, 2010, 11:02:48 am by marcek1989 »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1483 on: November 12, 2010, 01:01:13 pm »

Mam takie nietypowe pytanie D: gdzie moge zdobyc rekawice bokserskie?
Od GMa, jak jest w dobrym humorze oraz/albo wystarczająco pijany. Ale obrażenia zadają takie sobie, na jakieś Fight Cluby jako bajer mogą być.

Dziewczęta, przestańcie już udowadniać sobie, kto ma najdłuższego. To nudne..
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania początkujących
« Reply #1484 on: November 12, 2010, 02:24:41 pm »

A myślałem, że w FOnline - przecież z tak "rzalowom.pl" grafiką - nie będzie trolli i forumowych cwaniaczków. Cóż...
Ale w sumie brakuje jeszcze "To przyjedź do mojej wsi, to z chłopakami ci nakopiemy".
Logged
 Guitar Hero: Fallout
Pages: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 132
 

Page created in 0.072 seconds with 19 queries.