fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 09:55:42 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238443 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1140 on: August 03, 2010, 09:38:15 pm »

Szybszy jak szybszy, ale niesamowicie łatwy do zwinięcia. No i jak czasem skończy ci się paliwo w trasie, na mapie pojawia się żółta kropeczka, widoczna dla wszystkich i przyciągająca różne osobowości. Znakomita większość samochodów, jakie widziałem, kończyła jako ozdoba bazy lub namiotu. Już lepiej kup sobie fefnastą bazę, jak nie masz co z kapslami robić, a nuż pojawi się niedaleko jakiejś mieściny.
Ludzika-taksówki nie ukradniesz, paliwo mu się nie skończy, jedyna wada to mniejszy bagażnik i nieco mniejsza prędkość. Zauważalnie szybszy to jest Vertibird, ale o ile wiem, nie da się tego zdobyć inaczej niż za pomocą GM-abuze!!11, więc odpada.
Logged
Nie biegaj za stadem.

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1141 on: August 03, 2010, 10:22:50 pm »

Dobry jest ten IP i port do tego FOnline: X? W updater IP: 213.170.70.111 i port 4040 tak?
Cerb ten serv jest na starej wersji FOenigine tak więc musisz wg tego co tam pisze ściągnąć paczkę z wersją FOclienta od OBT2 wrzucę ją za jakieś 20m
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1142 on: August 03, 2010, 10:38:53 pm »

Szybszy jak szybszy, ale niesamowicie łatwy do zwinięcia. No i jak czasem skończy ci się paliwo w trasie, na mapie pojawia się żółta kropeczka, widoczna dla wszystkich i przyciągająca różne osobowości. Znakomita większość samochodów, jakie widziałem, kończyła jako ozdoba bazy lub namiotu. Już lepiej kup sobie fefnastą bazę, jak nie masz co z kapslami robić, a nuż pojawi się niedaleko jakiejś mieściny.
Ludzika-taksówki nie ukradniesz, paliwo mu się nie skończy, jedyna wada to mniejszy bagażnik i nieco mniejsza prędkość. Zauważalnie szybszy to jest Vertibird, ale o ile wiem, nie da się tego zdobyć inaczej niż za pomocą GM-abuze!!11, więc odpada.
Tak łatwo? czyżby jakiś strasznie niski prób lockpicka?

Zabiłem Jima Rippera i dostałem 10kafli z którymi nie wiem co zrobić... ;D Na bazę mnie jeszcze nie stać a i chyba 3 osoby są do niej potrzebne?

Jak wy korzystacie z takiego ludzika taxówki - kilka otwartych gier na raz? Za to chyba bana można złapać ;)
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1143 on: August 03, 2010, 10:53:56 pm »

Za 10k nie kupisz nawet felg, jak sądzę :>

Ludzik taksówka to ja, jak ktoś potrzebuje transportu z A do B, to za pomocą IRCa sapie mi w ucho i podfruwam.

Za "kilka otwartych gier" można złapać bana, choć ci którzy to robią, potrafią się też maskować :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1144 on: August 03, 2010, 10:59:25 pm »

ok kto chce to ściągać nie namawiam ale dodatkowe punkciki zawsze są fajne ;D OBT2 client
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1145 on: August 03, 2010, 11:31:46 pm »

a kupię :>, co prawda jednoosobowy ale po co mi więcej jak póki co gram solo?

W takim razie jaki jest kanał fonlinowego(polskeigo) irca?
Logged

Castor

  • The Choha Smallgunner
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1146 on: August 04, 2010, 12:46:23 am »


W takim razie jaki jest kanał fonlinowego(polskeigo) irca?

beka
spójrz na sygnature jan0s1k'a
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1147 on: August 04, 2010, 10:40:03 pm »

W jakim mieście mogę kupić mentatsy?
Logged

jan0s1k

  • If it bleeds we can kill it...
    • Chosen Soldiers
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1148 on: August 04, 2010, 11:23:10 pm »

beka
spójrz na sygnature jan0s1k'a
^^
W jakim mieście mogę kupić mentatsy?
w każdym tylko trzeba dobrze poszukać ale i tak łatwiej jest kupować od Shangalara (gma pod nickiem G.Abitbol) ale nie wiem co trzeba zrobic podobniez w san francisco sprzedaje
Logged

Re: Pytania początkujących
« Reply #1149 on: August 06, 2010, 08:05:11 pm »

Dzięki za info, udało się znaleźć w sklepie w San Francisco
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #1150 on: August 07, 2010, 03:21:17 pm »

jeżeli chce zrobić chara który będzie strzelał "100 razy " na turę to czy powinienem inwestować w szczęście i dawać mu perk fast shot?
i czy small guns sneak i first aid są w tym przypadku dobrymi umiejętnościami?
Logged

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1151 on: August 07, 2010, 04:02:17 pm »

jeżeli chce zrobić chara który będzie strzelał "100 razy " na turę to czy powinienem inwestować w szczęście i dawać mu perk fast shot?
i czy small guns sneak i first aid są w tym przypadku dobrymi umiejętnościami?

jezeli chcesz zrobic chara co bedzie strzela "100 razy" na ture to obowiazkowo wez trait fast shot. Potrzebujesz tez miec statystyki: 6 per, 6int i 7 agi a zeby od 15 poziomu moc wziac perk bonus rate of fire(-1ap do atakow dystansowych).
Small gun umiejetnosc jak najbardziej. O sneaku zapomnij, bo jego efekty widac dopiero przy skillu 250%. First aid rowniez warty wybrania skill. DOdalbym do tego jeszcze outdoorsmana i mozesz smigac.
Logged
Currently retired.

Saumax

  • The one who challenges the sun
    • NRA Forum
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1152 on: August 07, 2010, 04:11:03 pm »

to 10 agi a nie 7 ;]
Logged
Mr. T używa kastetów ponieważ siła uderzenia przeciwnika gołą pięścią jest zbyt duża.
Re: Pytania początkujących
« Reply #1153 on: August 07, 2010, 04:15:08 pm »

a co ze szczesciem? moze byc 1?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #1154 on: August 07, 2010, 04:46:29 pm »

1 LK oznacza, że nie weźmiesz kilku ciekawych perków (m.in. Toughness) oraz będziesz dosyć ochoczo się przewracał w walce. Dla settlersa 1 LK jak najbardziej, dla bojówki samobójstwo.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 132
 

Page created in 0.098 seconds with 19 queries.