fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 17, 2024, 06:49:11 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 132

Author Topic: Pytania początkujących  (Read 238413 times)

Makarov

  • There is no Message...
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #390 on: April 17, 2010, 03:57:10 pm »

czasem tak bywa mi znikl Assalut rifle 1h temu
Logged

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #391 on: April 18, 2010, 01:32:37 am »

tą lokalizację dostaje się w ciągu jakiegoś questa np. w VC lekarz każe ci zebrać dane o rozprzestrzenianiu się chorób na stacjach kolejowych  i jedziesz wtedy z VC do NCR
Logged

Blubber we miss You!!!
Re: Pytania początkujących
« Reply #392 on: April 18, 2010, 01:43:59 am »

Witam,

Jakie kanały radio są najczęściej używane przez "naszych"? Ja mam radio ustawione na kanał 552, ale podpowiedział mi to jakiś rusek, więc to nie do końca musi być to o co chodzi... :P

No i czy są jakieś kanały używane przez większość anglojęzycznych braci?

Pozdrawiam,
Jack Torrance
Logged

Parano

  • marksman
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #393 on: April 18, 2010, 09:30:32 am »

Kiedyś polski kanał radiowy był na częstotliwości 44.

Przed wipe funkcjonowało też "Radio 666".

Teraz prawdopodobnie nie ma uniwersalnego kanału, poszczególne gangi używają prywatnych ustawień.
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #394 on: April 18, 2010, 10:12:16 am »

ehh, widzisz, w tych czasach, gdzie każdy może ci wbić nóż w plecy nie korzysta się z radia.

Przecież nikt cię nie zna, żadnych sentymentów. Zrobisz kropkę, bo ruscy cię biją, ale wbije 5 polaków i zabiją ciebie wraz z ruskimi ;p

Re: Pytania początkujących
« Reply #395 on: April 18, 2010, 10:39:26 am »

Zrobisz kropkę, bo ruscy cię biją, ale wbije 5 polaków i zabiją ciebie wraz z ruskimi ;p

W końcu jakieś rozsądne i ciekawe akcje :D
Re: Pytania początkujących
« Reply #396 on: April 18, 2010, 02:15:59 pm »

To ja w takim razie ogłaszam, że po pierwsze żadnego Polaka nie spotka z mojej ręki krzywda (chyba, że będzie to typ serial-killer-shoot-on-sight), po drugie pomagam, nie zdradzam i przeprowadzam za darmo przez Pustkowia do max 3 osób (Charyzma 4) ze skillem 142 Outdoors. Okazyjnie mogę też wspomóc innego skauta prowadzącego grupę przez Pustkowia, dać trochę kasy lub broń jeżeli mam. Więc jeżeli CZEGOKOLWIEK KTOKOLWIEK będzie potrzebował to proszę walcie śmiało na kanał 552 (gram pod nickiem: Head).

Pozdrawiam,
Jack
Logged

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #397 on: April 18, 2010, 02:52:13 pm »

Wybierz losowy kanał radiowy i przekonasz się, że na każdym siedzi co najmniej jeden Polak.
Re: Pytania początkujących
« Reply #398 on: April 18, 2010, 04:17:27 pm »

Widzę dużo ludzisków chętnych do pomocy :D Z chęcią więc przyjmę 10 skórek brahminowych ;-) jakaś kurteczka i 9mm na start nie zaszkodzi też. (ofc wszystko do zwrotu)
Logged
Re: Pytania początkujących
« Reply #399 on: April 18, 2010, 07:30:48 pm »

zrób questa w NCR = masz kurteczkę
potem w New Reno - Den = shotgun + 20ammo

i takim sposobem masz 2-3 lvl i całkiem dobry strzęt na początek : >

Pandemon

  • The GM-eater
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #400 on: April 18, 2010, 08:07:36 pm »

Wpadniesz do Den w niewłasciwym momencie - spadniesz i stracisz wszystko (bo wątpie zeby juz mial wtedy namiot). W new reno podobnie.
Logged
There is nothing as demotivating as the Game Masters

Re: Pytania początkujących
« Reply #402 on: April 18, 2010, 09:05:47 pm »

Myślę, że to wbrew pozorom dobre pytanie Riot, bo jak się okazuje nie wszyscy ogarnęli, że taka opcja jest dostępna :) Więc krótko o podglądzie:

Zabyś nie wlazł do miasta w momencie, kiedy dwudziestu wściekłych Rosjan kampi pod gridem.

Kiedy jesteś nad miastem, wciskasz guzik "Town/World", wybierasz wejscie ktore Cie interesuje i zamiast naciskac na trojkat skierowany w dol, naciskasz na ten skierowany w gore (z okiem w srodku) - rozgladasz sie, oceniasz sytuacje, naciskasz esc zeby wyjsc z podgladu.

A teraz odnosząc się do twojego postu. No cóż - Większość PK zdaje sobie sprawę z tego przycisku, wiec jak już kampią, to tak abyś się poczuł bezpiecznie. Tak naprawdę nigdy nie wiesz kiedy zza rogu wyskoczy Ci jakiś badass z minigunem podczas wycieczki do New Reno.
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Pytania początkujących
« Reply #403 on: April 18, 2010, 10:40:51 pm »

Den jest aktualnie pod panowaniem RDA z tego co mi wiadomo. A z nimi da radę pogadać ;] pod warunkiem, że się nie zrobi niczego głupiego z miejsca :P. Tak więc widzisz kogoś kto do ciebie mówi, to nie biegniesz sobie dalej w miasto tylko odpowiadasz albo spieprzasz spowrotem. Tyla ^^
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Pytania początkujących
« Reply #404 on: April 19, 2010, 10:18:42 am »

Jeżeli kontrolujemy Den i nie ma w nim aktualnie walki to wystarczy z daleka krzyczeć że chcecie zrobić profesje (quest) a walizka bezpiecznie dotrze do Metzgera. Bierzemy za to super fanty ;) czyli to co daje metzger. Jeżeli mamy przy sobie nuka cole to damy Ci ją w zamian za to co dostajesz od Metzgera.

Kupimy także niewolników oraz Jet w każdej ilości - oczywiście gotówka ;)

Najbardziej ryzykowne jest chodzenie w metalu i lepszych zbrojach (ludzie Metzgera straszne lubią takie cacka ;) )

TommyTheGun pytałeś mnie po co mi ten shotgun więc tak:
1. Jest sprzedawany a za kasę kupujemy od przybywających do den Jet i niewolników.
2. Dajemy graczom którzy deklarują dostarczenie niewolników lecz dopiero zaczynają i takie cacko jest dla nich bardzo wartościowe.

Potrzebujesz skorzystać z warsztatu - w Den można ;)

Po mieście chodzi Metzger Jr który od czasu do czasu ma jakieś kaprysy np kurtka dla jego taty (bossa) bo chłopina marznie z tą gołą klatą :D lepiej go wtedy posłuchać - często i tak odwdzięczy się jakimś podarunkiem ;)
Logged
"War. War never changes"
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 132
 

Page created in 0.059 seconds with 18 queries.