fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 28, 2024, 10:01:46 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3

Author Topic: FOnline 2 - nový začiatok  (Read 10611 times)

Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #15 on: June 25, 2013, 11:41:28 am »

Diakritika? No ved to je na to aby si niekomu kto je pišak, nepovedal, ze je pisak, predsa. ;D To by nemusel vediet na com je.
To mi připomíná Divočák si udělal postavu Piskot (Pískot), ale my mu stejně říkali Piškot  8)
Logged

RabitMan

  • Nobody is selling better goods :)
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #16 on: June 25, 2013, 12:17:04 pm »

Ja bych tu cz uvital přeci jen rozumím anglicky ale cz je cz klidně i bez diakritiky kor na ty ukoly a věci okolo :) jinak už se tedy teším na ten novej server příjdu se tam podívat... zrovna o víkendu sem si vzpomněl že bych měl chutku na fallouta a rozehral sem 2 ku:) ji v tydnu ted dotahnu jak bude chvíli .... fallout je fallout lepší dějovou hru težko někdy vytvoří...
Logged
Stocks at the date of 9.1 2013
http://www.2i.cz/19267a5083

Caps amount at the date of 12.1 2013
http://www.2i.cz/2dedc1eb38

I am the law.. yeaaah:))
http://www.2i.cz/f9dcd0fa29
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #17 on: June 25, 2013, 03:07:38 pm »

Podľa mňa táto komunita nie je až taká veľká aby sa to oplatilo prekladať a tí čo si nevedia preložiť ang text je mizivé percento.

PS: Zdravím Mike Walla tiež som netušil že je Slovák :D (ešte sa dozviem že býva vo vedľajšom vchode a každý deň ho stretávam keď idem po teplé rožky  ;D tak umrem)
« Last Edit: June 25, 2013, 03:10:08 pm by LittleBoy »
Logged

wladimiiir

  • Rotator
  • Independent FOnline developer
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #18 on: June 25, 2013, 03:35:49 pm »

Podľa mňa táto komunita nie je až taká veľká aby sa to oplatilo prekladať a tí čo si nevedia preložiť ang text je mizivé percento.

PS: Zdravím Mike Walla tiež som netušil že je Slovák :D (ešte sa dozviem že býva vo vedľajšom vchode a každý deň ho stretávam keď idem po teplé rožky  ;D tak umrem)
Byvam momentalne v Kosiciach a viem ze tu su nejaki Kosicania, takze je to celkom mozne. ;D
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #19 on: June 25, 2013, 04:03:09 pm »

Uf ďaleko , Playboy je z Košíc ale ten by ťa dal doporádku hneď  ;D   ja som na druhom konci - Nitra
Logged
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #20 on: June 25, 2013, 06:49:14 pm »



Nějak tuším, že bude support  "hráčům z rodiny" ze strany vývojářů.

Budou tam poníci?
Logged
- The Hawks -
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #21 on: June 25, 2013, 07:07:35 pm »

Sranda jak největší obavu budí, jestli si soti naspawnují několik mega na svůj ůčet na začátku sezóny, ale skoro nikoho už nezajímají kvality hry. Ono je jedno jestli hrajete TLA, 2238, FOT nebo jiné servery, pokaždý se vývojáři nějak zvýhodňují (ať už je to ozdoba vlastního stanu speciálníma předmětama jako kulečníkový stůl apod. nebo potají sledování co dělají ostatní hráči). Tomu se nedá vyhnout nikde a myslím že dokud je hra zábavná, tak takový prkotiny nemá cenu řešit. Ve chvíli kdy přijde GM a jen tak pro zábavu vás sundá se svým nesmrtelným GM charem, potom je to už samozřejmě o něčem jiným. Pochybuju ale že něco takovýho je v zájmu vývojářů a osobně sázím spíš na to, že tam bude mnohem míň abuse (zneužití) než tomu bylo na 2238.
Logged

Johnny Nuclear

  • Rotator
  • hrmm
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #22 on: June 25, 2013, 08:01:22 pm »

Pochybuju ale že něco takovýho je v zájmu vývojářů a osobně sázím spíš na to, že tam bude mnohem míň abuse (zneužití) než tomu bylo na 2238.

seriously ?
Logged
Rockwell gold card owner.

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #23 on: June 25, 2013, 10:29:57 pm »

^Abuser

Len aby ste neboli Fo2 sklamani.
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

greenthumb

  • Surprisingly, the location has moved.
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #24 on: June 25, 2013, 10:51:26 pm »

Uz teraz sa od FO2 vela ocakava, takze sklamanie do urcitej miery urcite nastane, som len zvedavy do akej miery to bude. Vacsina hracov ocakava funkcnu hru, no ja ocakavam nieco omnoho menej prepracovane ako bolo 2238 v nedavnych dnoch.

Kazdopadne sa na to celkom tesim, som zvedavy co z toho vypadne a ako dlho si podrzia priazen komunity
Logged
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #25 on: June 25, 2013, 11:05:37 pm »

seriously ?
Jasně to je můj názor, máš s tím nějaký problém? Mám právo se tu svobodně vyjádřit nebo bude banán?
EDIT: Pravda je taková že mě poslední týdny sr**y různý GMka Devové a podobná verbež, ne sice šichni ale i tak jim to na jinak celkově bezproblémovou kariéru v mých očích přitížilo  :(
Len aby ste neboli Fo2 sklamani.
Pro VŠB která po měsíci hraní končí a hned střídá hru/server to bude bezpochyby zklamání... ale teď vážně, z toho co jsem měl možnost vidět tak se fandové 2238 nemusí bát že by to bylo v něčem horší než 2238 (samozřejmě maličkosti se najdou) a dlouhou dobu je to pro mě jasný favorit jako důstojný nástupce 2238 a vlastně jsem to tak nějak očekával že vyjde na světlo světa hned po pádu dvadvatřiosmy.

Nejsem věštec a dělat ho ze sebe nebudu, asi je bezpočet věcí co se můžou pokazit a pohřbít jinak slibný server, ale můj tip je že všichni budete pořádně čumět a pařit o 106, to včetně tady pana negativního (Sarakina) ;>
« Last Edit: June 25, 2013, 11:10:06 pm by Kelin »
Logged

Johnny Nuclear

  • Rotator
  • hrmm
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #26 on: June 25, 2013, 11:15:53 pm »

nope v žviotě jsem nikoho nezabanoval, i když za ty Vaše nadavky a slovni utoky by jste klidně bany zasoužlili
« Last Edit: June 25, 2013, 11:18:12 pm by Johnny Nuclear »
Logged
Rockwell gold card owner.
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #27 on: June 25, 2013, 11:27:24 pm »

Quote from: Kelin
...

Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #28 on: June 25, 2013, 11:46:55 pm »

Johnny: Taky neříkám že nadávky a slovní útoky jsou v pořádku, i když dokážu pochopit lidi který si ve hře naštval, po tom co ses rozhodl vzkřísit nějaký žebráky co si neumí vzít stuff z báze nebo skočit na čistý spawn a mě si zabil svými powazz (aniž by ses třeba obtěžoval opravit mi APA co si křupnul i když v tý době byla jediná co jsem měl), už ani nevím jestli si na mě poštval BoS npcéčka nebo si mi dal dynamit do inventáře, bylo to totiž víckrát... tak jsem hold potom při rozhovoru s někým do chatu napsal že si "kokot" právě proto že si mě naštval, ale není to tak že bych křičel ve městě nějaký slogany jako to dělali ostatní.

Je to kurňa problém lognout postavu a jít do toho města tak aby si byl zranitelnej a bez powazz? Pokud by si to střídal tak ani neceknu, ale stát uprostřed města a kdokoliv se ti znelíbí tak ho zabít, no nevim nepřijde mi to moc ok. Ono mezi náma dnes je to stejně už všechno jedno.

Vaultman: Kdyby si ten obrázek neposílal už potřetí, tak bych se možná i zasmál ale opakovaný vtip...

EDIT: Pouze z respektu k Bantzovi už nebudu pokračovat v offtopicu, vidím Johnny že si to pamatuju jinak než ty ale alespoň se shodnem na tom že teď je to fuk. Vaultmane ty až se zmůžeš na něco jinýho než posílání obrázků a kopírování textů jiných lidí, potom se můžeme o něčem bavit do tý doby mi můžeš leda políbit zadnici  :-*
« Last Edit: June 26, 2013, 12:35:14 am by Kelin »
Logged

Johnny Nuclear

  • Rotator
  • hrmm
  • Offline
Re: FOnline 2 - nový začiatok
« Reply #29 on: June 26, 2013, 12:19:42 am »

o.O

revivoval jsem uplně random lidi bez ohledu na frakci, barvu pleti, náboženské vyznání či velikost podprsenky.

bb gunem jsme strilel do ruznych lidi, a mnohokrat za dementni chovani aka camping spawnu.

nikoho jsem bezduvodně nezabil, tak si nestěžuj, když jsi idiot a střiliš po NPCčkach tak se nedvi, a i tak jsem ty zabity revivnul

a vubec ten posledni tyden to bylo už vše uplně jedno
Logged
Rockwell gold card owner.
Pages: 1 [2] 3
 

Page created in 0.114 seconds with 18 queries.