fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 19, 2024, 11:50:52 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: FOnline2 - Nowy początek!  (Read 13666 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #15 on: June 25, 2013, 06:00:25 pm »

A ty myślałeś że ten Dawid ze znaczkiem BMW to kto? :D
Zaskakujące że poznałem i po nicku i po zachowaniu.
Logged
h

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #16 on: June 25, 2013, 07:38:31 pm »

To moje drugie konto na proxy, rolplejuję na nim gimbo-retarda.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #17 on: June 26, 2013, 12:00:48 pm »

A ja myslalem ze zamkniecie w koncu mordy trolle, ale widze ze jeszcze i sto lat po tym calym 2238 bedziecie napierdalac bzdurami po tym forum.
Logged
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #18 on: June 26, 2013, 12:13:46 pm »

A ja myslalem ze zamkniecie w koncu mordy trolle

Imposibrru :D
Logged
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #19 on: June 26, 2013, 02:17:01 pm »

A ja myslalem ze zamkniecie w koncu mordy trolle
Ahh, ta bujna wyobraźnia :P
A tak poza tym zastanawiałem się nad nazwą, bo niektórzy pisali że FO2 brzmi jakby zbyt wyolbrzymione, lecz według mnie pasuje idealnie, bo samą nazwą może już przyciągnąć ludzi. Starsi gracze którzy już dawno nie grali FO 2238 słysząc FOnline 2, będą to kojarzyć z czymś nowym, ale powiązanym z ich ukochanym uniwersum, oraz grą w której bawili się kiedyś z przyjaciółmi Online, dlatego przez sentyment mogą zagrać w "drugą" część tej gry mmo. Natomiast gdyby to był poprostu FOnline : Projekt X, to szczerze mówiąc zainteresowanie było by o wiele mniejsze, bo ci którzy aktywnie przeglądają forum to by to zignorowali (Był przecież FODE, FO Australia, pewnie kolejne gówno z tego wyjdzie -.-"), a ludzie którzy kiedyś bywali najpewniej by nie usłyszeli o tym, a jeśli to po prostu zignorowali bo co to ma być.
Tak więc według mnie dobra decyzja ^^
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #20 on: June 26, 2013, 04:21:44 pm »

Jako stary gracz, ktory ma wrocic skuszony FOnline 2 - czulbym sie raczej oszukany a wrecz wkurwiony, bo gra faktycznie nie oferuje nic, ponad to co bylo dostepne w FOnline "1". Poza tym, wykorzystanie nazwy FOnline 2, bolkuje mozliwosc uzycia jej w ewentualnej nowej wersji aplikacji. Wiec w przeciwienstwie to Bereta, powiem ze nazwa z dupy i projekt powinien miec wlasny tytul, nie blokujacy wlascicielom praw, dalszej drogi rozwoju...

Uroboros

  • All i want is PA and APA available in game.
  • Offline
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #21 on: June 26, 2013, 04:30:48 pm »

Bardzo ciekawy pomysł z tym fonline 2 czekam z niecierpliwością :D
« Last Edit: June 26, 2013, 04:33:55 pm by Uroboros »
Logged
I don't accept offers from : Grimmi.
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #22 on: June 26, 2013, 04:54:18 pm »

bo gra faktycznie nie oferuje nic, ponad to co bylo dostepne w FOnline "1".
To co napiszę jest poparte domysłami oraz zapewnieniami twórców: W przeciwieństwie do FOnline "1" (rok:2012) to oferuje grywalność. A nie zbieranie sprzętu wkurwianie się przez 5 dni żeby potem przez 2 dni się pobawić.

[...]wykorzystanie nazwy FOnline 2, bolkuje mozliwosc uzycia jej w ewentualnej nowej wersji aplikacji. [...] projekt powinien miec wlasny tytul, nie blokujacy wlascicielom praw, dalszej drogi rozwoju...
Tutaj się z tobą jak najbardziej zgadzam. Ale ten tytuł ma na celu przyciągnięcie jak najwięcej ludzi, bo co to za gra online bez graczy?  :-X
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #23 on: June 26, 2013, 05:25:28 pm »

W przeciwieństwie do FOnline "1" (rok:2012) to oferuje grywalność.
Co ma grywarnosc do samej aplikacji? Nazwa sugeruje ze to nowa wersja programu, ktora posiada cos czego nie ma i nie moze miec poprzednia, nowa jakosc, nowe mozliwosci. Idac twoim tokiem rozumowania, poprawmy pare ficzerow 2238 i nazwijmy to FOnline 3...
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #24 on: June 26, 2013, 06:26:18 pm »

[...]do samej aplikacji[...]
[...]bo gra faktycznie nie oferuje nic[...]
Raz gra, raz aplikacja, już się zaczynam gubić -.-"
Nazwa FOnline 2, nawiązuje do gry a nie do silnika, co wszyscy chyba wiedzą.
Idąc twoim tokiem rozumowania po co ma ktoś patrzyć i nazywać FOnline 2, skoro już mamy (mieliśmy) FOnline 2238? :O
Logged
TBH - The Black Hearts...
Future of wasteland
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #25 on: June 26, 2013, 06:37:23 pm »

Raz gra, raz aplikacja, już się zaczynam gubić -.-"
Nazwa FOnline 2, nawiązuje do gry a nie do silnika, co wszyscy chyba wiedzą.
Idąc twoim tokiem rozumowania po co ma ktoś patrzyć i nazywać FOnline 2, skoro już mamy (mieliśmy) FOnline 2238? :O

Gra, aplikacja, program - czego chlopcze nie rozumiesz? Nazwa FOnline 2 nawiazuje do wersji programu, lub jest po prostu liczba porzadkowa, okreslajaca nastepce wczesniejszego tworu. Idac moim tokiem rozumowania, erm ekhem puki co to nawet nie pelzasz a co dopiero idziesz :)
Re: FOnline2 - Nowy początek!
« Reply #26 on: June 26, 2013, 06:58:31 pm »

Desert EU zawalilo piramidami, fonlie 2 z nazwa o kurwa... :D FOnline 1 (2012) co to jest?
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.098 seconds with 18 queries.