Other > Polskie Pustkowia

Navaro o co bee?

(1/3) > >>

mokapl:
Witam, jestem świeżak i na forum i fonline, pograłem chwile i postawnowiłem się dołączyć do enclave, ku memu zdziwieniu nigdzie nie moge kupić armoru, dlatego pytam co musze zrobić by muc
nosic power armor enclave, jeśli ubije kogoś z BoS to będe mógł nosi ich zbroje jeśli jestem członkiem enclave?

Swiatowid:
BoS i Enclave to jedyne patrole z ktorych nie mozesz zdjac armorow
tak ci powiem zapomnij o power armorach w 2238 ich nie ma
zapraszam do TLA mk2 to o wiele lepszy server od 2238

mokapl:
czyli nie ma żadnej opcji na zdobycie power armor w 2238?

i mam jeszcze pytanko czy można tak jak w faloucie 2 iść do Rino i tam koleś w piwnicy za kase podnosi główne statystyki o 1 czyli siłe intelekt itd, jeśli tak to pamietam że trzeba charyzme jak tak to ile?

Tomowolf:

--- Quote from: mokapl on April 14, 2013, 09:23:07 am ---czyli nie ma żadnej opcji na zdobycie power armor w 2238?

i mam jeszcze pytanko czy można tak jak w faloucie 2 iść do Rino i tam koleś w piwnicy za kase podnosi główne statystyki o 1 czyli siłe intelekt itd, jeśli tak to pamietam że trzeba charyzme jak tak to ile?

--- End quote ---
Z F1 i F2 to ma tyle wspólnego co połączoną mapę, npc, dialogi w sumie te same, questy zrobione od nowa czyli jest ich około 10-20(nie licząc - przynieś łopate za 300 expa).
Reszta jest klepana od nowa, a nowego dawno tu nic nie było oprócz nowego systemu zbierania skałek.

Czyli nie.

Tak, lubię odstraszać nowych graczy :-).

White150:
Gosciu FOnline to nie jest to samo co Fallout - zapamietaj to. Poczytaj troche wiecej tematow na forum to sie dowiesz dlaczego jest hejt na 2238. Kilka lat temu byl to swietny serwer, mozna bylo sobie pograc jednak od dluzszego czasu nie jest to oplacalne. Na chwile obecna kroluje TLA mk2 (26 stron mozesz zaczac juz czytac). Jest oczywiscie kilka innych ale albo sa nadal rozwijane/w trakcie alf, bet i chuj wie czego. Oprocz tego mozesz pobrac oficjalnie wlasnego fonline jesli chcialbys stworzyc wlasny serwer.

Tak wiec na poczatek zmien lepiej serwer bo na 2238 stracisz czas, zrazisz sie do tej gry a po co? TLA mk2 oferuje wiecej zabawy, nawet dla samotnego gracza. Handel jest przyjemny, mozna wykonywac przerozne zadania, mozna stworzyc kazdy przedmiot (advanced power armor mk2 - od enklawy) i ogolnie na chwile obecna jest zdecydowanie lepiej. To tyle ode mnie  ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version