fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 29, 2024, 02:34:43 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: Navaro o co bee?  (Read 3495 times)

Navaro o co bee?
« on: April 13, 2013, 10:28:09 pm »

Witam, jestem świeżak i na forum i fonline, pograłem chwile i postawnowiłem się dołączyć do enclave, ku memu zdziwieniu nigdzie nie moge kupić armoru, dlatego pytam co musze zrobić by muc
nosic power armor enclave, jeśli ubije kogoś z BoS to będe mógł nosi ich zbroje jeśli jestem członkiem enclave?
Logged

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #1 on: April 13, 2013, 10:40:32 pm »

BoS i Enclave to jedyne patrole z ktorych nie mozesz zdjac armorow
tak ci powiem zapomnij o power armorach w 2238 ich nie ma
zapraszam do TLA mk2 to o wiele lepszy server od 2238
Logged
Re: Navaro o co bee?
« Reply #2 on: April 14, 2013, 09:23:07 am »

czyli nie ma żadnej opcji na zdobycie power armor w 2238?

i mam jeszcze pytanko czy można tak jak w faloucie 2 iść do Rino i tam koleś w piwnicy za kase podnosi główne statystyki o 1 czyli siłe intelekt itd, jeśli tak to pamietam że trzeba charyzme jak tak to ile?
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #3 on: April 14, 2013, 09:41:55 am »

czyli nie ma żadnej opcji na zdobycie power armor w 2238?

i mam jeszcze pytanko czy można tak jak w faloucie 2 iść do Rino i tam koleś w piwnicy za kase podnosi główne statystyki o 1 czyli siłe intelekt itd, jeśli tak to pamietam że trzeba charyzme jak tak to ile?
Z F1 i F2 to ma tyle wspólnego co połączoną mapę, npc, dialogi w sumie te same, questy zrobione od nowa czyli jest ich około 10-20(nie licząc - przynieś łopate za 300 expa).
Reszta jest klepana od nowa, a nowego dawno tu nic nie było oprócz nowego systemu zbierania skałek.

Czyli nie.

Tak, lubię odstraszać nowych graczy :-).
« Last Edit: April 14, 2013, 09:48:41 am by Tomowolf »
Logged
h
Re: Navaro o co bee?
« Reply #4 on: April 14, 2013, 10:10:17 am »

Gosciu FOnline to nie jest to samo co Fallout - zapamietaj to. Poczytaj troche wiecej tematow na forum to sie dowiesz dlaczego jest hejt na 2238. Kilka lat temu byl to swietny serwer, mozna bylo sobie pograc jednak od dluzszego czasu nie jest to oplacalne. Na chwile obecna kroluje TLA mk2 (26 stron mozesz zaczac juz czytac). Jest oczywiscie kilka innych ale albo sa nadal rozwijane/w trakcie alf, bet i chuj wie czego. Oprocz tego mozesz pobrac oficjalnie wlasnego fonline jesli chcialbys stworzyc wlasny serwer.

Tak wiec na poczatek zmien lepiej serwer bo na 2238 stracisz czas, zrazisz sie do tej gry a po co? TLA mk2 oferuje wiecej zabawy, nawet dla samotnego gracza. Handel jest przyjemny, mozna wykonywac przerozne zadania, mozna stworzyc kazdy przedmiot (advanced power armor mk2 - od enklawy) i ogolnie na chwile obecna jest zdecydowanie lepiej. To tyle ode mnie  ;D
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #5 on: April 14, 2013, 10:20:16 am »

czyli nie ma żadnej opcji na zdobycie power armor w 2238?
Nawet jeśli znajdziesz, przyjdzie GM, zabierze ci i dostaniesz ciastko.

i mam jeszcze pytanko czy można tak jak w faloucie 2 iść do Rino i tam koleś w piwnicy za kase podnosi główne statystyki o 1 czyli siłe intelekt itd, jeśli tak to pamietam że trzeba charyzme jak tak to ile?
FOnline z Falloutami współdzieli tylko niektóre grafiki, silnik gry jest całkowicie inny. Nie mają zastosowania przepisy na ludki z singla.


Też doradzam brzdąkanie na TLA nie dlatego, żeby było lepsze od 2238, ale to 2238 stało się dużo gorsze od TLA.
Logged
Nie biegaj za stadem.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #6 on: April 14, 2013, 11:52:36 am »

Power armor w FOnline!? Przecież to naruszyłoby równowagę wszechświata, gangi padłyby Ci do kolan, a Game Masterzy trzęsli by portkami na dźwięk Twojego imienia...


A w rzeczywistości dostałbyś bypassa z KO i facet w power fist by Cię pobił xd PA się nie opłaca na 2238  ;)

xsarq

  • You Can't Kill What's Already Dead
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #7 on: April 14, 2013, 12:06:11 pm »

Jak sami developerzy mówili problemem z PA jest Bonus jaki on daję do siły. Umożliwiałoby to robienie power buildów.
Logged
Scamers: Grimmi
Beware of trading with this person.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #8 on: April 14, 2013, 12:12:55 pm »

A bez power armorow nie da sie zrobic power builda?  ;D
Re: Navaro o co bee?
« Reply #9 on: April 14, 2013, 12:14:52 pm »

mokapl - logując się, ba! posiadając klienta 2238 na dysku, niszczysz ekonomię gry. Nie rób zamieszania i zacznij grać w TLAmk2.

xsarq

  • You Can't Kill What's Already Dead
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #10 on: April 14, 2013, 12:21:56 pm »

Jasne że się da ale 3 wolne punkty w specialu to bardzo dużo.
Logged
Scamers: Grimmi
Beware of trading with this person.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Navaro o co bee?
« Reply #11 on: April 14, 2013, 06:32:03 pm »

Jasne że się da ale 3 wolne punkty w specialu to bardzo dużo.
Nie da się już tych 3 punktów tak wykorzystać żeby coś dały, ba żeby dały jakąś większą przewagę.
Manero ma racje, byle snajper z hujtingiem by wdupił ko gościowi, a inien by go udupił.
Logged
h
Pages: [1]
 

Page created in 0.071 seconds with 19 queries.