Other > Polskie Pustkowia

Coś nie gra w Gun Runners

<< < (2/8) > >>

jan0s1k:

--- Quote from: wrednypiwosz on April 04, 2013, 02:39:05 pm ---FODE bierze po same jaja, między innymi brakiem optymalizacji/kompresji i wielkością klienta 8)

--- End quote ---
Patrząc po linku do ściągania (akurat z yandex.ru) wcale o wiele mniej nie zajmuje (541 mb vs 812 mb), a co do optymalizacji - opowiedz więcej.

wrednypiwosz:

--- Quote from: jan0s1k on April 04, 2013, 05:29:35 pm ---Patrząc po linku do ściągania (akurat z yandex.ru) wcale o wiele mniej nie zajmuje (541 mb vs 812 mb), a co do optymalizacji - opowiedz więcej.

--- End quote ---

TLA2 357MB  8)
Pisałem Ci już co wypadałoby zrobić. Wrzuć chociażby cały ten szajs z katalogu /data do zip, bo po co ma się to walać luzem? Wywal wszytko to co zbędne i co nie ma klimatu, zostaw tylko questy, dobry crafting, w ogóle zrób tak aby było jak na TLA2 lub 2238 sprzed 4 lat i będzie ok.
Ponad 800MB za mod, do moda to srogie przegięcie.
I nie zapominaj o promocji. Filmiki z gry + screen (ale jakieś nowsze, a nie kilku miesięczne/letnie). Dobry opis i może, zaznaczam MOŻE po tym jak TLA2 się znudzi, ludzie zaczną to doceniać.
Sam rozmiar pliku który trzeba pobrać zniechęca, nawet przy łączu 60MB, bo po jaką cholerę mam pobierać aż tyle, w czym FODE jest lepsze od 2238 czy TLA2?

A i jeszcze jedna rzecz... To nadal jest FODE, w skrócie chujnia, jak ktoś pamięta czasy osobnika na X. Gdyby zmienilibyście nazwę na FODEv2 czy coś w tym stylu, gracze postrzegaliby to inaczej, tymczasem jest "e chuj, fode wyszło z bety i pewnie ma piramidy".

White150:
Az dziwie sie ze gierka z ponad dziesiecioletnia grafika potrafi zarznac nawet najnowsze kompy. Optymalizacja fonline to temat chujnia i watpie ze cos sie zmieni za kilka miesiecy, lat haha dopiero jak kupie nowy kombajn to moze :D

Wichura:

--- Quote from: wrednypiwosz on April 04, 2013, 07:30:54 pm ---A i jeszcze jedna rzecz... To nadal jest FODE, w skrócie chujnia, jak ktoś pamięta czasy osobnika na X. Gdyby zmienilibyście nazwę na FODEv2 czy coś w tym stylu, gracze postrzegaliby to inaczej, tymczasem jest "e chuj, fode wyszło z bety i pewnie ma piramidy".

--- End quote ---
A nie ma? Jakże to?

Marka FODE nieodmiennie kojarzy mi się z Xenomem, "ej zrubmy piramide takom z egiptuw iksde" i beznadziejnymi mapami.

Evil Genius:
To można jakoś do sierocińca dojść na TLA MK2? Mam postać 8 level, pod vlose combat, i planuje zająć sie craftem, tyle że ciężko samemu coś zdziałać, nawet nie wiem jak skąd brać metal party i junk. Z opisu za bardzo nie wynika

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version