Other > Polskie Pustkowia

Coś nie gra w Gun Runners

<< < (7/8) > >>

DocAN.:
Nie chwal się, że masz nowego kompa ...

White150:
No to rzeczywiscie bieda jak masz tylko tyle klatek, tnie ci sie gra, bo ja mi przy 100 klatkach potrafi zamulic (nie wiem dlaczego). Gra nie jest plynna jak inne gierki gdzie wyciagam podobna ilosc fps, nie chce wspominac o oddalaniu ekranu....

Beret:
Odnośnie
--- Quote from: Wichura on April 05, 2013, 12:03:34 am ---Mobilne Internety i słabe transfery wykluczają pykanie w dowolną wersję FOnline, jak przypuszczam.

--- End quote ---
Pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą, sam od kiedy sięgnę pamięcią pykam sobie na Play Online bez problemów, z tym że czasami zaatakuje fala lagów, ale to tylko czasami.

Kilgore:

--- Quote from: White150 on April 05, 2013, 10:56:26 pm ---No to rzeczywiscie bieda jak masz tylko tyle klatek, tnie ci sie gra, bo ja mi przy 100 klatkach potrafi zamulic (nie wiem dlaczego). Gra nie jest plynna jak inne gierki gdzie wyciagam podobna ilosc fps, nie chce wspominac o oddalaniu ekranu....

--- End quote ---

W sumie dziwne bo teraz jak odpaliłem to było ~300 w 1366x768.. możliwe że wczoraj jak sprawdzałem to gra odpalała się na integrze a nie GF

White150:
Chyba tez zalezy od mapy bo wiadomo na encounter bedzie wiecej klatek niz w miescie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version