Other > Polskie Pustkowia

Coś nie gra w Gun Runners

<< < (4/8) > >>

wrednypiwosz:
Ras - albo robi się coś dobrze, albo wcale.

Zmieniając temat....
Czy ktoś ma pomysł jak odpalić TLA2 pod linux, przez WINE? Bo wersję na win7 udało mi się naprawić, jednak to mnie nie zadowala.

Ras:

--- Quote from: Wichura on April 05, 2013, 12:03:34 am ---Mobilne Internety i słabe transfery wykluczają pykanie w dowolną wersję FOnline, jak przypuszczam.

--- End quote ---

Testowałem FOnline na mobilnym Orange(Samsunga "Y" robił za router WiFi) i nawet dawało rade.

White150:
Ty, ale kurwa czekaj. Tlamk2 rowniez nie ma spakowanych pliczkow z folderu data!

wesan:
Ja pierdole, co żeście się przyjebali wielkości, nawet na pierdolonym 2mb necie sciągnięcie clienta godziny nie zajmie, w miedzy czasie uda ci się jeszcze obejrzec film, i wrócisz na gotowe. ~300 mb to nie żaden argument, a apropo piramid i xenumuff, z tym wydaniem fode ma on tyle wspólnego że hej, problem jest w napędzanym hejcie na serwer Fode, a nie w nim samym. Jedyny problem to optymalizacja, ale tego jak z nią jest (Czy źle czy dobrze) niewiem, więc się nie wypowiem. Uszanujcie czyjąś pracę i albo zamknijcie buzię albo zrecenzujcie dokładnie z plusami i minusami. Może wtedy wypowiedź będzie troche bardziej wartościowa.

wrednypiwosz:

--- Quote from: wesan on April 05, 2013, 03:55:54 pm ---Ja pierdole, co żeście się przyjebali wielkości, nawet na pierdolonym 2mb necie sciągnięcie clienta godziny nie zajmie, w miedzy czasie uda ci się jeszcze obejrzec film, i wrócisz na gotowe. ~300 mb to nie żaden argument, a apropo piramid i xenumuff, z tym wydaniem fode ma on tyle wspólnego że hej, problem jest w napędzanym hejcie na serwer Fode, a nie w nim samym. Jedyny problem to optymalizacja, ale tego jak z nią jest (Czy źle czy dobrze) niewiem, więc się nie wypowiem. Uszanujcie czyjąś pracę i albo zamknijcie buzię albo zrecenzujcie dokładnie z plusami i minusami. Może wtedy wypowiedź będzie troche bardziej wartościowa.

--- End quote ---
800MB i jeszcze + 200MB na pliki z F2. Tak, to rzeczywiście kurewsko dobre rozwiązanie.
Chce zagrać, już, zaraz, teraz, a nie patrzeć na nudne ściąganie modu. Choć transfer rzekomo się poprawił i leci max łączem, a nie ogranicznikiem do 230kb/s jak było to na samym początku imprezy.
Jak jednak wspomniałem już wielokrotnie, nie ma promocji, nie ma graczy, nawet gdyby jakikolwiek mod, był robiony przez team f2. I tyle w temacie.
I nie to żebym był wrednym chujem, co wszystko wie lepiej, podziwiam wkład pracy i zaangażowania w jakąkolwiek pracę, no ale do cholery, 800MB? Serio? Za mod bez plików z F2? Jovanko/Xenom wróć.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version