fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 10, 2024, 02:05:28 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Author Topic: Servery FOnline  (Read 32778 times)

Rage master

  • Guest
Re: Servery FOnline
« Reply #60 on: March 20, 2013, 09:36:26 am »

Lo panie! Toc pan jadysz za granicom za chlebom? Tak czy siak wykopaliscie/wywierciliscie już coś czy nadal sweet nothing? Ale w sumie tam pewnie tez z lopata latasz i miernikiem nn wiec jak na 2238, kombinezon i lopata
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #61 on: March 20, 2013, 02:31:41 pm »

Poczatkowa lokacja ma zniechecic do altowania, na 2238 robisz nowego alta i masz itemy gotowe do grindu juz od 1 poziomu...

FO bez altów? Bitch please.
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #62 on: March 20, 2013, 03:07:11 pm »

Czy ja gdzieś powiedziałem, że tam gram?
Napisales w taki sposob jakby cie zmuszali do grania, a ty boisz sie oprzec! Nie podoba ci sie - wyraziles swoja opienie - ok, wystarczy, graj tam gdzie chcesz. Po chuj drazyc temat? Eot.

Alpha Solutions, bitches!
Robię przy odchodach Xenoma? Nic o tym nie wiem, naprawdę? To zapewne ta nowa metoda na bycie [DEV]iantem za pomocą szuflowania łajna.
Myslalem ze chodzi o nowy serwer  ;D

FO bez altów? Bitch please.
Eeeeeeeeee tam, jak ktos lubi marnowac czas na expienie pikselowych ludkow w hipsterskiej grze, w dodatku bez zadnych korzysi bo ani nie mozna sprzedac alta ani nic to niech tak robi. Z reszta na wasteland2155 ma byc zakaz altow i aby zalozyc postac trzeba napisac rozbudowana charakterystyke, to na starcie wyeliminuje pajacow, bo komu sie bedzie chcialo myslec nad opisem wlasnej postaci - no chyba ze skopiuje sobie biografie z internetu, ale pozniej pamietaj o odgrywaniu roli itd. Fonline bez altow jest mozliwy, tylko wiekszosc nie chce tego zrobic bo boja sie o popularnosc serwera + ludzie lubia miec kilka postaci.

Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #63 on: March 20, 2013, 03:21:25 pm »

Quote
Z reszta na wasteland2155 ma byc zakaz altow i aby zalozyc postac trzeba napisac rozbudowana charakterystyke, to na starcie wyeliminuje pajacow, bo komu sie bedzie chcialo myslec nad opisem wlasnej postaci - no chyba ze skopiuje sobie biografie z internetu, ale pozniej pamietaj o odgrywaniu roli itd.

Były już zapiski na betę w styczniu? Ktoś ruszył to kijem, po tym jak przeczytał że trzeba coś napisać? Jaka była frekwencja serwera?
Mam dziwne przeczucie że mniejsza niż na  FO:Australia ;) ale najważniejsze jest żeby napisać litanię bzdur, tylko po to żeby ktoś mógł to zweryfikować, a jeśli ten ktoś się nie zna na rzeczy, to nie będzie można pograć, bo nie zrozumiał?

I zadaj sobie pytanie w drugą stronę... Czy komuś będzie się chciało pisać rozbudowaną charakterystykę, tylko po to żeby pograć.

Przestańmy tworzyć bzdury, to nawet tibia się obroni.
« Last Edit: March 20, 2013, 03:24:38 pm by wrednypiwosz »
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #64 on: March 20, 2013, 05:05:03 pm »

Quote from: Mtax
FO bez altów? Bitch please.
Nie wiem w jakie FO grales, moze o innej grze mowisz misiaczku?

Quote from: white120
Z reszta na wasteland2155 ma byc zakaz altow i aby zalozyc postac trzeba napisac rozbudowana charakterystyke, to na starcie wyeliminuje pajacow.
Ciekawe jak ta rozbudowana charakterystyka, powstrzyma altowanie, co jeszcze bylo w tym snie, pelny serwer? Mialem okazje grac pare razy na serwerach RP, gdzie trzeba bylo opisac zmyslna historyjke, tyle pajacow i nerdow w jednym miejscu jeszcze nigdy nie widzialem :)
« Last Edit: March 20, 2013, 05:06:38 pm by ISn2 »
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #65 on: March 20, 2013, 05:37:58 pm »

nie wiem czy krotka historyjka postaci + SPECIAL i tagi podpada pod "rozbudowana charakterystykę", raczej nie ;P

Były już zapiski na betę w styczniu? Ktoś ruszył to kijem, po tym jak przeczytał że trzeba coś napisać? Jaka była frekwencja serwera?
Mam dziwne przeczucie że mniejsza niż na  FO:Australia ;) ale najważniejsze jest żeby napisać litanię bzdur, tylko po to żeby ktoś mógł to zweryfikować, a jeśli ten ktoś się nie zna na rzeczy, to nie będzie można pograć, bo nie zrozumiał?

I zadaj sobie pytanie w drugą stronę... Czy komuś będzie się chciało pisać rozbudowaną charakterystykę, tylko po to żeby pograć.

yup, ruszył kijem, w sumie byłem pozytywnie zaskoczony, bo to co przyszło, było już nawet niezłej jakości
co dziwne, obyło się bez marnej jakości wytworów gogle translate...
a beta będzie jak będzie, czyli standard, do którego wszyscy zdążyli się przyzwyczaić ;] słyszałem też o pewnej grze przeglądarkowej, ale nie chcę być za bardzo uszczypliwy :)

sprawa weryfikacji, frekwencji:
czy wy, kurwa, żartujecie? na 2238 nie ma weryfikacji żadnej, altów można robić do woli, podobno wieczorami po 150-180 graczy na serwerze.. a tak naprawdę gra się singleplayer przez większość czasu ;]

 
tyle pajacow i nerdow w jednym miejscu jeszcze nigdy nie widzialem :)
Witaj w internecie, czy przybywasz z przeszłości? :]

co to oznacza pełny serwer to nie wiem, kiedyś w tv był taki serial "pełna chata" to może coś w ten deseń?


btw nie ludzcie się ze jakies pisanie charakterystyki/historyjki powstrzyma altowanie.. żeby powstrzymać altowanie, sama gra musi być zrobiona w sposób ograniczający altowanie, a metod jest wiele, mniej lub bardziej bolesnych, skomplikowanych, wykonalnych itp.
« Last Edit: March 20, 2013, 05:39:50 pm by Kilgore »
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #66 on: March 20, 2013, 05:53:23 pm »

Witaj w internecie, czy przybywasz z przeszłości? :]
Zalezy z ktorej przeszlosci, z tej przed internetem czy przed twoja wiadomoscia? Mowilem o serwerze pelnym nerdow, nie o internecie, moze miales na mysli internat?

Quote
co to oznacza pełny serwer to nie wiem, kiedyś w tv był taki serial "pełna chata" to może coś w ten deseń?
Raczej "pusta chata" poki co ;)

ps. podziekowal, purysto...
« Last Edit: March 20, 2013, 06:18:07 pm by ISn2 »
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #67 on: March 20, 2013, 06:00:25 pm »

"Póki", ziąs, dawaj dobry przykład dziatwie.

Lo panie! Toc pan jadysz za granicom za chlebom? Tak czy siak wykopaliscie/wywierciliscie już coś czy nadal sweet nothing? Ale w sumie tam pewnie tez z lopata latasz i miernikiem nn wiec jak na 2238, kombinezon i lopata
Tu cały czas się coś wykopuje lub wywierca, Ockley Field jest pod tym względem wyjątkowo szczodre, więc pytanie jest co najmniej dziwne. Też latam z miernikiem w kombinezonie, praca niemal ta sama, tylko otoczenie ciut inne. No i kapsle, wiadomo.

btw nie ludzcie się ze jakies pisanie charakterystyki/historyjki powstrzyma altowanie.. żeby powstrzymać altowanie, sama gra musi być zrobiona w sposób ograniczający altowanie, a metod jest wiele, mniej lub bardziej bolesnych, skomplikowanych, wykonalnych itp.
Otóż to. Przy odrobinie weny opisałbym swoją rodzinę altów w taki sposób, że chowa się niejedna saga rodu Forsythe'ów, kimkolwiek są.
Choć najbardziej to chciałbym latać tylko drwalem i ewentualną małpą na ewentualnych prochach.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Servery FOnline
« Reply #68 on: March 20, 2013, 08:05:28 pm »

I zadaj sobie pytanie w drugą stronę... Czy komuś będzie się chciało pisać rozbudowaną charakterystykę, tylko po to żeby pograć.
Tak. Moze niekoniecznie w tej spolecznosci ale sa tacy ktorzy lubia pobawic sie w rolplejma, ktory moze np byc prowadzanony przez mistrza gry itd, wiadomo. Im lepsza, dokladniejsze charakterystyka, czy to autobiografia wlasnej, wymyslonej postaci, z ktora odgrywamy tym wedlug mnie lepiej.

Nie wiem w jakie FO grales, moze o innej grze mowisz misiaczku?
Ciekawe jak ta rozbudowana charakterystyka, powstrzyma altowanie, co jeszcze bylo w tym snie, pelny serwer? Mialem okazje grac pare razy na serwerach RP, gdzie trzeba bylo opisac zmyslna historyjke, tyle pajacow i nerdow w jednym miejscu jeszcze nigdy nie widzialem :)
Serwery rp nie sa dla wszystkich, byle leszcz, pajac nie powinien w to sie w ogole bawic, po to aby nie psuc rozgrywki tym bardziej ogarnietym. Nie powiesz mi ze rp jest az tak chujowe, czy przereklamowane. To ze trafiles akurat na idiotow nie znaczy, ze wszedzie tak jest. Nie wiem jak jest, bylo na wasteland2155 poniewaz nie mialem okazji tam zagrac, ale ciesze sie ze staraja sie zrobic cos innego i jest to serwer rp, ktorego obecnie brak (dla ogolu bo prywatne w mniejszym gronie pewnie sa :D).

.. a tak naprawdę gra się singleplayer przez większość czasu ;]
Hahaha, czyby nowe simcity albo kurwa watch dogs (tak te mainstremowe hity AAA)? Hahaha, fonline - gra single player z mozliwoscia interackji z innymi graczami jesli tego chcesz, do gry single player wymagane polaczenie internetowe oraz mikrotransakcje, tzw. datki na rzecz utrzymania gry hueheuhuehueh.

Taki maly suchar na koniec: wiecie dlaczego ludzie tworza alty/wiecej postaci/malp/crafterow/blabla?

Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #69 on: March 20, 2013, 09:00:33 pm »

Nie powiesz mi ze rp jest az tak chujowe, czy przereklamowane. To ze trafiles akurat na idiotow nie znaczy, ze wszedzie tak jest. Nie wiem jak jest, bylo na wasteland2155 poniewaz nie mialem okazji tam zagrac, ale ciesze sie ze staraja sie zrobic cos innego i jest to serwer rp, ktorego obecnie brak (dla ogolu bo prywatne w mniejszym gronie pewnie sa :D).
Oczywiscie ze RP nie jest chujowe, po prostu sposob w jaki ty postrzegasz RP (rodem z D&D IRL) ma sie nijak do FO. Mistrz gry, ckliwe historyjki, charakterystyki, odgrywanie postaci i inne pierdoly na /me /do - nie potrzebny ci do tego projekt rozwijany X lat, fantazja i czysty serwer wystarczy... Na poczatek proponuje beczke w NCR, niektorzy daleko na tym zajechali ;)
Re: Servery FOnline
« Reply #70 on: March 21, 2013, 02:48:50 pm »

Oczywiscie ze RP nie jest chujowe, po prostu sposob w jaki ty postrzegasz RP (rodem z D&D IRL) ma sie nijak do FO. Mistrz gry, ckliwe historyjki, charakterystyki, odgrywanie postaci i inne pierdoly na /me /do - nie potrzebny ci do tego projekt rozwijany X lat, fantazja i czysty serwer wystarczy... Na poczatek proponuje beczke w NCR, niektorzy daleko na tym zajechali ;)
Nom, czysty wystarczy, tylko potrzebni sa odpowiedni "gracze". Ja tak robie od kilku lat.
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #71 on: March 21, 2013, 04:08:40 pm »

Tak. Moze niekoniecznie w tej spolecznosci ale sa tacy ktorzy lubia pobawic sie w rolplejma, ktory moze np byc prowadzanony przez mistrza gry itd, wiadomo. Im lepsza, dokladniejsze charakterystyka, czy to autobiografia wlasnej, wymyslonej postaci, z ktora odgrywamy tym wedlug mnie lepiej.
W zestawieniu z 2155 to dziwnie brzmi. FO 2155 i mistrz gry...

Quote
player: rozpisałem się na temat mojej postaci, jest nawet dokładny opis kieszonki z chomika w marynarce
GM: odpadasz, nie ma klimatu
player: ale napisałem
GM: nie ma klimatu
player: a może by tak
GM: nie ma klimatu
player: a tak
GM: nie ma klimatu
player: a...
GM: nie ma klimatu
playr: ... :(
GM: nie ma klimatu
player: ?
GM: nie ma klimatu

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Servery FOnline
« Reply #72 on: March 21, 2013, 04:28:57 pm »

O co chodzi z tym FO2155 bo nie zalapalem?
Re: Servery FOnline
« Reply #73 on: March 23, 2013, 10:49:07 pm »

O co chodzi z tym FO2155 bo nie zalapalem?

Nie ma klimatu.
Logged
Re: Servery FOnline
« Reply #74 on: March 29, 2013, 09:10:49 pm »

Ja gram ostatnio na TLA, wydaje się świetne, dużo graczy i póki co super sie gra polecam
I oczywiście z chęcią pograłbym z kimś bo póki co wyszedłem ze slaver camp i gram sam :P
« Last Edit: March 29, 2013, 09:13:31 pm by Evil Genius »
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
 

Page created in 0.075 seconds with 21 queries.