Other > Polskie Pustkowia

Jak expić złodzeja?

(1/3) > >>

kileras1:
Chciałem zrobić złodzeja i "pożyczyć" trochę sprzętu od innych zanim zacznę grać czymś normalnym hehe. I tu jest problem. Otóż brak sprzętu przy tego typu postaci znacznie utrudnia exp. Jakich npc, da się okradać? Bo nawet zwykłych handlarzy mi ciężko znaleźć

DocAN.:
W barze w HUB są NPCe których możesz okradać

Tomowolf:

--- Quote from: kileras1 on March 10, 2013, 05:25:29 pm ---Chciałem zrobić złodzeja i "pożyczyć" trochę sprzętu od innych zanim zacznę grać czymś normalnym hehe. I tu jest problem. Otóż brak sprzętu przy tego typu postaci znacznie utrudnia exp. Jakich npc, da się okradać? Bo nawet zwykłych handlarzy mi ciężko znaleźć

--- End quote ---
Już się robi.
http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=8453

Flamer w dłoń --> jakieś gówienka do 6 lvla a potem już tylko centaury tłuczące się z floaterami, a na ok 20 lvlu masz 300% stealu, + zbierasz perki z miast, nic trudnego dla chcącego.

wrednypiwosz:

--- Quote from: DocAN. on March 10, 2013, 05:31:33 pm ---W barze w HUB są NPCe których możesz okradać

--- End quote ---
Albo w Klamath, żółty npc przy zagrodzie. Przekładasz mu gówno w kieszeni, jak się skapuje biegnij do grida i tak do czasu aż Ci się znudzi.
Jak Jovanka go zablokuje, daj znać, są inne NPC ;)

racoon:
unarmedem na moleratach. nie potrzebny zaden stuff

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version