fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 20, 2024, 10:01:00 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Walki floaters vs centaurs, pytanie.  (Read 7462 times)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #15 on: March 10, 2013, 11:47:21 am »

to mnie rozbawilo. jak mozna nie handlowac z kims w grze mmo bo 3 lata temu sie przejechales. skad mialem wiedziec ze zaryzykowanie 3k kapsli to dla ciebie rzecz niemozliwa? expij sobie dalej flamerem, powodzenia.

co do handlu, ostatnio kupilem turbo plasma rifle, i jakis gm dla funu mi ja zabral. stracilem 500k kapsli tylko i bozara. wszystko ok, ale dlaczego nie moge sie dowiedziec od zadnego gm niczego? kurwy nie wiedza o co chodzi, kazda jedna.
Niewiem gdzie to słyszałem, ale pewien GM powiedział mi - że każdy item który został zespawnowany i się zgubił*, ma tak czy siak swoje id, więc prędzej czy później znikną one, ponieważ nie miały trafić w ręce gracza poza eventem - więc nie dziw się że nie ma itanza,
To samo miałem w poprzedniej sesji, w sumie nic nowego, wiedziałem że kiedyś zrobią puff - więc lepiej je rozkręcić w imie Szparkana!

« Last Edit: March 10, 2013, 11:56:15 am by Tomowolf »
Logged
h
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #16 on: March 10, 2013, 02:26:19 pm »

co do handlu, ostatnio kupilem turbo plasma rifle, i jakis gm dla funu mi ja zabral. stracilem 500k kapsli tylko i bozara. wszystko ok, ale dlaczego nie moge sie dowiedziec od zadnego gm niczego? kurwy nie wiedza o co chodzi, kazda jedna.
Jeszcze ktoś pomyśli że GM są na 2238 po to, żeby pomóc komuś.
A z drugiej strony to piękne, zrobić w chuja kogoś, kto ciuła kapsle na coś co i tak mu zajebią  ;D
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #17 on: March 10, 2013, 03:17:54 pm »

zastanawiam sie czemu nie usuna itemka zanim dojdzie do transakcji, tylko dopiero jak ktos zaplaci legit itemami. np jak ktos wystawia na forum pulse pistola, to zanim usunac go to kasuja dopiero pare dni po tym jak ktos kupi.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #18 on: March 10, 2013, 03:21:08 pm »

zastanawiam sie czemu nie usuna itemka zanim dojdzie do transakcji, tylko dopiero jak ktos zaplaci legit itemami. np jak ktos wystawia na forum pulse pistola, to zanim usunac go to kasuja dopiero pare dni po tym jak ktos kupi.
troll for life
Logged
h
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #19 on: March 10, 2013, 03:26:01 pm »

zastanawiam sie czemu nie usuna itemka zanim dojdzie do transakcji, tylko dopiero jak ktos zaplaci legit itemami. np jak ktos wystawia na forum pulse pistola, to zanim usunac go to kasuja dopiero pare dni po tym jak ktos kupi.
Na tym właśnie polega zajebistość bycia GM 2238. Gdyby kasowali to od razu, nie byłoby sztucznego napędzania gospodarki, która jak wiadomo zawsze niszczona jest przez graczy.
A tak jesteś robiony na czysto, bo i tak byś to stracił podczas walki + Twoje kaplse są w obiegu.

Minister finansów lepiej by tego nie wymyślił. Racoon, Ty się tak nie dziw, tylko bierz kajet i notuj... Bo może spotkasz na studiach profesor jovanke.

skejwen

  • BBS AKBAR!
    • Brahmins rox
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #20 on: March 11, 2013, 07:05:59 pm »

Jakie teorie spiskowe xD
Logged
"Moo-OooooOO! MoMoo.. MmmmoOoo.. Moo!", translate from brahmin to English: "Two things are infinite - brahmin shit and human stupidity! - Brahminstein"
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #21 on: March 11, 2013, 07:19:54 pm »

wrednypiwosz wiedział coś więcej.... i dostał bana

podejrzane!

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #22 on: March 11, 2013, 09:52:14 pm »

W pietnastym poscie slychac strzaly!
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.05 seconds with 19 queries.