Other > Polskie Pustkowia

Walki floaters vs centaurs, pytanie.

(1/5) > >>

Gorgy:
Witam, mam pytanie odnosnie ww. walk. Widziałem, że ludzie stackują sobie centaury i floatery przy exit gridzie w taki sposób, że nie są przez nie atakowani. W jaki sposób można zrobić coś takiego w planszy bez jaskini? Z góry dzięki za odpowiedź.

racoon:
masz 1 alta ktorym szukasz enco. najlepiej zeby ten alt mial jak najwiecej followerow enco bedzie wieksze. jak znajdziesz enco uciekasz przed mobkami uprzednio wzywajac 2 alta ktorym chcesz expic przez radio. wchodzisz altem ktorego chcesz expic a tamtym wypchodzisz. atakujesz nieruszajace sie centy.

btw, po co tyle zachodu skoro one i tak walcza miedzy soba i sporadycznie jeden na ciebie leci? nie rozumiem. wiekszosc altow expilem tradycyjnie gatlingiem od 1 lvla na centach vs floaters na okolo mariposy i dedalem okolo 1 raz do 2.

Gorgy:
Gdzie można szybko gatlinga wyrwać? Na razie z flamerem latam i powoli robi sie nudne. Ostatnio próbowałem blueprintów szukać, ale to jakaś porażka jest: na 100+ skrzynek 2 blueprinty.

Mtax:
Wiem, jakież to trudne, więc wyręczę cię koszmarnie trudnym użyciem klawiatury, z domieszką myślenia: http://fo2238.fodev.net/wiki/Gatling_laser

Tak wgl. jaki masz lvl?

Sorisso:
Niech ci bd :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version