fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 29, 2024, 12:22:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: Walki floaters vs centaurs, pytanie.  (Read 7405 times)

Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« on: March 08, 2013, 03:34:40 pm »

Witam, mam pytanie odnosnie ww. walk. Widziałem, że ludzie stackują sobie centaury i floatery przy exit gridzie w taki sposób, że nie są przez nie atakowani. W jaki sposób można zrobić coś takiego w planszy bez jaskini? Z góry dzięki za odpowiedź.
Logged
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #1 on: March 08, 2013, 04:48:25 pm »

masz 1 alta ktorym szukasz enco. najlepiej zeby ten alt mial jak najwiecej followerow enco bedzie wieksze. jak znajdziesz enco uciekasz przed mobkami uprzednio wzywajac 2 alta ktorym chcesz expic przez radio. wchodzisz altem ktorego chcesz expic a tamtym wypchodzisz. atakujesz nieruszajace sie centy.

btw, po co tyle zachodu skoro one i tak walcza miedzy soba i sporadycznie jeden na ciebie leci? nie rozumiem. wiekszosc altow expilem tradycyjnie gatlingiem od 1 lvla na centach vs floaters na okolo mariposy i dedalem okolo 1 raz do 2.
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #2 on: March 08, 2013, 05:40:30 pm »

Gdzie można szybko gatlinga wyrwać? Na razie z flamerem latam i powoli robi sie nudne. Ostatnio próbowałem blueprintów szukać, ale to jakaś porażka jest: na 100+ skrzynek 2 blueprinty.
Logged
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #3 on: March 08, 2013, 06:23:58 pm »

Wiem, jakież to trudne, więc wyręczę cię koszmarnie trudnym użyciem klawiatury, z domieszką myślenia: http://fo2238.fodev.net/wiki/Gatling_laser

Tak wgl. jaki masz lvl?
Logged

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #4 on: March 08, 2013, 09:26:27 pm »

Niech ci bd :P
« Last Edit: March 09, 2013, 10:13:39 am by Sorisso »
Logged
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #5 on: March 09, 2013, 10:05:10 am »

na gatling najlepiej kupic/znalesc bp na dynamit, wziasc profesje demilition expert, zrobic alta ze steal/traps, traps skill (niewiem dokladnie ile, ja mam 180), kupic deto parts w redding albo od graczy, zrobic dynamity i okradajac wsadzac dla enclave dynamit, czekasz az wybuchnie i drugi zlotuje i okradasz tego drugiego z gatlinga co zabral lot

Nie pisałbym tego na forum. Przyjdzie Jovanka i się skończy... Niszczysz tym gospodarkę!

JovankaB

  • Rotator
  • JovankaB
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #6 on: March 09, 2013, 12:57:31 pm »

na gatling najlepiej kupic/znalesc bp na dynamit, wziasc profesje demilition expert, zrobic alta ze steal/traps, traps skill (niewiem dokladnie ile, ja mam 180), kupic deto parts w redding albo od graczy, zrobic dynamity i okradajac wsadzac dla enclave dynamit, czekasz az wybuchnie i drugi zlotuje i okradasz tego drugiego z gatlinga co zabral lot

Nie pisałbym tego na forum. Przyjdzie Jovanka i się skończy... Niszczysz tym gospodarkę!

Niech ci bd :P

 ;D
Logged

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #8 on: March 09, 2013, 09:59:30 pm »

http://fodev.net/forum/index.php/topic,28050.msg241437.html#msg241437

 ;D
ale ty płaczesz z powodu Idling, a to dobry pomysł, brakuje tylko milicji w TC i gra będzie świetna.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #9 on: March 09, 2013, 10:09:57 pm »

brakuje tylko milicji w TC i gra będzie świetna.
Bez sensu, po co idlerom z NCR milicja i TC? Przeciez chyba nikt wiecej nie zostal na serwerze, wyniesli sie drwale, malpy, a nawet casuale, zacheceni swietnoscia gry oczywiscie.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #10 on: March 09, 2013, 11:08:17 pm »

Wiem, jakież to trudne, więc wyręczę cię koszmarnie trudnym użyciem klawiatury, z domieszką myślenia: http://fo2238.fodev.net/wiki/Gatling_laser

Tak wgl. jaki masz lvl?

Nie popuść z wrażenia :)
Jestem nowym graczem a ty mi wrzucasz stronę z Wiki z droptabelami. I jak twoim zdaniem nowicjusz ma takie coś zabić? Zaflamerować na śmierć?
Dobijam 16 poziom i jakoś leci do przodu.
Bardziej zależało mi na poradniku newbie friendly, przykładowo ten autorstwa Sorisso, dziękuję.
Logged
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #11 on: March 09, 2013, 11:16:31 pm »

Nie popuść z wrażenia :)
Jestem nowym graczem a ty mi wrzucasz stronę z Wiki z droptabelami. I jak twoim zdaniem nowicjusz ma takie coś zabić? Zaflamerować na śmierć?
Dobijam 16 poziom i jakoś leci do przodu.
Bardziej zależało mi na poradniku newbie friendly, przykładowo ten autorstwa Sorisso, dziękuję.

uzyj mozgu i kup gatlinga na forum. taki to trudny i skomplikowany proces ktorego na ktory newbie nie moglby nigdy wpasc?
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #12 on: March 09, 2013, 11:51:34 pm »

uzyj mozgu i kup gatlinga na forum. taki to trudny i skomplikowany proces ktorego na ktory newbie nie moglby nigdy wpasc?
Nie używam handlu z innymi graczami w tej grze, przejechałem się na tym kilka razy (jeszcze w 2010, teraz nie ryzykuję).
Poza tym jak już musisz tak dopierdalać innym to przynajmniej postaraj się używać podstawowych zasad ortografii, bez tego nie jesteś odbierany na poważnie :)
Jak w tych czasach trudno nawet o proste rady w głupiej gierce bez narażania się na ostrzał zakompleksionych siedemnastolatków. Kończę z wami bo mnie męczycie.

Przy okazji: Racoon, dzięki za pomoc z tym radiem. Przydała się.
Logged
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #13 on: March 10, 2013, 11:14:12 am »

uzyj mozgu i kup gatlinga na forum. taki to trudny i skomplikowany proces ktorego na ktory newbie nie moglby nigdy wpasc?
mmmmm prawdziwy erudyta na forum, klap klap.

Nie używam handlu z innymi graczami w tej grze, przejechałem się na tym kilka razy (jeszcze w 2010, teraz nie ryzykuję).
Poza tym jak już musisz tak dopierdalać innym to przynajmniej postaraj się używać podstawowych zasad ortografii, bez tego nie jesteś odbierany na poważnie :)
Jak w tych czasach trudno nawet o proste rady w głupiej gierce bez narażania się na ostrzał zakompleksionych siedemnastolatków. Kończę z wami bo mnie męczycie.

Przy okazji: Racoon, dzięki za pomoc z tym radiem. Przydała się.

nie zniechecaj sie, gra nie jest glupia, a dzieciakow po prostu ignoruj.
Logged
Re: Walki floaters vs centaurs, pytanie.
« Reply #14 on: March 10, 2013, 11:41:36 am »

Nie używam handlu z innymi graczami w tej grze, przejechałem się na tym kilka razy (jeszcze w 2010, teraz nie ryzykuję).

to mnie rozbawilo. jak mozna nie handlowac z kims w grze mmo bo 3 lata temu sie przejechales. skad mialem wiedziec ze zaryzykowanie 3k kapsli to dla ciebie rzecz niemozliwa? expij sobie dalej flamerem, powodzenia.

co do handlu, ostatnio kupilem turbo plasma rifle, i jakis gm dla funu mi ja zabral. stracilem 500k kapsli tylko i bozara. wszystko ok, ale dlaczego nie moge sie dowiedziec od zadnego gm niczego? kurwy nie wiedza o co chodzi, kazda jedna.
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.074 seconds with 21 queries.