fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 11, 2024, 08:14:19 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 75660 times)

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #75 on: March 22, 2013, 11:43:49 am »

Nie do końca rozumiem jaką interakcję między graczami chcą uzyskać twórcy gry. Przecież wasteland is harsh. Jedyna interakacja jaka tu powinna mieć miejsce to by kogoś zastrzelić, okraść i ewentualnie zgwałcić. Z tego co wiem już dawno przed kilkoma waipami był cel osiągnięty - szczególnie że wszyscy mówią że kiedyś było lepiej (sam pamiętam 3 ostatnie waipy). Biegało usmiechnięte towarzystwo wśród tryskających flaków i pieczonej schabizny, coś się działo i działo się całkiem nieźle, a co najważniejsze - szalenie pasowało to do klimatu postapokaliptycznego świata. Ktoś chciał się wymieniać przedmiotami? proszę bardzo. Niech tylko bóg ma go w opiece. Pochylanie się nad słabymi/początkującymi graczami nie ma większego sensu (przynajmniej dla mnie). To przecież nie Metin2, hello kitty czy inny perfect world by żyło się lekko i przyjemnie.
Właśnie to mnie do tej gry przyciągnęło, że jest trudno, jest podle i wiadomo czego oczekiwać od napotkanej na pustkowiu osoby - czyli - jest zajebiście i jest klimacik.
W falloucie nie osiągnie się tętniących życiem miast gdzie uśmiechęci gracze będą wymieniać się karteczkami - jak obrazek miasta z gry RAGE. Gra fajna ale kuje w oczy rzygsowaty świat.
Czy się mylę?
Ps. przepraszam za obrazę uczuć religijnych

Nie wiem jak inni, ale ja się wzruszyłem  8)
SoulRak3r i mamy Ci wręczyć piórko którym będziesz gilgał Jovankę, aby zajęła się czymś innym niż kupą w zagrodzie?
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #76 on: March 22, 2013, 03:46:47 pm »

Może mi ktoś szczerze powiedzieć czym motywowane są cooldowny w kopalniach? Cały czas "depleted", nic nie mogę wykopać, widziałem gościa z krową co loguje się co godzinkę i wsio zabiera. Nie kumam, gdzie cokolwiek można sprzedać? Wszędzie wszystko warte 0. Dużo czasu i przyjemności z gry zabiera crafting i generalnie zabawa w "znajdź handlarza".
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #77 on: March 22, 2013, 04:04:52 pm »

Może mi ktoś szczerze powiedzieć czym motywowane są cooldowny w kopalniach? Cały czas "depleted", nic nie mogę wykopać, widziałem gościa z krową co loguje się co godzinkę i wsio zabiera. Nie kumam, gdzie cokolwiek można sprzedać? Wszędzie wszystko warte 0. Dużo czasu i przyjemności z gry zabiera crafting i generalnie zabawa w "znajdź handlarza".
Nie możesz mieć za dużo skałek, bo zniszczysz gospodarkę!
Chcesz, skałek? Bij gościa z krową! Oczywiście na kilku altach bo zawartości krowy sam nie uniesiesz.

xsarq

  • You Can't Kill What's Already Dead
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #78 on: March 22, 2013, 05:27:45 pm »

Umm Nie to żebym się polecał ale jeśli chodzi o handel to napisałem coś w stylu poradnika.

http://fodev.net/forum/index.php/topic,28517.0.html

Jeśli chodzi o wydobywanie surowców sugeruje inne miejsca niż NRC. Kopalnia w Klamath ma zazwyczaj pełne skałki.
Logged
Scamers: Grimmi
Beware of trading with this person.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #79 on: March 22, 2013, 07:33:16 pm »

Nie wiem jak inni, ale ja się wzruszyłem  8)
SoulRak3r i mamy Ci wręczyć piórko którym będziesz gilgał Jovankę, aby zajęła się czymś innym niż kupą w zagrodzie?

No nie sądzę że cokolwiek uda się wygilgać. W sumie to nie znam Jovanki i nie wiem za co jest odpoiwedzialna/ny, pisze do ogółu może ktoś to czyta :) a co do tematu w ktorym piszemy to jest on smutny. narzekamy by potem narzekać że narzekamy i użalać się nad nędznym losem FO. Ide na rente.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #80 on: March 22, 2013, 07:34:08 pm »

Ja bym zjadł paprykarza, albo kebaba.
Logged
h

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #81 on: March 22, 2013, 09:43:42 pm »

No nie sądzę że cokolwiek uda się wygilgać. W sumie to nie znam Jovanki i nie wiem za co jest odpoiwedzialna/ny, pisze do ogółu może ktoś to czyta :) a co do tematu w ktorym piszemy to jest on smutny. narzekamy by potem narzekać że narzekamy i użalać się nad nędznym losem FO. Ide na rente.

Nikt nie narzeka aby narzekać, jako autor tematu chciałem po prostu zwrócić uwagę w jak chujowej kondycji znajduje się ten serwer.
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #82 on: March 22, 2013, 11:54:36 pm »

wrocilem po roku, zeby sie upewnic ze jest tak jak myslalem czyli huj*wo, wykopac niczego nie idzie bo wszystko depleted, moby w huj silne, nie idzie badziewia upierd*lic z czegokolwiek dostepnego dla poczatkujacych;
normalnie cud miod orzeszki, spelnienie snow wszystkich sadystow w dev teamie, ktory sie powiekszyl o kolejne beztalencia bez pojecia o czymkolwiek, ktorych jedynym zadaniem w ich nedznym zywocie bylo siedzenie na fonline i podgladanie na sneaku co robia inni
Logged
http://www.youtube.com/watch?v=Cnf6eia8M2k
FO by sadists for sadomasochists

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #83 on: March 23, 2013, 07:31:46 am »

Właściwie to "chuj" lepiej pisać przez "ch", jest wtedy dłuższy.

Nie wiem czego oczekiwałeś bąbelku, cyferki przy statusie serwera mówią jasno, że została jakaś garstka w porównaniu do początków 2238. Co tych uparciuchów trzyma nie wiem, brak alternatywy, uzależnienie, przyzwyczajenie, ciężko powiedzieć.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #84 on: March 23, 2013, 10:49:50 am »

brak alternatywy, przyzwyczajenie
Tylko to.

Jeżeli patrzeć z oka starego gracza, nie jest tak źle, a jeśli wejdzie nowy, widzi dużo niedociągnięć, lub proste rzeczy które są spierdolone po całości.
Logged
h

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #85 on: March 23, 2013, 11:41:00 am »

Tylko to.

Jeżeli patrzeć z oka starego gracza, nie jest tak źle, a jeśli wejdzie nowy, widzi dużo niedociągnięć, lub proste rzeczy które są spierdolone po całości.

Jak nowy może widzieć niedociągnięcia? To właśnie okiem starego gracza widać tą degrengoladę oO
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #86 on: March 23, 2013, 12:01:14 pm »

Tylko to.

Jeżeli patrzeć z oka starego gracza, nie jest tak źle, a jeśli wejdzie nowy, widzi dużo niedociągnięć, lub proste rzeczy które są spierdolone po całości.
Sa tez tacy, ktorzy nie widza nic zlego, w koncu nie wiedzieli kilka lat temu o tym ze jest cos takiego jak "fallout online".
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #87 on: March 23, 2013, 01:18:18 pm »

to forum nigdy sie nie zmieni, jebana trolownia xd CHUJ zadowolilem zmysl artystyczny, czy jeszcze raz przepisac posta dodajac kropki i duze litery, qwa przedszkole niczym onet
wracajac do gry, devs team zaprzepascil i spierdolil co tylko sie dalo;
Teraz po latach sadze, ze stworzyli moda zeby robic sobie nerdowskie wieczorki przy compie z piwem w reku, zwiedzac westland w pancerzach enclavy i roleplayowac gwalty na deathclawach, a cala reszta czyli ekonomia town control "balans broni" to tylko taki haczyk na fisharnie zeby utrzymywala server, tak zeby pan dev sie mogl pobawic za darmo;
jak dev sie za bardzo napierdoli, lub nacpie to wejdzie do NCR upiredoli polowe graczy lub zespawnuje 1000 mutow, zeby cholota wiedziala kto rzadzi i nie zapominala placic

z tego powodu biora do skladu takie osoby jak Jovanka i inne beztalencia, chyba po to zeby mial kto na skype, mumble czy czego tak uzywaja podkladac odglosy pod tego rolepleyowanego deathclawa/wice
« Last Edit: March 23, 2013, 01:19:51 pm by Killy »
Logged
http://www.youtube.com/watch?v=Cnf6eia8M2k
FO by sadists for sadomasochists

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #88 on: March 23, 2013, 06:21:30 pm »

"Hołota" :>

Nie rozumiem, przecież nikt nie każe płacić za nic, a do nerdozabaw z piwem przy kompie nie trzeba uruchamiać całego serwera i wpuszczać na niego jakichś ludzi. SDK umożliwia takie wygłupy na zwykłym niemagicznym komputerze.

Nic się nie zmieniłeś zajączku, nie wiem czy to dobrze czy źle.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #89 on: March 23, 2013, 10:15:08 pm »

dobra wpadlem popisac glupoty moze kogos nowego zniechece, czas znowu olac ten shit, Wichura ty bys sie nadawal do tej bandy oszolomow w dev teamie, co sie stalo ze cie tam nie ma
tylko nie dostan orgazmu ze wielki Killy do ciebie wreszcie napisal bo starasz sie o ten zaszczyt od dluzszego czasu
Logged
http://www.youtube.com/watch?v=Cnf6eia8M2k
FO by sadists for sadomasochists
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28
 

Page created in 0.133 seconds with 18 queries.