fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 29, 2024, 01:23:25 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 28

Author Topic: Sad but true albo aktualny status FO2238  (Read 74519 times)

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #30 on: February 25, 2013, 01:05:24 pm »

Licznik nie zejdzie na 0 :P Ja wróciłem do gdy po kilku miesiącach i nie jest tak źle, raz na tydzień można zrobić sesję z kumplami. Nie wymagam więcej niż PvE na turach, ze sprzętem nie ma problemu. Akurat nie wpadliśmy przez 5-6h godzin na żadnego pkera dużo mocniejszego od nas. Sprzęt dla big gunnera i elektryka jest, a skałki kopaliśmy raptem 5 razy przez cały czas. Większość czasu przebywaliśmy na enco.

Ta gra ma niepowtarzalny klimat, ale jeśli chodzi o serwery to 2238 ma monopol.

Problem ze sprzętem mają osoby, które ciągle giną.
« Last Edit: February 25, 2013, 01:10:07 pm by Stuntman »
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #31 on: February 25, 2013, 01:38:53 pm »

Ja wróciłem do gdy po kilku miesiącach i nie jest tak źle, raz na tydzień można zrobić sesję z kumplami....
Problem ze sprzętem mają osoby, które ciągle giną.

To ja powiem inaczej, problemu ze sprzętem nie mają osoby które grają raz w tygodniu.

Tylko co z tego? Ja również nie mam problemów ze sprzętem co jednak nie sprawia, że nie widze beznadziei systemu.
« Last Edit: February 25, 2013, 01:40:42 pm by manero »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #32 on: February 25, 2013, 01:51:33 pm »

Na 9 lvlu nie widzę przeciwności do gry...

Może znerfili możliwość natłuczenia w godzinę sprzętu na tydzień walk (i strat) ?
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #33 on: February 25, 2013, 04:02:50 pm »

Na 9 lvlu nie widzę przeciwności do gry...

Może znerfili możliwość natłuczenia w godzinę sprzętu na tydzień walk (i strat) ?

Jesteś niedzielnym graczem i tyle. :P Z resztą ja również, tyle, że na serwerze 2238 nie grałem już bardzo dłuuugo...
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #34 on: February 25, 2013, 04:03:28 pm »

Na 9 lvlu nie widzę przeciwności do gry...

Stuntman, nawet nie wiesz jak się cieszę że są jeszcze tacy jak ty którzy wpadną na jakiś czas popykać z kumplami ( Zero sarkazmu) ale nie zrozumiesz o czym mowa, wszyscy wypowiający się w tym topicu grają lub grali wyciskając z gry wszystko, wiec gdy masz cały całokształt, bardziej uderzają cię zmiany na gorsze.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #35 on: February 25, 2013, 11:18:33 pm »

Ja się nie dziwię, to dobry moment żeby popykać sobie spokojnie z kolegami. Nie wpadnie węgierski swarm zaćpanymi małpami, crippler w piżamie i z rozklekotanym mauserem, w miastach pustki jak w piczy anioła. Gdybym nie miał materiału porównawczego z poprzednich lat, też uznałbym istniejący stan rzeczy za normę.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #36 on: February 26, 2013, 08:08:38 am »

Gram od pierwszej zamkniętej bety :) Np. dzięki moim i kolegi mutkom na tankowcu w SF zostało to miejsce znerfione. Nigdy nie brałem udziału w tc, bo mam inny sposób gry. Faktycznie, kiedyś było trudniej, bo na każdego blue czaiło się parę grup pkerów. Teraz nikt nad moimi pustymi zwłokami na 2 lvlu nie pisze mi, że jestem "noobem polaczkiem". Fajnie, że zostały niedobitki i fanatycy falloutowi, towarzystwo zostało przesiane. Nie ma też dziwaków, który roleplejują, a widać, że narybek też przybywa, bo paru średnio ogarniętych graczy zabiliśmy :)
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #37 on: March 11, 2013, 01:32:04 pm »

"Fajnie, że zostały niedobitki i fanatycy falloutowi, towarzystwo zostało przesiane. Nie ma też dziwaków, który roleplejują, a widać, że narybek też przybywa, bo paru średnio ogarniętych graczy zabiliśmy "

Tak, przesiane. Na sitku zostały tylko same grudy - które nie rozumieją co to rollplay ale to nic, nadal są "prawdziwymi fanatykami falloutowymi". pozdrawiam
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #38 on: March 11, 2013, 04:24:12 pm »

"Fajnie, że zostały niedobitki i fanatycy falloutowi, towarzystwo zostało przesiane. Nie ma też dziwaków, który roleplejują, a widać, że narybek też przybywa, bo paru średnio ogarniętych graczy zabiliśmy "

Tak, przesiane. Na sitku zostały tylko same grudy - które nie rozumieją co to rollplay ale to nic, nadal są "prawdziwymi fanatykami falloutowymi". pozdrawiam
Bo w FOnline społeczeństwo jest zebrane z grubych dzieciaków przed komputerami którzy zawsze czyhają na czyjąś zabawę, a potem wolą to rozjebać grease gunem i dynamitem żeby inni nie mieli fur lol iksde and fun.

Bo co - spróbuj coś teraz zorganizować, przy takiej ilości graczy, postoisz w 5-ciu przy beczce a i tak cię zaczepią, bo coś robisz, tu trzeba by wyjebywać na start debili, ale tego już nie ma w regulaminie, i jedynym rolplejem będzie stanie w skinie w ncr i pisanie /e drapie się po jajkach.
Logged
h
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #39 on: March 12, 2013, 08:37:18 am »

"Fajnie, że zostały niedobitki i fanatycy falloutowi, towarzystwo zostało przesiane. Nie ma też dziwaków, który roleplejują, a widać, że narybek też przybywa, bo paru średnio ogarniętych graczy zabiliśmy "

Tak, przesiane. Na sitku zostały tylko same grudy - które nie rozumieją co to rollplay ale to nic, nadal są "prawdziwymi fanatykami falloutowymi". pozdrawiam
Rollplay - faktycznie nie wiem co to jest.
Roleplay jest dla frajerów, tak samo jak sesje RPG nerdów

Tomo wszyscy piszą, że w fonline grają same rozwydrzone bachory, a tak na prawdę nikt ich nie widział i nie jest w stanie czegoś takiego potwierdzić. Sami smutni fani roleplejowania, którym nerfili możliwość dziwnych spotkań w piwnicach reno.
« Last Edit: March 12, 2013, 08:48:44 am by Stuntman »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #40 on: March 12, 2013, 09:18:45 am »

Rollplay - faktycznie nie wiem co to jest.
Roleplay jest dla frajerów, tak samo jak sesje RPG nerdów

Tomo wszyscy piszą, że w fonline grają same rozwydrzone bachory, a tak na prawdę nikt ich nie widział i nie jest w stanie czegoś takiego potwierdzić. Sami smutni fani roleplejowania, którym nerfili możliwość dziwnych spotkań w piwnicach reno.

Zmiażdżyła mnie Twoja krytyka. Dzięki że nauczyłeś mnie jak się to pisze :) ale masz "troszkę" błędne pojęcie o roleplayu oraz sesjach RPG, nerdach itd itd to nieco zakrawa o <uwaga, trudne słowo tylko dla frajerów> ignorancję - taką rozrywkową oczywiście, ale w życiu pewnie jesteś równie mądry co tutaj. Nie będę prostował Twojego podejścia bo ani nie mam na to ochoty ani nie jest to aktualny temat do dyskusji... chociaż - wszyscy piszą co im się nie podoba w 2238.

Ok więc dołączę się do dyskusji nie robiąc offtopa - mi nie podoba się umechanicznienie rozgrywki (ale to chyba bolączka każdego mmo). Przeszkadzają mi bandy z 10 altami zawieszonymi na miastach i brak cooldownu na relog. Przeszkadza mi cholerne nagminne altowisko. Czemu nie moge grać 1 postacią tylko muszę ich mieć 10? przeszkadza mi że lvl ogroniczony jest do 24, że nie mogę zrobić 1 postaci mającej np 50 lvl, którą bym miał mozliwość i walczyć i krafcić i się bawić w PVE i ktorą bym sobie nie śpiesznie expił na maxymalny level w ok pół roku. Przeszkadzają mi exp spoty gdzie wbija się 24lvl w kilka godzin. Przeszkadza mi handel z dupy, no i zaszczytne miesce - przeszkadzją mi ludzie, którzy są debilami - Pozdrawiam ich wszystkich :)
« Last Edit: March 12, 2013, 01:06:11 pm by SoulRak3r »
Logged
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #41 on: March 12, 2013, 01:43:07 pm »

Zmiażdżyła mnie Twoja krytyka. Dzięki że nauczyłeś mnie jak się to pisze :) ale masz "troszkę" błędne pojęcie o roleplayu oraz sesjach RPG, nerdach itd itd to nieco zakrawa o <uwaga, trudne słowo tylko dla frajerów> ignorancję - taką rozrywkową oczywiście, ale w życiu pewnie jesteś równie mądry co tutaj. Nie będę prostował Twojego podejścia bo ani nie mam na to ochoty ani nie jest to aktualny temat do dyskusji... chociaż - wszyscy piszą co im się nie podoba w 2238.

Ok więc dołączę się do dyskusji nie robiąc offtopa - mi nie podoba się umechanicznienie rozgrywki (ale to chyba bolączka każdego mmo). Przeszkadzają mi bandy z 10 altami zawieszonymi na miastach i brak cooldownu na relog. Przeszkadza mi cholerne nagminne altowisko. Czemu nie moge grać 1 postacią tylko muszę ich mieć 10? przeszkadza mi że lvl ogroniczony jest do 24, że nie mogę zrobić 1 postaci mającej np 50 lvl, którą bym miał mozliwość i walczyć i krafcić i się bawić w PVE i ktorą bym sobie nie śpiesznie expił na maxymalny level w ok pół roku. Przeszkadzają mi exp spoty gdzie wbija się 24lvl w kilka godzin. Przeszkadza mi handel z dupy, no i zaszczytne miesce - przeszkadzją mi ludzie, którzy są debilami - Pozdrawiam ich wszystkich :)

Gdybyś ignorancie i pajacu znał chociaż trochę aktualne zasady rozgrywki, to wiedziałbyś o zmianach, które idą w kierunku uprzykrzenia gry w wielu oknach na raz. Niektórzy wyznaczają sobie w grze inny cel niż dostanie się do statystyk pipboy jako osoba wysyłająca najwięcej wiadomości.
Widać dzięki zmianom rolechujowcy jak soulraker przestali grać, a wiec zmiany na + i gra się rozwija bez gimbazy.
« Last Edit: March 12, 2013, 01:45:36 pm by Stuntman »
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #42 on: March 12, 2013, 03:52:38 pm »

Ok więc dołączę się do dyskusji nie robiąc offtopa - mi nie podoba się umechanicznienie rozgrywki (ale to chyba bolączka każdego mmo). Przeszkadzają mi bandy z 10 altami zawieszonymi na miastach i brak cooldownu na relog. Przeszkadza mi cholerne nagminne altowisko. Czemu nie moge grać 1 postacią tylko muszę ich mieć 10? przeszkadza mi że lvl ogroniczony jest do 24, że nie mogę zrobić 1 postaci mającej np 50 lvl, którą bym miał mozliwość i walczyć i krafcić i się bawić w PVE i ktorą bym sobie nie śpiesznie expił na maxymalny level w ok pół roku. Przeszkadzają mi exp spoty gdzie wbija się 24lvl w kilka godzin. Przeszkadza mi handel z dupy, no i zaszczytne miesce - przeszkadzją mi ludzie, którzy są debilami - Pozdrawiam ich wszystkich :)
Nie jesteś widać na bieżąco : Nie trzeba miliona altów do gry, wystarczy jeden krafter, ludzik do zbierania kasy/farmieniastuffu, bojowka, i to wszystko. Dzięki wprowadzeniu idling systemowi i znerfieniu proxy na tyle, że nie opłaca stawiać się dwóch naraz nad miastem i manewrować między mrówkami-predatorami :> (Jak komuś nie pasuje idling i chce mnie zhejtować, to są na to inne tematy, to jest tylko i wyłącznie moja opinia)
To chyba dobrze że wbija się w miare spokojnie poziom, jedni potrafiąto robić w 3 godziny, inni męczą się 3 tygodnie, to jest aktualnie zbalansowane i ok.
Logged
h

Swiatowid

  • Whens WIPE? ... Soon!
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #43 on: March 12, 2013, 04:03:01 pm »

co takiego nie oplaca sie stawiac 2 altow nad miastem? ty chyba nie sikales dzisiaj chlopczyku i nie orientujesz sie co tak na prawdedzieje wokol miast TC. Sokoro nie wiesz o czym pisesz to co powiem z 2 altami mozesz nawet sie nie wybierac na TC
4 alty to podstawa. a wiem co pisze bo czasem jestem widzem zmagac BBS.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Sad but true albo aktualny status FO2238
« Reply #44 on: March 12, 2013, 04:06:57 pm »

co takiego nie oplaca sie stawiac 2 altow nad miastem? ty chyba nie sikales dzisiaj chlopczyku i nie orientujesz sie co tak na prawdedzieje wokol miast TC. Sokoro nie wiesz o czym pisesz to co powiem z 2 altami mozesz nawet sie nie wybierac na TC
4 alty to podstawa. a wiem co pisze bo czasem jestem widzem zmagac BBS.
E, ze co?
Właśnie że ostatnio często się wybieram na TC, nie trafiłeś, a że wiem że na proxy nadaje się tylko lootowanie, a "BBSy" są po prostu w sile "liczebnej", ale to nie przeszkadza, czasami dostaje się wpierdun, a czasami nie.
Mam 2 alty, to wystarcza, padam, jadę do bazy, uzbrajam się w minute jestem gotowy do boju, beż żadnego śmierdzącego proxy a takich graczy to się zabija i zbiera ładnie z nich loot ;-).
Logged
h
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 28
 

Page created in 0.106 seconds with 18 queries.