Other > Polskie Pustkowia

Sad but true albo aktualny status FO2238

(1/84) > >>

manero:
Jak w temacie...

Gathering - zjebany (depleted, depleted, depleted...)
Barter - zjebany (ktokolwiek to ogarnia? Nieintuicyjne i wydumane.)
Crafting - zjebany (blueprinty oO)
Repair - zjebany (kto by pomyślał, że coś takiego można spierdolić)
PVE - zjebane (nakłady przewyższają korzyści, poziom trudności z dupy wzięty, w obecnej formie PVE na dobrą sprawę nie istnieje)
PVP - ostatni bastion 2238... zjebany (Idler, w założeniu antyFR, w praktyce najchujowszy feature który moje oczy widziały na 2238 w przeciągu 4 lat istnienia. Kto nie wie niech spróbuje.)

Na koniec smaczek, idler status w Hinkley:



Karny murzyński kutas temu kto to wymyślił. Ja nie mam więcej pytań. Nie polecam, odradzam.

Kilgore:
Stop whining!

A tak na serio.. to zapomniales o handlu - tez zjebany.

no fun allowed, ale wazne ze nikt nie robi abuse i exploitow


a idler to jest wrecz ksiazkowy przyklad na to jak mozna wdrozyc w miare dzialajace rozwiazanie (chociaz tez czesciowo, od updata juz widzialem w pvp pare jawnych duallogow, sam tez bym skorzystal z lootera na dualu ale z trudem odpalam ta gre, a co dopiero drugie okno..) ktore zajebiscie wkurwia nawet jak chcesz pograc normalnie.

zanim ktos mnie zwyzywa od wrednych fastrelogerow z milionem BG pvp charow to dodam, ze altow mam o polowe mniej niz wichura i w tym zadnego BG i nie przeszkadzalo mi to nigdy w tej sesji brac udzialu w pvp..;]


bonus:
http://www.55gd.net/wp-content/uploads/2011/12/eve-wtd.jpg

Bezalial:
Craft powiedz mi kto nie ma teraz bp na podstawowe itemy do pvp takie jak ca itp.
Barter jest prosty przynajmniej jak dla mnie trzeba wiedzieć gdzie co można sprzedać i tyle.
PVE poziom trudności z dupy no ale to gra pvp więc...

manero:

--- Quote from: Bezalial on February 21, 2013, 11:16:55 am ---Craft powiedz mi kto nie ma teraz bp na podstawowe itemy do pvp takie jak ca itp.

--- End quote ---

Teraz? Ponad rok po starcie? Jeśli to ma być twój punkt widzenia to ja z moim czuje się jak wizjoner.


--- Quote from: Bezalial on February 21, 2013, 11:16:55 am ---Barter jest prosty przynajmniej jak dla mnie trzeba wiedzieć gdzie co można sprzedać i tyle.

--- End quote ---

Co z tego, że Ty wiesz skoro system bez względu na Twoją wiedzę jest nieintuicyjny i nieprzyjazny dla graczy? Poza tym nie rozumiem w czym jest lepszy od poprzednich.


--- Quote from: Bezalial on February 21, 2013, 11:16:55 am ---PVE poziom trudności z dupy no ale to gra pvp więc...

--- End quote ---

Więc niech ustawią w każdej lokacji NPCa który wydaje stuff?

Poza tym śmiesznym jest, że 2238 uważany jest za serwer pvp. Przecież developerzy za wszelką cenę starają się robić na przekór właśnie graczom zainteresowanym pvp. Bądź z pobudek osobistych lub syndromu chronicznego niedojebania.

wrednypiwosz:
Od czego jest ten status w hinkley?
I po co są te namioty na WM?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version