fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 29, 2024, 04:53:53 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: Stav cz/sk komunity  (Read 17387 times)

Re: Stav cz/sk komunity
« Reply #60 on: February 06, 2013, 10:19:27 pm »

Z principu ne, je to nuda. :) Konec FR je klíčovým řešením a odlehčení od neustálého, nudného, těžkého shánění věcí. Až si tohle "developeři" uvědomí, dojde k jejich povznesení na jinou úroveň bytí a hromadný příval hráčů.
« Last Edit: February 06, 2013, 10:29:29 pm by -Fojtik- »
Logged
- The Hawks -
Re: Stav cz/sk komunity
« Reply #61 on: February 06, 2013, 11:27:56 pm »

 ;D co blbnes FR je super cim vic postav mas tim lepsi pvp ... jako je uplne pochopitelny ,kdyz vylezou s updatem ne-li komplet remakem tak to prinese spoustu bugu. A ano je to tezky bejt DEV, je to tvurci schopnost,otrocina ,nevdecna prace. Jenze je rozdil slapnout do *ovna a spadnout do zumpy, coz se v tomhle pripade bohuzel stalo a ted posledni dobou se pracuje na nejakym reseni nebo spis kompromisu. Ale veci co HODNE ovlivnuji hru a jsou menitelny *1* parametrem se resit nechce. Tim chci rict ,ze posledni *predesla* sezona sice nebyla uplne dokonala ,ale tahle mela vyjit jako paralela a bylo by to ok. Jenze 2238 neni jen o pvp a o tom mit miliony caps v bance a cekat na uroky, proste kazdyho ve hre bavi neco jinyho a o tom je asi i ceska/slovenska komunita ,kde pulka na pvp *ere a druha na pve. Jo spousta veci se zmenila je tu i hodne zajimavejch veci ,ktery bohuzel nepravazujou ty neoblibeny. Clovek se pak nemuze divit, ze to lidi nehrajou ,ale je dulezity si uvedomit ,jsou lidi co tomu obetujou cas, i kdyz z toho maj jen nadavky apod. Popravde je fajn, ze se najdou lidi co zalozi cs/sk gang a uvidime jestli to aspon na cas udrzi ceskou/slovenskou komunitu ve hre. Alespon to tak vypada GL HF :) 
Logged

Aequiraetor

  • One Shot, One Kill
  • Offline
Re: Stav cz/sk komunity
« Reply #62 on: February 07, 2013, 01:24:50 am »

Auequiraetor, vas gang uz dlho poznam na zaklade wikiny, kto ste a ake su vase pohnutky ? Ste este aktivni ?
 

Je to bída, na wiki to neni vůbec aktuání, je to z doby před wipem a nešlo mi to už změnit když nastala změna pravidel a pak už sem to neřešil. Jsem teď po nějaký době aktivní asi jen já resp. nejsem momentálně v kontaktu s dalšíma členama ani sem je dlouho nikde neviděl a jedu si to v singlu. Právě ty figury z dotazu jsou bývalý členi.

Zájmy jsou asi takový, že jsem momentálně "falloutfetiš" sběratel itemů a občasný prudič na bazaru v Shady Sands. Jinak bych určitě uvítal nějaký kontakty a můžu nabídnout k dispozici prázdný kempy na severu a hospodu v Boneyardu. Taky se mi doma u Junktownu válí nevyužitejch 70 kousků HQ železa,400 junku a nějaký další matro, takže bych rád proved fér trade pokud by mě někdo zájem. Žádný mrdky do kontaktů ale nechci, patřim mezi ty roleplay psychopaty, co obětujou čas života aby pátraly po identitě takovejch těch "internet hero". Pokud chce někdo na mírovou návštěvu a třeba spolupráci tak mi bude ctí ale pokud to skončí raketou v mé hlavě a rabovačkou bejváku, tak si fakt dotyčného vystopuju a vyřešim si na něm bydlení v "hotelu" s ostrahou.  >:( :D  Salut       
« Last Edit: February 07, 2013, 02:52:01 am by Aequiraetor »
Logged

Glumer

  • The Evil Butchers
  • Offline
Re: Stav cz/sk komunity
« Reply #63 on: February 07, 2013, 08:45:41 am »

No kurde ted sem dorazil z prahy a koukám že se to tady pěkně rozjelo :) zajimavé teorie :))))))))))))))))

člověk se snaží spojit všechny gangy do jedné komunity, kde si pomáhají,  a voni se začnou hádat, ale v akci to fungovalo slušně.
Logged

RabitMan

  • Nobody is selling better goods :)
  • Offline
Re: Stav cz/sk komunity
« Reply #64 on: February 07, 2013, 11:10:02 am »

To je jen dobře na nadávání kašli stejně tady píšou jen prašivci co se nudí v práci nebo doma u pecka :)já se tam o víku přídu taky podívat co je noveho ve hře tak snad bude i nějakej kvalitní boj :)
Logged
Stocks at the date of 9.1 2013
http://www.2i.cz/19267a5083

Caps amount at the date of 12.1 2013
http://www.2i.cz/2dedc1eb38

I am the law.. yeaaah:))
http://www.2i.cz/f9dcd0fa29

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Stav cz/sk komunity
« Reply #65 on: February 07, 2013, 12:57:40 pm »

 

Je to bída, na wiki to neni vůbec aktuání, je to z doby před wipem a nešlo mi to už změnit když nastala změna pravidel a pak už sem to neřešil. Jsem teď po nějaký době aktivní asi jen já resp. nejsem momentálně v kontaktu s dalšíma členama ani sem je dlouho nikde neviděl a jedu si to v singlu. Právě ty figury z dotazu jsou bývalý členi.

Zájmy jsou asi takový, že jsem momentálně "falloutfetiš" sběratel itemů a občasný prudič na bazaru v Shady Sands. Jinak bych určitě uvítal nějaký kontakty a můžu nabídnout k dispozici prázdný kempy na severu a hospodu v Boneyardu. Taky se mi doma u Junktownu válí nevyužitejch 70 kousků HQ železa,400 junku a nějaký další matro, takže bych rád proved fér trade pokud by mě někdo zájem. Žádný mrdky do kontaktů ale nechci, patřim mezi ty roleplay psychopaty, co obětujou čas života aby pátraly po identitě takovejch těch "internet hero". Pokud chce někdo na mírovou návštěvu a třeba spolupráci tak mi bude ctí ale pokud to skončí raketou v mé hlavě a rabovačkou bejváku, tak si fakt dotyčného vystopuju a vyřešim si na něm bydlení v "hotelu" s ostrahou.  >:( :D  Salut       
Mozem sa spytat na kolkych "internet hero" si uz vyriesil bydleni v "hotelu" s ostrahou aa co to vlastne znamena?
Logged
Survival of the swarmest
Pages: 1 ... 3 4 [5]
 

Page created in 0.079 seconds with 17 queries.