fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 28, 2024, 03:21:53 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2

Author Topic: FOnline: Australia  (Read 5672 times)

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
FOnline: Australia
« on: January 22, 2013, 06:30:05 am »

Zdar lidi. Jelikoz me fakt dost chytnul ten FO:A server tak sem vsera dost premejslel jak mu pomoct s propagaci. Chtelo by to natocit nejaky promo videa ale i nejakou aktivitu in-game. Takze me napadlo, ze by sme mohli sbirat min potrebny veci pro nas, jako ruzny samopaly, metalky, munici, pancory, kladiva, sekery, a dalsi hromadu veci ktery se muzou hodit zacinajicim hracum. Udelali by se z toho treba nejaky balicky itemu a kazdej hrac by si mohl proste prijit, a vzit si jeden ten balicek ve kterym by byla treba zbroj, nejaka pouzitelna zbran s munici, pak treba Metal Melter a WoodSaw, kladivo a sekeru, 5000 zatek a nejaky leciva. Potom bysme mohli za nejaky prachy (treba za 2000 zatek) prodavat ten kufrik na stavbu vlastniho domecku (Small house construction set). Mohlo by se to delat na nejaky soukromy, ale verejny lokaci. Klidne na to postavim nejaky verejny mestecko. Pak by se jenom pomoci radia na kanalu 0 posilala zprava s informacema a polohou mista. Hracum by se lip zacinalo, a mozna by byla i nejaka PvP akce, jelikoz to bude lakat PKcka. Co vy na to?


s pozdravem Pic Ho
Logged
alias Pic Ho.

sHoW.

  • Who do you think you are?
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #1 on: January 23, 2013, 05:19:48 am »

Ahoj no hele já bych do toho šel jenže bych tam byl uplnej nováček protože určitě tam jde o něco jiného než tu. Každopádně zkusím na to mrknout a dám vědět.
Logged
Im proud for my Country but shame on Salamander. If there will be NooB award he will have it.

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #2 on: January 23, 2013, 06:31:23 am »

ja sem schopnej zajistit pro nove hrace zakladni potrebne veci a rady. Mam zasobu Small house construction setu, takze pokud nekdo zacina na australii a potrebuje aspon nejaky to zazemi pro sebe staci rict.
Logged
alias Pic Ho.

Mr Feltzer

  • FOnline: Australia
    • The Core Gaming Australia's Website
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #3 on: January 23, 2013, 07:21:35 am »

Ahoj kluci, chtěl bych ocenit, že .. Im trochu pomocí překladače google pro tuto zprávu, ale Podpora serveru by velmi cool věc. Máme asi 2 týdny zbývají do konce server je on-line, zkusme dělat je jako legrace, jak je to možné.
Logged
Founder of Fallout Online Australia

sHoW.

  • Who do you think you are?
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #4 on: January 23, 2013, 10:17:51 am »

Plechu mám otázku. Je Australia a o hodně jinačí bo se tam dokáže uchytit hráč i odsud?

Popřípadě kde se dá stáhnout nějaký spolehlivý link.
« Last Edit: January 23, 2013, 10:20:04 am by sHoW. »
Logged
Im proud for my Country but shame on Salamander. If there will be NooB award he will have it.

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #5 on: January 23, 2013, 10:48:32 am »

tady je link na hlavni tema co zalozil majitel projektu.

http://fodev.net/forum/index.php/topic,17822.0.html

a uchytit se tam ma sanci uplne kazdej. akorat PVP buildy tam sou trochu jiny. je to dost podobny requiemu, akorat tam neni perk Sniper a Terminator. coz je jedine dobre.
Logged
alias Pic Ho.

Glumer

  • The Evil Butchers
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #6 on: January 23, 2013, 11:11:53 am »

úplně v pohodě, každopádně je tam o moc víc možností
Logged
Re: FOnline: Australia
« Reply #7 on: January 23, 2013, 12:11:08 pm »

Hoši zdá se mi to nebo právě vývojář napsal že máte čtrnáct dní než server sklapne, nebo jsem to špatně pochopil?  ;D
Logged

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #8 on: January 23, 2013, 12:22:47 pm »

uz sem sem mu psal PMku :D celkem me to vylekalo :D ale podle me chtel rict ze server jede 14 dni :D
Logged
alias Pic Ho.

greenthumb

  • Surprisingly, the location has moved.
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #9 on: January 23, 2013, 12:26:54 pm »

@kelin @plech

Ak zaplatil za mesiac za hostovanie, tak mate pravdu obaja :), 2 tyzdne uz bezi a ostavaju este 2 tyzdne :), potom uvidime hawks na 2238 opat ?!
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #10 on: January 23, 2013, 01:00:42 pm »

Kelin ma pravdu, pokial ma pamat neklame, tak jeho server vzdy bezal maximalne tak tyzden, v tomto pripade mesiac je uplny luxus.
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #11 on: January 23, 2013, 01:57:46 pm »

ze chcel by som expiit
Logged
Survival of the swarmest

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #12 on: January 25, 2013, 08:29:03 am »

tak mate pravdu, pokud nesezene $35 na dalsi mesic tak za cca 14 dni bude server off. este s nim muzeme zkusit domluvit ze by se to hostovalo jinde. jelikoz nemam moc v planu mu posilat donate kdyz s nim zaplati server v australii a bude to mit furt ping kolem 350. kdyz uz tak at to ma aspon nejakou rozumnou odezvu. jak uz sem resil s Glumerem na mumblu, sla by varianta za cca 500 mesicne od wedos hostingu, byl by to Win server 2x 1.8 GHz, 2GB RAM, 60 GB HDD a linka by mela bejt 10 Gbps. akorat by se to s nim muselo nejak domluvit no...
Logged
alias Pic Ho.

sHoW.

  • Who do you think you are?
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #13 on: January 27, 2013, 04:38:11 am »

Je tu teda někdo kdo může pomoci v těch začátcích?
Sehnal sem si APA,Gausku par pěkných věci ale když vím jak je to těžký nerad bych o to všechno přišel.
Logged
Im proud for my Country but shame on Salamander. If there will be NooB award he will have it.

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: FOnline: Australia
« Reply #14 on: January 27, 2013, 01:33:54 pm »

poslal sem ti PM s par zakladnima radama.
Logged
alias Pic Ho.
Pages: [1] 2
 

Page created in 0.065 seconds with 17 queries.