Other > Československé fórum
ALe coto ?
DEATH:
DobÅ™e, pÅ™iznám barvu. PÅ™iÅ¡el za námi FojtÃk, omluvil se a požádal nás, jestli by jsme The Hawks nepomohli. Tak se nás pár sebralo a Å¡lo se.
Hololasima:
Je to pravda, přišel Fojtik, omluvil se za všechny křivdy. Po krátkým rozmyšlenà jsme řekli že bysme šli. Jinak samozřejmě všecho pomluvy
PS: Omluvil se i LeMark a jeden z VSB squadů hraje i s bejvalejma BROS
Glumer:
A jestli neumřeli ve Vaultu, tak tam žijà do dnes.
-Fojtik-:
Nenechte se oklamat, hned uvedu vÄ›ci na pravou mÃru, neboÅ¥ to bylo to úplnÄ› jinak. Death se nÄ›jakým způsobem dozvÄ›dÄ›l údaje na naÅ¡e mumble a když zjistil, že nikdo nemá mikrák, tak tam pÅ™iÅ¡el taky Holo a protože nikdo zase nic neÅ™Ãkal, zaÄalo se chodit s nima na akce.
OsobnÄ› to tipuju na Glumera, když se mluvilo o spoleÄných rozhodnutÃch, tak ho nejspÃÅ¡ tentokrát mÄ›l zase jen on, jako na zaÄátku wipu. Jen v tom pokraÄuj.
PS: Fojtik se nemá za co, ani nebude omlouvat VÅ B. V paralelnÃch vesmÃrem je to ovÅ¡em možné, jako kopie Deatha s vlasama, Äi Hola se stejnÄ› velkou levou a pravou rukou.
DEATH:
Byl to trolling a možná i blbá sranda, nevÄ›dÄ›l jsem, že tÄ› to tak veme. Pardon. Ano vÅ¡echno nad tÃm mÄ›lo být for fun.
Navigation
[0] Message Index
[#] Next page
[*] Previous page
Go to full version