fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 10:10:35 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 3 [4] 5

Author Topic: ALe coto ?  (Read 16767 times)

Re: ALe coto ?
« Reply #45 on: January 14, 2013, 12:34:22 pm »

Mě se líbí jak píšeš "u vás" a "my". Kdybysi pořád hrál u Hawků tak dostaneš od Sotů na prdel stejně jako dostávají ted oni(i spolu semnou). Si u nich pomoc jako plivnutí do moře. Jenom jeden do počtu
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!
Re: ALe coto ?
« Reply #46 on: January 14, 2013, 12:53:39 pm »

Toto ze ty vies  :-* Tvoj nazor je ako VELKE NIC. Pretoze pocuvat nazory ludi ktori sa racej skryju do dier a vyhovaraju sa ze sa im nieco nepaci narozdiel od toho aby s tym skusili nieco urobit ci uz je taka sytuacia alebo onaka je nic,vzduch,volanie do prazdna. Je mi uplne jedno co si kto mysli. Hlavne taki ako ty. Ja som rad a vazim si to ze mozeme hrat prave u nich. No urcite nemam v zaujime neako hanit,znevazovat ludi od hawks, pretoze tychto ludi mam vazne rad. Noale to neznamena ze nebudem reagovat na spravy. BTw nechytaj ma za slovicka je to trapne.
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)
Re: ALe coto ?
« Reply #47 on: January 14, 2013, 01:04:18 pm »

Pretoze pocuvat nazory ludi ktori sa racej skryju do dier a vyhovaraju sa ze sa im nieco nepaci narozdiel od toho aby s tym skusili nieco urobit ci uz je taka sytuacia alebo onaka je nic,vzduch,volanie do prazdna.

A ja mel pocit(aspon z toho co sem tady slyšel) že si odešel od Hawks právě kvuli něčemu takovýmu. Proč si teda radši nezkusil něco udělat, a místo toho si se ukryl do díry?(Sot) Třeba se pletu, at mě dyžtak nějaký Hawk vyvede z omylu.
Logged
Avatar: Equality of rights for ghouls!
Re: ALe coto ?
« Reply #48 on: January 14, 2013, 01:07:09 pm »

Mě se líbí jak píšeš "u vás" a "my". Kdybysi pořád hrál u Hawků tak dostaneš od Sotů na prdel stejně jako dostávají ted oni(i spolu semnou). Si u nich pomoc jako plivnutí do moře. Jenom jeden do počtu

A ano, mas pravdu. Nijako nevynikam. Mozno som do poctu. Ale tam to funguje ako jeden team.
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #49 on: January 14, 2013, 01:10:33 pm »

Tie pocty su rovnake. Len treba vediet co je to team work. Prikald : mozme to reno  Bol to rovnaky pocet ale vies ked my vas rozbijeme po jednom vsetkych a vy nam akurat tak ,,Znicite kondiciu armorov,, tak sa necuduj ze na teba pojdu seci ak si ostal posledny. Btw preco ak si ostal tak ti ziadni spoluhraci neprisli na pomoc 2,3,4 vlnou ? No pretoze u vas to NEFUNGUJE  :o
dobre sa chvali cudzim perim co ty teamwork haha
Logged
Survival of the swarmest
Re: ALe coto ?
« Reply #50 on: January 14, 2013, 01:13:26 pm »

Adams ty neviem co tymto chces poukazat. BTw preco sa vlastne zapajas do diskusie ? Teba sa to absolutne netyka a nikto nieje zvedavy na tie tvoje prehulene verse. Ale mozes sa pisit titulom prveho odpadlika, ktory zutekal a nezostal zanim ani smrad.
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)
Re: ALe coto ?
« Reply #51 on: January 14, 2013, 01:18:59 pm »

A ja mel pocit(aspon z toho co sem tady slyšel) že si odešel od Hawks právě kvuli něčemu takovýmu. Proč si teda radši nezkusil něco udělat, a místo toho si se ukryl do díry?(Sot) Třeba se pletu, at mě dyžtak nějaký Hawk vyvede z omylu.

No ja ti to vysvetlim. Ak uz je neaky plan, program na zmenu urobeny a vsetko sa preto urobi. Ludia si zacnu pomahat, zhanat vsetko potrebne a konecne to uz zacina vyteraz na nieco slusne, no a ajtak sa vtomto vsetkom najde jeden a viac KRETENOV ,, samozrejme so vlastneho tymu,, tak potom sa pytam ma to vyznam ? A nakoniec ludia co sa im to nepaci odijdu a su oznaceni za TRAITORS su najviac nenavideni, a tych par KRETENOV co to vsetko zapricinili su povolani naspet vo vsetkej slave. No je toto normalne ?
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #52 on: January 14, 2013, 01:19:52 pm »

Adams ty neviem co tymto chces poukazat. BTw preco sa vlastne zapajas do diskusie ? Teba sa to absolutne netyka a nikto nieje zvedavy na tie tvoje prehulene verse. Ale mozes sa pisit titulom prveho odpadlika, ktory zutekal a nezostal zanim ani smrad.
Lebo je to otvorene diskusia a mozem sa zapajat kolko mi chuti synu...rovnako tak nikoho tie moje "zhulene verse" nenutim citat.
btw nezutekal som akurat som sa nazorovo nezhodol s vacsinou hawks ale to ty myslim sam dobre vies ano?
Logged
Survival of the swarmest
Re: ALe coto ?
« Reply #53 on: January 14, 2013, 02:21:54 pm »

A ja mel pocit(aspon z toho co sem tady slyšel) že si odešel od Hawks právě kvuli něčemu takovýmu. Proč si teda radši nezkusil něco udělat, a místo toho si se ukryl do díry?(Sot) Třeba se pletu, at mě dyžtak nějaký Hawk vyvede z omylu.
Vtip je v tom, že Playboy spolu s dalšíma lidma s tím zkusil něco udělat, ale pozvedla se velká vlna nevole a lidi kteří pro pvp skutečně něco chtěli dělat byli vyhnáni, zabanováni nebo jinak donuceni odejít. Dneska jsou tito označováni jako zrádci Hawks a ti co maj a vždy měli přípravu a pvp u zadnice jsou vlastně oběti, chudáčci kterým nemůže nikdo nic vytknout. U Hawks zvítězil kult přátelství, můžeš přijít do akce i když máš jen jednu postavu a žádný stimpaky, ale hold chcípnout se skupinou kdykoliv můžeš, taková je teď politika. Neříkám že je to špatná politika, jenom se neshoduje s mojí (a nejen mojí) vizí uspokojivého pvp.

Logged
Re: ALe coto ?
« Reply #54 on: January 14, 2013, 02:36:09 pm »

Abych zabránil dopředu nejasnostem, tento odchod chlapců nesouvisí vůbec se mnou, v té době jsem byl mimo hru.

Má politika doposud byla v prosazování většinových názorů a vzájemného kompromisu s poškozenou stranou. Bohužel i na takovouto banální věc, která by vedla ve prospěch všech, se téměř nikdy nedostalo, ať už se jedná o mě, nebo někoho jiného.

I má politika byla a je v prosazovaní tří charů s plným stuffem, kdo to nesplní nikam nepůjde, půjde do kanálového vězení. No ale Keline, zrovna ty lidi co nedodržují 3 postavy a stimpaky, jste si tam přizvali a bránili si je sami. A pokud si zpětně pamatuju i ty jsi byl jeden z těch co preferujou chcípnout s jedním altem a dobře si tak zahrát, ikdyž jsem se musel s tebou hádat, že taky pvpčko nemá smysl.

Určitě vás nepokládám za zrádce, mám k vám i pochopení, ale taky ne za lidi co se snažili něco effektivně řešit, jen si nárokovali svoje zájmy. 
Děkuji...
« Last Edit: January 14, 2013, 03:03:26 pm by -Fojtik- »
Logged
- The Hawks -
Re: ALe coto ?
« Reply #55 on: January 14, 2013, 03:04:46 pm »

Jistě, pokud se bavíme o minulosti pak je pravda že jsem byl jeden z lidí kteří používali jen jednu postavu. Čas pokročil a minimálně 3 postavy jsem přichystaný měl na TC. Ty si jak sám říkáš nehrál, takže nejčerstvější informace mít ani nemůžeš, pravda je taková že jsme měli několik úspěchů a starání se o společnou bázi nás semklo víc než kdy dřív. Teďka se vsadím, že na tu bázi má přístup jeden člověk, kterýho to za chvíli omrzí obsluhovat stuffem celý gang.
Určitě vás nepokládám za zrádce, mám k vám i pochopení, ale taky ne za lidi co se snažili něco effektivně řešit, jen si nárokovali svoje zájmy. 
Tvůj názor, brát ti ho nebudu myslím si však že tímto shazuješ práci všech co tvrdě makali na gangu, nejenom moji část práce.
Logged
Re: ALe coto ?
« Reply #56 on: January 14, 2013, 03:25:55 pm »

Co se týče Littleboye a Playboye, tam nemůžu skutečně říct, že by se nějak tvrdě makali na gangu. Jsou to dobří hráči a to stačí, že makají jen na sobě je jen dobře. Takže mi zbýváš ty, kde musím přiznat, že jsi makal nejvíc jako jedinej, z těch třech co odešli. Ale, za jakou cenu? Subjektivní rozhodování, proto co je přínos a co ne, ikdyž třeba ostatní nesouhlasí. To není přínos, to je postupná destrukce a vznik napjatých vztahů. Můžeš tam mít sebelepší hráče, ale bude to k ničemu, když se mezi sebou nesnáši. Kdyby se to řešilo kompromisem a pouštění jen těch lidí co jsou schopní dodržet ty pravidla tak není problém, nemusí bejt ani banovaný, budou mít motivaci, pokud chcou na akci (2 mumble). Skutečně nemůžu říct, že to bylo v zájmu všech, některý kousky co jsi udělal, včetně mě.
« Last Edit: January 14, 2013, 04:47:43 pm by -Fojtik- »
Logged
- The Hawks -
Re: ALe coto ?
« Reply #57 on: January 14, 2013, 04:49:26 pm »

Skutečně nemůžu říct, že to bylo v zájmu všech, některý kousky co jsi udělal, včetně mě.
Ale to už jsem sám říkal, že jsem nedělal "kousky" v zájmu všech, ale pouze v zájmu snaživých hráčů. Nikdy jsem se neprofiloval jako člověk který chce pomáhat všem, každýho nováčka jsem zaučoval s vizí, že se z něj jednou postupem času stane kmenový zkušený člen, u některých se zadařilo, u některých hold ne.

Teď už nemá asi cenu nic rozpitvávat, každej jsme tam kde jsme a co bude dál to se uvidí.

PS: Hodně lidí nabylo dojmu, že mi stouplo ego nebo co. Můžu vás ujistit, že se vší pokorou uznávám Hawks jako jeden z nej gangů, už jen proto že mě naučil to co naučil. S tím jak tady Playboy uráží ostatní čechy a slováky nesouhlasím, ale tak jedná se o jeho boj.
Logged
Re: ALe coto ?
« Reply #58 on: January 14, 2013, 05:42:37 pm »

S tím jak tady Playboy uráží ostatní čechy a slováky nesouhlasím, ale tak jedná se o jeho boj.


mas pocit ze niekoho urazam ?
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)

greenthumb

  • Surprisingly, the location has moved.
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #59 on: January 15, 2013, 12:36:23 am »

seba
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5
 

Page created in 0.339 seconds with 18 queries.