fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 29, 2024, 04:09:47 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5

Author Topic: ALe coto ?  (Read 16467 times)

Re: ALe coto ?
« Reply #30 on: January 13, 2013, 09:57:32 pm »

polovinu lidi ani neznas mam ti je zacit jmenovat ? Paladin Jirik Pepik Glumer Fewer Adams Hejmr  Kelin Littleboy Playboy Fojtik DocSpad Pego Mouse Rabbitak Lenny Smrtka Fuxo ( kdyz neni zhuleny jak hovado :D )  a spousta dalsich na ktere jsem jeste zapomel + kopec lidi co se uci a snazi Jako Driver Snoop Keldor a podobne + Staly hraci jako McDoctor Grim Intruders Dante a dalsi .. 
Logged
Re: ALe coto ?
« Reply #31 on: January 13, 2013, 10:02:42 pm »

A to uz ani nemluvim o Ere kde byli VSB a Hawks spolu
Logged
Re: ALe coto ?
« Reply #32 on: January 13, 2013, 10:09:40 pm »

polovinu lidi ani neznas mam ti je zacit jmenovat ? Paladin Jirik Pepik Glumer Fewer Adams Hejmr  Kelin Littleboy Playboy Fojtik DocSpad Pego Mouse Rabbitak Lenny Smrtka Fuxo ( kdyz neni zhuleny jak hovado :D )  a spousta dalsich na ktere jsem jeste zapomel + kopec lidi co se uci a snazi Jako Driver Snoop Keldor a podobne + Staly hraci jako McDoctor Grim Intruders Dante a dalsi ..

Hej sakul, len treba zit v realite a nie snivat sny
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)
Re: ALe coto ?
« Reply #33 on: January 13, 2013, 10:33:26 pm »

no 5 minut srandy za nami   ;)
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #34 on: January 13, 2013, 10:46:04 pm »

Playboy keby si ozajstny hrac tak neodides ku gangu co vyhrava
Logged
Survival of the swarmest

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #35 on: January 13, 2013, 11:13:56 pm »

Sak ty si urobil to iste ci ?
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #36 on: January 13, 2013, 11:15:48 pm »

Sak ty si urobil to iste ci ?
Nie,ked som ja isiel k bbs tak bbs boli 3-4 ludia a jak sa to casom vyvinie som nemohol tusit.
Logged
Survival of the swarmest

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #37 on: January 13, 2013, 11:18:47 pm »

No ale isiel si k lepsiemu, skusenejsiemu teamu, lebo u Hawkov ti nieco ocividne nevyhovovalo.
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #38 on: January 13, 2013, 11:28:22 pm »

No ale isiel si k lepsiemu, skusenejsiemu teamu, lebo u Hawkov ti nieco ocividne nevyhovovalo.
Ano vadilo mi to ze na pripomienky a snahu nieco zlepsit sa ti dostalo reakcie typu "ty len lootujes vsetko a nikomu nic nedas" alebo "ty len chces nasrat ludi" a vo finale mi dal fojtik ban. ale neodisiel som preto ze hawksom nesla karta a bbs isla hovorim vtych casoch bbs v podstate neexistovalo az na par ludi co sa chodili strielat do new rena.
Logged
Survival of the swarmest
Re: ALe coto ?
« Reply #39 on: January 13, 2013, 11:31:24 pm »

Ano vadilo mi to ze na pripomienky a snahu nieco zlepsit sa ti dostalo reakcie typu "ty len lootujes vsetko a nikomu nic nedas" alebo "ty len chces nasrat ludi" a vo finale mi dal fojtik ban. ale neodisiel som preto ze hawksom nesla karta a bbs isla hovorim vtych casoch bbs v podstate neexistovalo az na par ludi co sa chodili strielat do new rena.

do dneška nelituju  :)
Logged
- The Hawks -

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #40 on: January 13, 2013, 11:39:44 pm »

do dneška nelituju  :)
kokot mi to neskrati
Logged
Survival of the swarmest

Cpt.Rookie

  • The final act is mine
    • riget.info
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #41 on: January 14, 2013, 12:42:15 am »

Dle mého názoru je lepší půl roku žádná aktivita, než takováhle témata.
Dokud sem budete psát podobné blbosti jako dosud - budiž. Jenom si dovolím upozornit, že tím českou a slovenskou komunitu moc dobře nereprezentujete.
Jakmile si ale začnete nadávat, tak ovšem zavřeme krám.
Logged
Server-Boy - FOnline servers statistics
pcntl_wait($status); //protect against zombie children
postCount++;

RabitMan

  • Nobody is selling better goods :)
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #42 on: January 14, 2013, 09:00:53 am »

neco malo ke sklillu hrače playboy:)))) zkušený pvp hráč a ja jak říká on zacinajicí lamák :) když sme se nedávno potkali při mé solo akci v gecku prvni co bylo psal help naběhlo na me s nim asi 5 snikru a po nějake době mě sejmuli a on si na mě vitezne jeste stoupl :) další příklad nedavno v renu před tato klubem stoji dobře 30 sekund venku kam me zahnali jako posledního přeživšího s asi dalšíma 5 bojovkama a tak 2x nahani lidi dovnitr na mě ... sam než se mu nesebehli ostatni nejde a pak mě tam zlikviduje společně v 5-6 bojovkách za zady a jeste sem jim jednoho kuchl :) jestli tohle je skill mit za sebou vždy 2x tolik liti tak nevím nevím .....když sem sem přišel tak ste mi všici říkali že radi bojujete proti přesile kor v hinkly když se mi neliblilo že je na mé straně min lidi ... ale ted už několikatej tyden dete vždy v přesile vy a ještě proti min zkušenějším hráčum a pak si davate ještě vitězné screeny:) no tak kde to sme... ja bych blil pane playboy nemyslite!!!!!!!:)))))))))
« Last Edit: January 14, 2013, 11:49:30 am by RabitMan »
Logged
Stocks at the date of 9.1 2013
http://www.2i.cz/19267a5083

Caps amount at the date of 12.1 2013
http://www.2i.cz/2dedc1eb38

I am the law.. yeaaah:))
http://www.2i.cz/f9dcd0fa29

greenthumb

  • Surprisingly, the location has moved.
  • Offline
Re: ALe coto ?
« Reply #43 on: January 14, 2013, 10:26:07 am »

pride mi velmi smutne ako kazdy jeden post pozdvihuje ego jeho autora a snazi sa ponizit toho druheho, vidim ze neexistuje nic na com by ste chceli a mohli spolupracovat
Logged
Re: ALe coto ?
« Reply #44 on: January 14, 2013, 12:26:42 pm »

neco malo ke sklillu hrače playboy:)))) zkušený pvp hráč a ja jak říká on zacinajicí lamák :) když sme se nedávno potkali při mé solo akci v gecku prvni co bylo psal help naběhlo na me s nim asi 5 snikru a po nějake době mě sejmuli a on si na mě vitezne jeste stoupl :) další příklad nedavno v renu před tato klubem stoji dobře 30 sekund venku kam me zahnali jako posledního přeživšího s asi dalšíma 5 bojovkama a tak 2x nahani lidi dovnitr na mě ... sam než se mu nesebehli ostatni nejde a pak mě tam zlikviduje společně v 5-6 bojovkách za zady a jeste sem jim jednoho kuchl :) jestli tohle je skill mit za sebou vždy 2x tolik liti tak nevím nevím .....když sem sem přišel tak ste mi všici říkali že radi bojujete proti přesile kor v hinkly když se mi neliblilo že je na mé straně min lidi ... ale ted už několikatej tyden dete vždy v přesile vy a ještě proti min zkušenějším hráčum a pak si davate ještě vitězné screeny:) no tak kde to sme... ja bych blil pane playboy nemyslite!!!!!!!:)))))))))

Tie pocty su rovnake. Len treba vediet co je to team work. Prikald : mozme to reno  Bol to rovnaky pocet ale vies ked my vas rozbijeme po jednom vsetkych a vy nam akurat tak ,,Znicite kondiciu armorov,, tak sa necuduj ze na teba pojdu seci ak si ostal posledny. Btw preco ak si ostal tak ti ziadni spoluhraci neprisli na pomoc 2,3,4 vlnou ? No pretoze u vas to NEFUNGUJE  :o
Logged
IN VINO VERITAS, IN VAGINA PENIS (PlaYboy)
Pages: 1 2 [3] 4 5
 

Page created in 0.048 seconds with 18 queries.