fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 28, 2024, 12:03:42 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1]

Author Topic: SG sniper poraďte prosím.  (Read 2886 times)

sHoW.

  • Who do you think you are?
  • Offline
SG sniper poraďte prosím.
« on: January 08, 2013, 07:52:28 pm »

Zdravím.
Chtěl bych požádat zda-li by se našel někdo se zkušenostmi s SG sniperama a byl by ochoten poradit dobry build.
Vyzkoušel jsem už hodně vlastních mixů a nikdy nevyšel pořádně.

Prosím poraďte. Díky předem.
Logged
Im proud for my Country but shame on Salamander. If there will be NooB award he will have it.

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #1 on: January 08, 2013, 09:02:33 pm »

14ap 9pe sharp rbte nutnost ostatne si nakombinuj jak ti vyhovuje
Logged
Survival of the swarmest

sHoW.

  • Who do you think you are?
  • Offline
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #2 on: January 09, 2013, 02:58:10 pm »

Opravdu si myslel 14 a ne 12? Bo fet buildy se mi moc nehodijou jelikož drogy používám nerad.
Logged
Im proud for my Country but shame on Salamander. If there will be NooB award he will have it.

AtomicWrangler

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #3 on: January 09, 2013, 03:30:20 pm »

Hmh...snajperka střílí za sedm..tak je těch 14 ap jasnejch...nicméně by mne zajímalo...nikdy jsem nezkoušel udělat snajpra s LK<10. Respektive...je možný udělat POUŽITELNÝHO snajpra se štěstim třeba osm?
Logged
Hasteland is warch

Adams48

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #4 on: January 09, 2013, 04:04:44 pm »

hej je ale nebude to to co s luck10 ale fungovat bude.
No a bez drog pvp postava nema vyznam na farmenie mozno hej ale tam je imho lepsi nejaky burster lebo sniperom sam nezabijes nic
Logged
Survival of the swarmest

sHoW.

  • Who do you think you are?
  • Offline
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #5 on: January 11, 2013, 01:59:33 pm »

Tu sem něco vypyplal co si to tom myslíte?

http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=7650

Mělo by to být s drogama -nuka,cigara,jet
Má ti sice málo HP ale když se pěkně schová a dá pecku mohlo by to bolet.
Logged
Im proud for my Country but shame on Salamander. If there will be NooB award he will have it.

AtomicWrangler

  • Ego Slayers
  • Offline
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #6 on: January 11, 2013, 03:09:06 pm »

Huh...nevim,no. Za prvý bych do něj ládoval i buffout...a za druhý...no...nevim,ale bez fullhitu bych já osobně asi snajpra nedělal...a 116hp....jo,je to snajpr....ale když už ne LK 10,tak ať něco vydrží. No nevim,no...nejsem expert...ale tohle bych neexpil.
Logged
Hasteland is warch
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #7 on: January 11, 2013, 03:16:52 pm »

Hmh...snajperka střílí za sedm..tak je těch 14 ap jasnejch...nicméně by mne zajímalo...nikdy jsem nezkoušel udělat snajpra s LK<10. Respektive...je možný udělat POUŽITELNÝHO snajpra se štěstim třeba osm?

Mel jsem snipera i s L4 a bylo to neprijemny.. Tech par procent crit hitu se Ti vrati na vydrzi, kdyz Te odhali, nebo na ac, kdyz utikas.
Logged
Re: SG sniper poraďte prosím.
« Reply #8 on: January 11, 2013, 03:24:40 pm »

...
http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=7650
...
Takový detail... to že budeš mít na maximální vzdálenost na oči jen 37% šanci na zásah, to ti očividně moc nevadí. Jinak ten build je fakt tragickej, ta sudá endurance  :-X (k všb by tě rozhodně nevzali) a ty vysoký first aid a outdoorsman skilly, šílenost  ::)

Pokud bys chtěl jen poupravit ten tvůj build, dal bych si EN 4 a LK 8. Traity buď kamikaze (stejně i tak prd vydržíš a takhle bys při útěku mohl i ten burst z avengeru přežít) nebo loner. Skilly tagni sg, fa, doc, přičemž si zvedni sg na 249% a doc na 50% (abys měl perk dead man walking). Jinak vše nech tak jak máš, budeš mít 114 hp build, 14 ap, cca 80% kriticka šance na oči. Krom těch nízkejch hp by to nebyl špatnej sniper, samozřejmě kdyby se přidal buffout šla by udělat i verze s LK 10.

Já hlavně nevím na co ten build potřebuješ, narovinu do pvp je těch 114 hp málo hlavně proto, že nepřežiješ burst z avengeru.
Logged
Pages: [1]
 

Page created in 0.063 seconds with 18 queries.