fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 07:08:12 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 22 23 [24]

Author Topic: Mleko i ciastko.  (Read 35828 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #345 on: February 12, 2013, 08:21:39 pm »

Nie jakiś tam, tylko średnich napięć, do 20 kV i tylko eksploatacja, bez dozoru.

Elektronarzędzia - kup Hilti. A co potrzebujesz właściwie?
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Mleko i ciastko.
« Reply #346 on: February 14, 2013, 12:55:16 am »

Chodzi o ręczną szlifierkę taśmową, gdzieś taką 800W, przejrzałem te Hilti i drogie ale pewno dobre,i myślę ze nie potrzebuje aż "takich". Wczoraj kolega powiedział że używał Einhell i jest dobry, słyszałeś o takiej produkcji ? Czy jakaś chińszczyzna ?
Logged

jacky.

  • Guest
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #347 on: February 14, 2013, 09:16:59 am »

Wichura lohohohhoho aż med voltage....sweet mmmmy yyymmmmm...:) a tak w ogóle to wywierciliscie już coś?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #348 on: February 14, 2013, 11:05:52 am »

Chodzi o ręczną szlifierkę taśmową, gdzieś taką 800W, przejrzałem te Hilti i drogie ale pewno dobre,i myślę ze nie potrzebuje aż "takich". Wczoraj kolega powiedział że używał Einhell i jest dobry, słyszałeś o takiej produkcji ? Czy jakaś chińszczyzna ?
Obadaj jeszcze Makitę (też drogo), Metabo, niebieskiego Boscha. W cenach mniej rozbójniczych jest DeWalt i zielony Bosch, ale tego drugiego lepiej kupić jako Skil, bo bebechy te same, a urwiesz stówę-dwie za brak napisu "Bosch - made with pride in China by people who don't care". Einhell też obleci.
Dużo zależy od tego, co zamierzasz tym sprzętem robić. Jak zeszlifować biurko a potem ciepnąć do piwnicy, to weź coś tańszego, jak chcesz tym zarabiać albo otwierasz zakład stolarski, to szarpnij się i zainwestuj. Dobre narzędzia są drogie, ale pozwalają oszczędzić tyle czasu, że trudno to przeliczyć na kapsle.
No i zwróć uwagę na gwarancję, ale producenta/dystrybutora, nie ciecia z Allegro. Znałem kiedyś faceta, który miał dość imponujący zestaw narzędzi i jako wisienkę na torcie taką chińską wkrętarkę akumulatorową za 39,99 z Lidla czy skądś tam. Mówił, że rozpieprza mu się zawsze po dwóch-trzech miesiącach, ale idzie do sklepu z paragonem i bez gadania wymieniają na nową. Też jakaś metoda, choć sam bym nie stosował :>

Wichura lohohohhoho aż med voltage....sweet mmmmy yyymmmmm...:) a tak w ogóle to wywierciliscie już coś?
Na Morzu Północnym każdego dnia "coś" można wywiercić, jak się Cthulhu nie pogniewa i nie pierdnie w rurkę, więc to pytanie jest co najmniej dziwne.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Mleko i ciastko.
« Reply #349 on: February 14, 2013, 12:58:43 pm »

Moge wtracic 3 grosze co do narzedzi. I popieram slowa wichury. Jak nie przewidujesz dłużej tym robic to kup cos taniego. Z mojego doświadczenia metabo nie polecam. Hilti obecnie produkuje coraz gorsze jakosciowo produkty. Stare katowki hilti wytrzymaly 12-13 lat bez powazniejszych awarii przy pracu 13h dziennie. Sam posiadam narzedzia dewalt, hitachi i milwaukee bo nie wszystkie narzedzia jednej firmy sa dosc dobre do danej pracy.
Logged
Pages: 1 ... 22 23 [24]
 

Page created in 0.076 seconds with 21 queries.