fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 11:27:33 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 24

Author Topic: Mleko i ciastko.  (Read 35830 times)

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #30 on: July 30, 2012, 05:07:54 pm »

Siedzą w domu i robią buildy BG. Aaaaaaaaaaaa!

I ja też zrobiłem.  ;D Mówię wam, BG to jest życie, kurcze. Chodzisz i wszystko palisz. Mam 8 lvl wbity w 6 godzin, end - 10, repair 100, jakieś lockpicki, 130 outdoor i ani razu nie byłem w szpitalu. No i psy na outdoor na początek, psy są genialne, uwielbiam te rude kudłacze.. Mają 120 % o ile się nie mylę. Testowałem snipera SG i dupa, krytyki po 60 - 80 hp, czasem bypass, czasem critt do zera , ale ogólnie to lipa i dużo machania. Metale, alloye, gunpowdery, brak spluw, i latanie jak wariat po całej mapie, żeby se dobrze przymierzyć. Na co to komu? A wystarczy mieć dobry damage res, sporo hp, stoisz sobie spokojnie i palisz. Czy tam walisz z M60. Od teraz tylko energy i Bg. Sg jest dobre dla doktora.

A ja to nick - Joe Delaware, jakby co. Czyli, że Polak, można ze mną zagadać, coś porobić. Jeśli chcecie/musicie strzelać - strzelajcie, ale uważajcie. Narazie lipa z hp, ale potem mogę się zezłościć i wlepić za to niekorzystnego bursta.
« Last Edit: July 30, 2012, 05:12:43 pm by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #31 on: July 30, 2012, 06:23:19 pm »

Mówię wam, BG to jest życie, kurcze.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ZBg_OIGucPw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ZBg_OIGucPw</a>

Też lubię BG. Ludzik pod flamera do palenia krów i wieśniaków na skalę przemysłową ma zawsze ciepłe miejsce w moim małym robaczywym serduszku. I lazor spammer, o tak.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Mleko i ciastko.
« Reply #32 on: July 30, 2012, 06:55:07 pm »

Jesli ty wiesz jak zrobic z siebie taka pale jak ten "klocuch" to moze ty jestes tym klockiem (brazu)?

Nie, przedstawiłem tylko w jaki sposób można (najszybciej) zaistnieć na jutjubie. Sranie gównem też jest modne (check this "RockAlone"), albo krecenie debilnych serii z debilnych klocków (przy 220k widzach, możesz nic nie robić a i tak masz kasiore z dzieciaków - JjayJoker).
Tak wiec cały syf gimbusiarzy to po prostu nieudolna próba podrobienia kilku gości i zarabiania bycia sławnym, lol. Durnota.
Logged

Sorisso

  • Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #33 on: July 30, 2012, 06:57:25 pm »

sławnym
Milczenie jest złotem... :)
Logged
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #34 on: July 30, 2012, 07:02:55 pm »

Nie lap za slowka, to nie modne, 5 lat temu na gg tak, ale nie teraz wsrod obecnej trollizacji i sytuacji w kraju, lol5.
Szto powinni :D
Logged

Grimmi

  • Nobody Do that Safe and Fast Trades
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #35 on: July 30, 2012, 07:10:07 pm »

..... Jak to można grać BigGunnem eee....  tam wole Gatling Character jakieś 286 hp 2x bursty 20 krytyka <niewiem po co ale jest> i oczywiście Super Trool Remament  czyli "Zjebany" <SORY ZA PRZEKLENSTWA> Super sniper pod Energetyczne bronie do zabijania mobów w reno żeby odpowiedzialna bojówka miala wolna przestrzeń do strzału
Ale teraz wszystko na psy złazi kreci sie 10 trolów pod unarmedy :PP <Mają HwH i Jinxed> kiedy taki "KTOŚ" cie zaatakuje to przypuszczalnie niemasz szans ;D wiec teraz to lepiej odpoczywać albo jak ktoś ma <><><> "Duzo Stuffu" i możę go tracić na tony hyhm  ja niemam ton ma "NIEZLY asortyment ale lubie tracić i  dawać się zabić co się z tym wiąże oddawać moje piękne laserowe miniguny i karabiny laserowe ;/
Eta szto eta powinnismy my robic
Logged
Masters Of The World
SaBaToN For Ever Guys !!!!

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #36 on: July 30, 2012, 07:35:48 pm »

możesz nic nie robić a i tak masz kasiore z dzieciaków
To ciekawe, naiwni nieletni przesyłają komuś pinions czy jak to się odbywa? Muszę się chyba bliżej zainteresować tematem, gargantuiczne bzdury pierdolić umiem nawet na trzeźwo, a nic tak nie cieszy jak oskubanie głupiego człowieka z grajcarków.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #37 on: July 30, 2012, 08:34:21 pm »

Pfff, Gatling Laser. >:( Vindicator!

@White150 No ja też jestem ciekawy. Jak to się wszystko odbywa?
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #38 on: July 31, 2012, 01:44:15 am »

W Internecie każdy jest anonimowy

anonimowy chyba dla innych gimbo

Grimmi

  • Nobody Do that Safe and Fast Trades
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #39 on: July 31, 2012, 07:22:46 am »

Billy a masz chociarz jednego Vindicatora? 
heh Czy tylko zrobiles taką postać żeby sie Vidnicatorem na EVENT postrzelać
<Ostatnio w Reno byl VIndicator>
Logged
Masters Of The World
SaBaToN For Ever Guys !!!!

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #40 on: July 31, 2012, 12:28:14 pm »

Eee. Nie no, żartowałem przecież. Nie ma Vindicatorów, są Gatlingi. Ale gdyby wszyscy mieli Gatlingi byłoby nudno. Nie byłoby BG, SG, ITP, ITD, a przeciez najlepsza bronią w Falloucie jest Gatling. :P
Grimmi, bo to jest tak, gdy gra się samemu, skuteczne granie i zdobywanie dobrych laserów jest trudne. Jeśli ktoś gra solo, wybieranie bg ułatwia mu dużo rzeczy. Bg jest prosty - 3 alloye, grzanie jabłek i grasz. A jeśli ktoś się na to krzywi i woli Gatlinga, to ja się  pytam - No dobra, ale Jak mam go zdobyć SAM?! :DD

A co do tego Jinxed, faktycznie przejebane, wypatrzyłem taki perk Man of Steel, który daje 10 cirt res. naq głowę i ogólny. Nie wiem czy to zbije krytyki z Jinxed, jestem nowy, jeśli ogarniacie ten motyw, dajcie znać. Ale wydaje mi się, że to jedyna szansa obrony.
« Last Edit: July 31, 2012, 12:45:06 pm by Billy Carter »
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #41 on: July 31, 2012, 01:26:24 pm »

przed jinxed nic cie nie obroni.

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #42 on: July 31, 2012, 03:01:15 pm »

No tak, bo to szansa na krytyczną porażkę. :D Zupełnie nie ta tablica. Ale krytyczne obrażenia też wtedy są.
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.

Grimmi

  • Nobody Do that Safe and Fast Trades
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #43 on: August 01, 2012, 08:02:40 am »

Billy kurde gatlinga zdobywa się tak "lajtowo" wysadzasz ENclave i po krzyku masz avki,Gatlingi,Plasma rifle
Ale ja robie tak wysadzam gatlinga ,drugi lootuje i kradne mu gatlinga , wysadzam drugiego gatlinga i tego co zlootuje okradam go z gatlinga
Proste niczym złożenie m60 ;D
Logged
Masters Of The World
SaBaToN For Ever Guys !!!!

Billy Carter

  • Nie strzelać do księdza !
  • Offline
Re: Mleko i ciastko.
« Reply #44 on: August 01, 2012, 04:20:32 pm »

Aha. To będę je chyba składał dalej. ; D Póki co, wbiłem swojemu 263 hp, taki garnek już trochę stoi, a ja, szczerze mówiąc, lubię bardziej fajne pancerze niż pukawki. Mam spory damage res, więc raczej lepiej stoję niż lepiej strzelam. I muszę sobie jeszcze poszukać tych niebieskich papierów.
Logged
Zawsze są jacyś żołnierze i poeci.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 24
 

Page created in 0.033 seconds with 18 queries.