fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 08:36:48 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3

Author Topic: Changelog 28/06/2012  (Read 7287 times)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #15 on: July 04, 2012, 02:11:01 pm »

Znowu jesteś nudny i nieśmieszny.
Logged
Nie biegaj za stadem.

kompreSor

  • FOnline 3
  • Offline
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #16 on: July 04, 2012, 02:11:35 pm »

ale ten nowy changelog jest lepszy :D
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #17 on: July 04, 2012, 03:48:41 pm »

no dobra Offline 2238 ma nowy system tc mmmm... (cool story)
ale liczba graczy jak na singlu :D
[mały edit system tc dalej ssie pałe poniewarz mozna wyjsc z miasta a licznik dalej leci strefy tc nie działaja dobra robota deweloperzy]
« Last Edit: July 05, 2012, 09:08:49 am by Wabik »
Logged
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #18 on: July 05, 2012, 11:13:09 am »

no dobra Offline 2238 ma nowy system tc mmmm... (cool story)
ale liczba graczy jak na singlu :D
[mały edit system tc dalej ssie pałe poniewarz mozna wyjsc z miasta a licznik dalej leci strefy tc nie działaja dobra robota deweloperzy]

ponieważ*

Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy potrafią się jednorazowo zmotywować do tego stopnia, żeby pisać polskie znaki. Zapał szybko gaśnie - już w tym samym zdaniu a nawet wyrazie. Po kij klikać ten ALT + L, kiedy w dupie ma się ALT + A. Literki bywają zazdrosne i to często widać. Jeśli już nie lubisz polskiego ALFAbetu, to pisz wszystko bez ogonków jak ANALfabeta i nie kalecz mojego rodzimego języka wyrazami z dupy, typu: "działaja", "pałe", "poniewarz".

A changelog po prostu bajka   :'(
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #19 on: July 06, 2012, 12:47:05 am »

chcieli tc, maja tc dalej wyja. tc wyglada tak:
idziesz do miasta wlaczasz licznik
wychodzisz
za 20 godzin ewentualnie powtarzasz wrazie gdyby komus sie chcialo "odbic" miasto

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #20 on: July 14, 2012, 11:15:13 am »

ale liczba graczy jak na singlu :D
Jeden?

chcieli tc, maja tc dalej wyja. tc wyglada tak:
idziesz do miasta wlaczasz licznik
wychodzisz
za 20 godzin ewentualnie powtarzasz wrazie gdyby komus sie chcialo "odbic" miasto

Niebawem będzie milicja za ojro, albo inny poroniony pomysł by kosztem poważnych biznesmenów można było opłacić serwer i karmić trolli nie-updatem.
Logged
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #21 on: July 14, 2012, 01:51:19 pm »

ponieważ*

Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy potrafią się jednorazowo zmotywować do tego stopnia, żeby pisać polskie znaki. Zapał szybko gaśnie - już w tym samym zdaniu a nawet wyrazie. Po kij klikać ten ALT + L, kiedy w dupie ma się ALT + A. Literki bywają zazdrosne i to często widać. Jeśli już nie lubisz polskiego ALFAbetu, to pisz wszystko bez ogonków jak ANALfabeta i nie kalecz mojego rodzimego języka wyrazami z dupy, typu: "działaja", "pałe", "poniewarz".

A changelog po prostu bajka   :'(
Na paincie mi lepiej wychodzi nie :P
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #22 on: July 14, 2012, 10:02:56 pm »

Na paincie mi lepiej wychodzi nie :P

Paint

No widzisz :) Lepiej Ci idzie klejenie obrazków w Paint'cie, niż pisanie po Polsku.
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #23 on: July 18, 2012, 05:17:36 pm »

Paint

No widzisz :) Lepiej Ci idzie klejenie obrazków w Paint'cie, niż pisanie po Polsku.

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #24 on: July 19, 2012, 02:27:54 pm »

Cóż, znów wejdę za pół roku, może będzie coś nowego.
Logged
Currently retired.
Changelog 19/07/2012
« Reply #25 on: July 19, 2012, 09:16:50 pm »

O kurwa, nowy changelog!

FIXES:
- Guards inside the Salvatore's Bar and the Shark Club will protect the player characters. // cale szczescie, bedzie mozna sobie tam spokojnie trzymac wylogowanych wszystkich trolli hth
- Town Control timer / area check bug is fixed. // calkiem spoko, +1
- Rats in Vault 15 no longer speak like a human in combat. // a juz myslalem, ze szczur też człowiek
- Cumulative crafting timeout (1 hour) // niektore tegie glowy nigdy sie nie naucza, ze limit craftu to latwy sposob na zwiekszenie liczby uzywanych altow i ilosci bolu dupy u graczy. od siebie dodam, ze nieduzo C4 sobie swego czasu krafcilem, a wychodzilem ze sierry z cooldownem 24h i wiekszym. rozumiem, ze teraz musialbym sie tam udac 25 razy zeby zrobic to samo.

FEATURES:
- Raiding Supermutants have been spotted at the Ares rocket silo. // Hmm... Rusty?

CHANGES (WIP):
- After being fed, Shren won't be hungry for some time. Reward increased to 50xp. // Nie wiem o co chodzi, ale pomysł ZWIĘKSZENIA nagrody do zawrotnych 50xp mnie rozbawił :D
- When using, waterpipes fill all empty waterbags in the inventory as the default action. // +1. tankowanie krowy szybsze niż po 1 worku też byłoby poręczne. osobiście wole samochody
- Various improvements with brahmin that should result in better poo distribution inside the pens. // dystrybucja gówna w zagrodzie zawsze była interesującym tematem. przyznać się, kto w tym grzebał? :>
- Slightly adjusted critical hit tables. // n/c
- NPC don't loot armed explosives anymore. NPC looter will also shout warning about the bomb and all NPCs in close distance will move away. // w końcu głupki przestaną marnować dobre ładunki wybuchowe na rozwalanie NPC. yeah.

Największe rozczarowanie:
Nic nie zostało zrobione z trollbuildami: mam tu na myśli Heavy Handed i brak limitu AC. Jedno i drugie powinno być w zasadzie rozpatrywane jako bug, ale że trolli w tej grze niemało, to obrońcy szczekają jeszcze dość głośno :>

Tradycyjnie, wersja changeloga dla wichury:

Quote
FORUM CHANGES:
Paru nowych developerów.

No to sobie pomarudziłem, teraz wasza kolej.

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Changelog 19/07/2012
« Reply #26 on: July 19, 2012, 09:55:52 pm »

- After being fed, Shren won't be hungry for some time. Reward increased to 50xp. // Nie wiem o co chodzi, ale pomysł ZWIĘKSZENIA nagrody do zawrotnych 50xp mnie rozbawił :D
To ten dzieciak w Hub, który dawał 5 XP za jabłko. Kilka altów-kibli sobie na nim wyexpiłem swego czasu, używając autoklikera najpierw do zbierania jabłek z abuserskiego drzewka na farmie, a potem karmienia zasrańca (rozpoczęcie dialogu i miliard razy klawisz 2 z odstępem 100 ms, wszystko na wirtualnej maszynie rzecz jasna).
O, ten dzieciak:

Nie miałbym nic przeciwko 50 XP zamiast 5 bez tego "won't be hungry for some time", ceniłem sobie wygodę turboexpienia jaką ten ficzer oferował. Oczywiście nie zgłaszałem tego jako buga, zaraz by się zleciała chmara nabzów ze swoimi autoklikerami i wagonami jabłek.

Teraz dzieciak będzie już tylko ciekawostką do snucia opowieści przy e-piwie, jak znakomita większość questów z epicką nagrodą rzędu kilkuset XP.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #27 on: July 19, 2012, 09:57:30 pm »

Co to za nowi dewwloperzy?
Logged
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #28 on: July 19, 2012, 10:10:00 pm »

Jak zwykle zamiast naprawić to popsuli. Skąd wezme kilka BP na CA?:(
Logged
Re: Changelog 28/06/2012
« Reply #29 on: July 20, 2012, 10:30:11 pm »

Quote
Nic nie zostało zrobione z trollbuildami: mam tu na myśli Heavy Handed i brak limitu AC.
Nie potrafisz zastrzelić HtH zanim do Ciebie podejdzie? Noob.  8)
Pages: 1 [2] 3
 

Page created in 0.065 seconds with 18 queries.