fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 11:10:19 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Ocena builda  (Read 4505 times)

Re: Ocena builda
« Reply #15 on: June 18, 2012, 08:52:50 am »

Perteks - fajny build. Mam podobnego (identyczne perki) SG do trolowania w miastach tylko z Luck 1. W praktyce okazało się że lipny i szkoda że nie zrobiłem jednak BG - bo zalatwić kogoś jednym burstem jest szybciej i bezpieczniej, a tak to mam 2 bursty z SG i zanim drugiego wypalę to czasem już leżę.

Expienie z kumplem też jest dobre gdy ten po prostu biega w kółko a ty stoisz w miejscu i gnoisz moby po kolei. Gdy biegną na ciebie to wyciągasz M60 walisz po ryju i się cofają.
Jak samemu to można w turach (bezpiecznie) burstować z hexa. Urządź floterom tańce ;)
jak masz mało kasy to nawet z flamerem można coś ugrać.
Logged

The Gamer

  • KLINrap
    • mruwa1z @ YouTube
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #16 on: June 18, 2012, 12:21:46 pm »

Tak się trochę bawię i wykminiłem taki oto build - http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=5330
Mógłby ktoś na niego zerknąć i się wypowiedzieć?
Logged

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #17 on: June 18, 2012, 12:28:22 pm »

Jak będziesz już mięć wszystkie brd to zwykły minigun z ap ammo jest lepsze niż m60 nawet pewnie już z 2 brd będzie lepsze. hexowanie floaterów i avengerów bez brd m60=avenger resztę możecie sobie dopisać.

Centaury i floatery łatwo się robi w rt szczególnie jak się ma taką postać jak ty (czyli 10 endurenca i max resista) ale warto wziąć rad-x oczywiście :)

Uparłeś się na te 7 siły całkowicie niepotrzebnie :D 6 wystarczy gdyż minigun ma perk accuracy i praktycznie wychodzi to na to samo a RL ma long range czyli bonus od pe liczy się x2
przy 1 lk niemasz szans w pvp :) będziesz pożywką dla każdego gościa z krytami

6 str specialnie dałem gdyż psycho daje 1 str więc na mocne napieprzanie się i tak masz 7 :) co będzie równoważyło spadek PE

Adrenaline rush nic ci nieda, a quick recovery nieraz ci może uratować dupę.

I tak jak już mówiłem ten build co ci dałem jest bardzo tani, nuca cola (+1agi) i fajki (+1pe) a na mocne napieprzanie psycho (+1str +15dr -2pe +1 end [end akurat ci zwisa bo masz max] )
Logged

The Gamer

  • KLINrap
    • mruwa1z @ YouTube
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #18 on: June 18, 2012, 12:39:49 pm »

Wstawiam siły 7 bo te bronie tyle potrzebują, a żeby expić muszę z czegoś strzelać. No chyba, że mam brać ćpanie cały czas?
Logged
Re: Ocena builda
« Reply #19 on: June 18, 2012, 12:54:33 pm »

Możesz strzelać z BG mając i mniej siły. To mało przeszkadza, czasami build wymaga drobnego poświęcenia. 20% celności dużej różnicy nie robi szczegołnie przy expieniu :)
Logged

The Gamer

  • KLINrap
    • mruwa1z @ YouTube
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #20 on: June 18, 2012, 11:53:47 pm »

Co myślicie o tym? http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=5337
Podobno ma strzelać dwa razy na turę z m60 po jetcie.
Logged
Re: Ocena builda
« Reply #21 on: June 19, 2012, 08:53:27 am »

Wszystko zależy od tego na co robisz builda. Nie da się mieć wszystkiego i dlatego trzeba iść w jedną stronę.

Np jeśli chcesz bg na tury to robisz max hp i 2x burst. Dajesz mniej brd ale za to w turze jak wywalisz 2x to i tak wyjdziesz na plus. w turach najważniejsze jest dużo hp, dr, i ap. Widzę że dałeś doctora...
Gdy natomiast robisz pod rt to 2x burst Ci się mniej przyda (sprawdzilem na sobie) bo lepiej jest dać max damage 3xbrd żeby zabić kogoś od razu pierwszym burstem i nie dać mu możliwości działania. w rt dobre sa też perki typu quick re, stonewall czyli takie, które nie uziemią Cię na początku walki, takie które dadzą Ci możliwość troche pokombinować bo rt rządzi się swoimi prawami. Jak postać pod RT to zastanów się też czy nie chciał byś rakietowca. Wtedy troszkę więcej PE (ale to twoje 9 to przesada). Więcej widzisz niż strzeli broń dlatego musisz dobrać z głową i z wiki :) Nie pamiętam dokładnie ile to było hexów, sprawdz.
Jet jest fajny ale uzależnia na stałe dlatego musiał byś brac to cholerstwo cały czas i DR spada zauważalnie. Moim zdaniem to nie jest drag dla BG, bardziej dla snajpera. BG widzę bardziej z psycho.

Powiedz co chciałbyś robić postacią to będzie łatwij Ci doradzić.
Logged

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #22 on: June 19, 2012, 09:53:17 am »

Pisał na początku,że chciał do rt pvp

ale widzę,że kolega nie rozumie,że przy 1 lk będzie ginąc od praktycznie każdego :)
Logged
Re: Ocena builda
« Reply #23 on: June 19, 2012, 10:37:00 am »

aha to się zakręciłem. Przepraszam. Gamerze rób build Perteksa :)
Logged

The Gamer

  • KLINrap
    • mruwa1z @ YouTube
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #24 on: June 19, 2012, 01:03:26 pm »

Ten build nawet nie jest mój, zmieniłem tylko, któregoś tam perka. Chciałem się po prostu dowiedzieć co o nim myślicie bo znalazłem go na forum jakiejś frakcji.
Logged

The Gamer

  • KLINrap
    • mruwa1z @ YouTube
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #25 on: June 19, 2012, 10:10:29 pm »

Mógłbym prosić o ponowne sklejenie tego builda przez Perteksa? Wywala, że złe hasło.
Logged

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #26 on: June 20, 2012, 12:17:09 am »

http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=5339
Zrób sobie screena tego builda czy coś bo jest na jeden dzień (nie chce mi się logować)
Logged

Kombajn

  • Ciśnij pompki, paziu.
  • Offline
Re: Ocena builda
« Reply #27 on: July 19, 2012, 02:37:41 pm »

24lvl niektorzy ponoc robia w 2 godziny... na pustyni centaury vs floatery vs alieny ale trza miec kumpla z radiem
mi samemu 24lvl zajmuje jakies 10 godzin na mutated moleratach, na nitue masz FEF to se zobacz gdzie sa ale nie polecam tych obok theme park bo tam duzo pk przychodzi zeby sie mscic na noobach

Ponad 20 postaci wyexpionych, prawie każda była expiona na centkach i floaterach. Czas? Najkrócej: 3h, najdłużej jakieś 8h. Średnio ok. 5,5h.

Ale do tego trzeba mieć, że tak powiem zaplecze przygotowane i mieć odpowiednio przygotowaną postać i sruuu.
Logged
Currently retired.
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.056 seconds with 19 queries.