fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 06:47:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Big guns  (Read 4023 times)

T.A.L.O.S

  • T.A.L.O.S - Tyrant-Armored Lethal Organic System
  • Offline
Re: Big guns
« Reply #15 on: April 05, 2012, 07:31:34 pm »

Witam, wyszło mi coś takiego, może koledzy podzielą swoją wiedzą np co można było by inaczej zrobić.
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ce0805c66f0f9bf.html

Nie ogarniam tego czemu ludzie wpierdalają 7 str dla BG? na 3 lvlu wybierzesz weapon handling mając 5 punktów str i jest to jeden chuj w sumie.

Po co 9 percepcji? To jest strata punktów. 6-7 dla BG wystarczy, ewentualnie perk Sharpshotter i wychodzi na to samo

ENDURANCE - tutaj MUSI być liczba parzysta, inaczej tracisz punkt. Endurance ustawia się ZAWSZE 6 , 8, 10. O 4 nawet nie myśl bo możesz paść od criticala jak ktoś Ci zajebie kamieniem w czaszke :)

Charyzma - jak lubisz gadac z NPC i nie być powegamerem jak większość którzy robią biliard charów i każdy jest do czegoś innego, to 3 ch jest jak najbardziej na miejscu. Jak masz wyjebane w NPC to dajesz 1 ch

INT- no 5 to standard, jak bierzesz Traitsa Bonehead [zalecam] to wbij 6 int [ bonehead zabiera 1 punkt więc zostajesz 5 na czysto]

Agility- Tutaj w zależności od gustu. Ja ustawiam zawsze na 10, lubie jebnąc na expie z miotacza i uciec 3 pola do tyłu :)

Luck - Tutaj musisz zadać sobie pytanie czy chcesz być charem typu PURE DMG czy CRITICAL. Jeśli Critical to wal tutaj jak najwięcej, najlepiej 10. Jak PURE DMG, to dajesz tutaj 1 [ ale perki bonus ranged damage są tutaj KONIECZNE, bez tego Twój char będzie mógł ssać pindole]

jeśli chodzi o traity
:Finesse - jeśli chcesz walic criticale z bazooki to super, ale przy podanym przez Ciebie buildzie to jest tylko dojebanie chara
Fast shot - no tutaj standard raczej dla BG, ale nie koniecznie.

Ogólnie podany przez Ciebie char jest beznadziejny [bez obrazy]. Dałbym rade go pojechać moim 14 lvlowym :) Patrząc na Twojego chara to mam wrażenie że jest to hybryda Critical/DMG maker'a i to bardzo CHUJOWA hybryda :P A i jeszcze te tagi BG i SG... po co? Chara się robi takiego by był dobry w jednej kategorii broni. PRZENIGDY nie pogodzisz w miare dobrze SG i BG perkami, będzie to chujowy char po prostu. Zamiast tego SG mogles sobie otagować już Throwing i napierdalać granatami, na lepsze by wyszło w sumie. Repaira się w sumie tez nie taguje, do setki dojechać bez taga to nie problem w sumie. To tyle ode mnie, dziękuje, dobranoc.

@SNARBI

Jak chcesz buildy to pisz PW, ułożę Ci jaki tylko chcesz :) I wcale to nie będą chujowe buildy





« Last Edit: April 05, 2012, 07:43:18 pm by T.A.L.O.S »
Logged
Re: Big guns
« Reply #16 on: April 05, 2012, 08:33:02 pm »

Nie ogarniam tego czemu ludzie wpierdalają 7 str dla BG? na 3 lvlu wybierzesz weapon handling mając 5 punktów str i jest to jeden chuj w sumie.

Tu myślę, że nie masz racji. W tej sesji BG i tak maja sporo pkt SPECIAL w zapasie (lk 1, cha 1), a ustawienie str na 7, pozwala ci na 3cim lvl wziąć adrenaline rush (albo more critical, w zależnosci od nastawienia buildu), a nie weapon handling. Moim zdaniem WH strata perka w przypadku BG (obojetne czy pod bazuczke czy serie).
Logged

T.A.L.O.S

  • T.A.L.O.S - Tyrant-Armored Lethal Organic System
  • Offline
Re: Big guns
« Reply #17 on: April 05, 2012, 09:36:58 pm »

A no w sumie to obaj mamy racje :P Adrenaline rush to też dobra sprawa, 2 punkty special też ok. To chyba już zależy od gusta a nie kto ma racje :P
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Big guns
« Reply #18 on: April 05, 2012, 11:42:10 pm »

Charyzma - jak lubisz gadac z NPC i nie być powegamerem jak większość którzy robią biliard charów i każdy jest do czegoś innego, to 3 ch jest jak najbardziej na miejscu.
... siedem, osiem, dziewięć. Dziewięć altów, dziesiąty w planach. Jestem powergamerem? To właściwie brzmi jak obelga :>

Fast shot - no tutaj standard raczej dla BG, ale nie koniecznie.
Królewiczu, Fast Shot nie działa na BG, konkretniej na broń bez trybu celowania, już drugą erę.
Logged
Nie biegaj za stadem.

T.A.L.O.S

  • T.A.L.O.S - Tyrant-Armored Lethal Organic System
  • Offline
Re: Big guns
« Reply #19 on: April 06, 2012, 11:59:32 am »

mi RolePlay w Fonline zawsze kojarzył się z kolesiami którzy udają nomadów, gdzie świętość to posiadanie granatu plazmowego, rzucając dzidy w graczy z 250 HP :P
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.047 seconds with 18 queries.