Other > Polskie Pustkowia

Lista handlarzy i przyjmowanych przez nich itemów

(1/3) > >>

vilaz:
Czy jest już może jakaś lista tego co npc skupują? Prewipe wiki info jest przestarzałe a zauważyłem nieco zmian. Dacie mi chwilę to zdam raport z SF.

Marszalek:
Jak na razie zauważyłem, że albo nikt nie da mi za to ani kapsla, albo dają mi za to jedynie kilka kapsli (np. radio u sho enina za radio dawał mi 25kapsli :p, no co prawda postacią z 3ch i mało speech i barter), więc ogólnie jest do dupy.

peruniec:
I tak większość kupców nie ma kasy, ale można korzystnie wymieniać rzeczy na inne, amunicje na broń, ja mam małą listę, tylko nie uwzględniłem tam BB i kastetów, ale je łatwo sprzedać.

peruniec:
To dam teraz moją listę, jest niepełna bo nie wszędzie wszystko sprawdzałem, no i mam 12 barteru, a to może trochę zmieniać postać rzeczy  :P

Gunrunners
Amunicja EW

Hub
Karzeł - Amunicja SG, BB
Handlarz bronią kobieta (obok karła) - Amunicja EW(tania), kastety, stimpaki, weak healing powder, korzenie*
Handlarz bronią mężczyzna - Amunicja EW (tania)

Junktown
Darkwaters - Amunicja SG, skóry braminów, stimpaki, weak healing powder, kastety, BB,

Broken Hills
Mężczyzna od chemikali - weak healing powder

Kryptopolis
Chatka z uśmieszkiem - Amunicja EW (tania)

Nrk
Mężczyzna w czapce przy wejściu - Amunicja SG
Dusty - Amunicja SG

San Francisco
Chińczyk - Amunicja EW
Handlarz Bronią - Amunicja EW


* Korzenie = broca flower, Xander Root


peruniec:
Nowsza wersja

Gunrunners
Amunicja EW

Hub
Karzeł - Amunicja SG, BB
Handlarz bronią kobieta (obok karła) - Amunicja EW(tania), kastety, stimpaki, weak healing powder, korzenie*
Handlarz bronią mężczyzna - Amunicja EW (tania)

Junktown
Darkwaters - Amunicja SG, skóry braminów, stimpaki, weak healing powder, kastety, BB,

Broken Hills
Mężczyzna od chemikali - weak healing powder

Kryptopolis
Chatka z uśmieszkiem - Amunicja EW (tania)

Nrk
Mężczyzna w czapce przy wejściu - Amunicja SG
Dusty - Amunicja SG, skóry braminów, stimpaki, weak healing powder, BB, korzenie

San Francisco
Chińczyk - Amunicja EW
Handlarz Bronią - Amunicja EW


* Korzenie = broca flower, Xander Root

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version