fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 15, 2024, 08:15:35 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 138309 times)

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #525 on: June 09, 2012, 10:07:16 am »

Jest jakiś błąd na serwie czy u mnie coś nawaliło? Po włączeniu mam czarny ekran. Dostaję komunikat o połączeniu, u góry tyka zegarek a poza tym czarny ekran. 5 minut wcześniej działało a teraz już nie. Usunąłem cache, przeinstalowałem grę i dalej to samo. Ma ktoś coś takiego?

Jeśli masz aktualnego klienta (nie przejechanego updaterem) to upewnij się, że masz ustawione nowe IP serwera. Dla systemów Windows Vista i Windows 7 uruchom grę jako administrator, dodaj do wyjątków firewalla oraz dla pewności ustaw tryb zgodności z Windows XP SP3.
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #526 on: June 09, 2012, 10:52:48 am »

@Project_Alfa nie mozna, npc jest zbugowany
@Jaszczomb podal bys ten build pod 5 burstow?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #527 on: June 11, 2012, 01:27:26 am »

Dałem radę z tym błędem. W full screenie chodzi normalnie a w oknie mam zawsze czarno i nie da rady nic zrobić. Pięć minut wcześniej grałem normalnie a po relogu już czarno. Reinstall nic nie daje.

Z tego co wiem to max można mieć 4 bursty w small gunach. Mój build jest pod 3 bursty albo 5 strzałów pojedynczych.

Mam pytanko. Co się stanie z moimi rzeczami w namiocie jeśli wezmę Rangera? Znikną czy będą w skrzynce w nowym obozowisku?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #528 on: June 11, 2012, 01:39:33 am »

max mozna miec wlasnie 3 bursty,i... 5 strzalow? chyba 6, a 7 z jetem.

jak wezmiesz rangera to sie nic nie stanie, dopiero robiac nowy namiot zrobi ci sie hatka zamiast namiotu a tu jak zawsze stary namiot i itemy znikają.
Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #529 on: June 12, 2012, 12:15:23 am »

p90 przecież kosztuje 3AP burst (fastshoot + BROF). Max można mieć 12 AP czyli 4 bursty albo 6 strzałów. Chyba, że się pozmieniało i o czymś nie wiem?

Ps. Gdzie się podziały stare, dobre SMG?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #530 on: June 12, 2012, 12:24:41 am »

pozmienialo sie - fast shoot juz nie dziala na bursty

dobre smg? przeciez p90 jest najlepsza smg
Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #531 on: June 12, 2012, 06:32:33 am »

Ps. Gdzie się podziały stare, dobre SMG?
SMG wymaga teraz blueprinta, którego o ile wiem nie zaimplementowano albo jest bardzo mała szansa na jego znalezienie. A z łupów chyba nie da się już naruchać, bo znerfiono ludki które owoż SMG miały. Kto to słyszał, żeby obdzierać zabitych na Pustkowiu? Młotek, kopalnia, warsztat i voila, w brudnej szopie z kilku kamlotów powstaje karabin plazmowy.
Logged
Nie biegaj za stadem.

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #532 on: June 12, 2012, 11:30:46 am »

A Hubolodzy nie używają przypadkiem SMG i amunicji ppanc?
Logged

Perteks

  • It's made of vague and to do lists!
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #533 on: June 12, 2012, 11:34:25 am »

używają greese gunów jeśli dobrze pamiętam
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #534 on: June 13, 2012, 01:36:04 am »

SMG wymaga teraz blueprinta, którego o ile wiem nie zaimplementowano albo jest bardzo mała szansa na jego znalezienie. A z łupów chyba nie da się już naruchać, bo znerfiono ludki które owoż SMG miały. Kto to słyszał, żeby obdzierać zabitych na Pustkowiu? Młotek, kopalnia, warsztat i voila, w brudnej szopie z kilku kamlotów powstaje karabin plazmowy.

A jak właściwie działają te blueprinty? Czytam sobie takie coś i pojawia mi się dodatkowa opcja na liście przedmiotów? Czy może 1 blueprint = 1 item i szukaj następnego?

pozmienialo sie - fast shoot juz nie dziala na bursty

dobre smg? przeciez p90 jest najlepsza smg

p90 jest jakieś takie... plastikowe :D
« Last Edit: June 13, 2012, 01:37:56 am by Jaszczomb »
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #535 on: June 13, 2012, 02:49:48 am »

Czytam sobie takie coś i pojawia mi się dodatkowa opcja na liście przedmiotów?

właśnie tak

a p90... no cóż może nie plastik a kompozyty? 8)
Logged
dlaczego muzyka black metalowa jest szybka?  bo gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :)
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #536 on: June 15, 2012, 03:14:19 pm »

Witam, mam takie pytanie, mianowicie o co chodzi z tymi ciągłymi cofkami na serwerze (nie wspominając o ciągłym pauzowaniu się gry na kilkanaście sekund) ? Chciał bym wiedzieć czy to się dzieje regularnie o stałych godzinach (jak tak to kiedy) , czy to problem przejściowy, i ogólnie... jaki jest stan fallouta 2238 (bardzo ogólnie). Dawno nie grałem i chciał bym wiedzieć czy jest jakaś nadzieja, bo nie wygląda to wszystko zbyt dobrze. Pozdrawiam
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #537 on: June 15, 2012, 04:13:55 pm »

Pomijając problem z wspomnianymi rollbackami i mega lagami które towarzyszą nam od przesiadki na nowy serwer... jest jeszcze cała masa innych problemów  ;D Ogólnie serwer ssie pałe po same jaja. Graczy praktycznie nie ma(średnio 70 to jakiś żart), zajęcia w grze tym bardziej.

FO się skończyło i nie dotyczy to tylko 2238. Requiem jeszcze jako tako ciągnie, ale 2238 leży i kwiczy. Zero updejtów i fatalny stan serwera zaowocowały.

Parano

  • marksman
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #538 on: June 15, 2012, 06:10:44 pm »

Nie wiem czy to zmęczenie gry czy zmęczenie samych graczy...

Serwer jest niegrywalny ale większym problemem jest nuda. Na Pustkowiach nic się nie dzieje, nie ma sensownej roboty, nie ma przyjaciół ani wrogów, nie ma internetu, telewizji, Euro2012. Można walić patykiem w mrówki, tylko że to już nie taka sama frajda co w dzieciństwie. Fonline2238 przykrywa rdza i kurz.

Na szczęście Parano jest samowystarczalnym łobuzem, któremu nie przeszkadza samotność. W okolicach moich kryjówek jest wiele szlaków handlowych, karawan, band i gangów. A do miast zaglądam by sprzedać zdobyty ekwipunek ;)
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #539 on: June 15, 2012, 06:31:23 pm »

Witam, mam takie pytanie, mianowicie o co chodzi z tymi ciągłymi cofkami na serwerze (nie wspominając o ciągłym pauzowaniu się gry na kilkanaście sekund) ? Chciał bym wiedzieć czy to się dzieje regularnie o stałych godzinach (jak tak to kiedy) , czy to problem przejściowy, i ogólnie...
Nikt nie wie, jaka jest tego przyczyna, bo jak zwykle nie ma żadnej konkretnej informacji ze strony dev-teamu. Obserwując poczynania naszego kanałowego bota wyświetlającego status serwera nie da się dojść do żadnych sensownych wniosków, bo cofki sprawiają wrażenie niezależnych od czegokolwiek. Nie wiem o ile cofa, odkąd się to zaczęło (jakieś dwa miesiące już) przestałem grać.

jaki jest stan fallouta 2238 (bardzo ogólnie).
It is fine as it is. Choć ten żart przestał już być śmieszny.

Dawno nie grałem i chciał bym wiedzieć czy jest jakaś nadzieja, bo nie wygląda to wszystko zbyt dobrze.
Jest nadzieja, że ktoś poskleja do kupy wszystkie "the best of" FOnline'owego uniwersum - na rozmaitych forumach poniewiera się masa dobrego szajsu gotowego do użycia - i uruchomi zabawę jeszcze raz. Nie będzie to niestety 2238 ani też 2155, które zmarło przed narodzeniem.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Pages: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 60
 

Page created in 0.164 seconds with 23 queries.