fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 06:37:28 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 60

Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 137630 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #60 on: January 20, 2012, 08:02:48 pm »

Quote
1) Ogarnął ktoś czy to zbieranie bluprintów ze skrzynek działa?
Jest 1% szansy na to, że w skrzynce znajdziesz Niebieski spirytus.
Quote
2) Skąd ludzie biorą Gausa bo na angielskim forum jest masa ofert sprzedaży wie ktoś?
Ze "Special encounter" lub z "Glow".
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #61 on: January 21, 2012, 12:22:38 am »

W Hub, w Oldtown jest quest dla GunRunners, po wykonaniu powinieneś dostać BP.

A można cos więcej o tym questcie? Od Jacoba po wykonaniu paru kursów do GunRunnersów i z powrotem dostałem spluwę, kulki i kapsle, więc to chyba nie to?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #62 on: January 21, 2012, 12:56:26 am »

Przekleję z foruma Sierocińca:

Wedle mej aktualnej wiedzy advanced workbench, umożliwiający przetwórstwo rybne materiałów HQ oraz produkcję tych lepszych zabawek, znajduje się w Toxic Caves, Mariposie i Sierra Army Depot. Żadne z tych miejsc nie jest zbyt przyjazne dla samotnego ruchatora błyszczącego małpiego szajsu.

Na szczęście jest jeszcze jedna możliwość - w siedzibie Gun Runners znajduje się strzeżony hordą NPCów advanced workbench. Wleźć tam od razu nie sposób, trzeba mieć u nich 1000 reputacji (na plusie, naturlich).

Można to zrobić na dwa sposoby, gadając z tym panem:


- wykonać "mercenary job" dwukrotnie (bodajże +500 reputacji za jednym razem), czyli epicki quest polegający na epickim spuszczeniu epickiego wpierdolu hordzie mutantów skitranych w starej fabryce - pojedynczy drwal może im najwyżej pomachać zanim pocałuje dupę na pożegnanie, zresztą do wzięcia questu trzeba mieć kilku fumfli za plecami

- wykonać "courier job" wielokrotnie (od +50 do +150, zależnie od przeznaczenia przesyłki), polegający na taszczeniu walizek z podejrzaną zawartością w różne miejsca w zamian za reputację i nieco kapsluchów (osobiście latam do SF, +150 reputacji i 600 kapsli za kurs).
Można to zadanie wykonywać co godzinę, czyli przy dobrze zaplanowanym nolajfie dostęp można uzyskać po około 7 godzinach.
Rozmowę zaczynamy od pytania, co niby ci Gun Runnersi odpierdalają, potem trzeba spytać azali potrzebują nowych czarnuchów, a potem entuzjastycznie zgodzić się na dostarczenie walizki w wybrane miejsce.

UWAGA! Walizkę można próbować otworzyć, mając sensowny lockpick i traps, wewnątrz są niebanalne itanzy (i podobno czasami blueprintsy), ale jeśli zależy nam na advanced workbenchu, lepiej tego nie robić - jeśli stracimy w dowolnych okolicznościach walizkę (ukradną, otworzymy i zjuchcimy zawartość, pierdolniemy se w namiocie w charakterze ozdoby) spadnie nam reputacja o 400 punktów, a przy próbie wzięcia następnej walizki otrzymamy uprzejmą prośbę o raźne pospierdalanie iżebymciętuwięcejniewidział.

Kolejne zlecenia wybieramy już pytając wprost o courier job:


Kilkanaście paczek później:


Zapewne dla zmylenia przeciwnika advanced workbench wygląda dość intuicyjnie:


UWAGA! Reputacja po jakimś czasie spada, żeby utrzymać dostęp do fabryki GR trzeba pilnować, by nie spadło poniżej 500.

Podobno można też handlować z karzełkiem za siatką, nawet jak nic nie zapłaci to reputacja wzrośnie. Ale wolę pobiegać po mapce i jeszcze zarobić parę kapsli, niż sponsorować jakiegoś rudego pokurcza.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #63 on: January 21, 2012, 01:30:46 am »

Chyba devsi zabezpieczyli się przed zbytnim rozpowszechnieniem blueprintsów na Pustkowiach, bo gdy pytam czy najęli by takiego murzyna jak ja na kuriera odpowiadają wykrętnie, że nie jestem jeszcze wystarczająco czarny. Ciekawe przy którym poziomie czerni miękną. Albo są jeszcze inne dodatkowe warunki.

@Lupus: co ma do tej roboty Hub, Oldtown to ja się nawet nie pytam. Pewnie była to celowa dezinformacja, by podbić cenę papierów na giełdzie.
Logged

Kharaam

  • Spartan Pigrat
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #64 on: January 21, 2012, 10:08:49 am »

pewnie nie spełniasz jakiegoś wymagania, może charyzma? ew. reputacja.
możesz też wziąć perka "even blacker" wtedy każdy chętnie cię zatrudni
Logged

Blubber we miss You!!!

pistacja

  • Ninja-Nurse
    • pistacja69.deviantart.com
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #65 on: January 21, 2012, 12:10:40 pm »

Quote
jeśli stracimy w dowolnych okolicznościach walizkę (ukradną, otworzymy i zjuchcimy zawartość, pierdolniemy se w namiocie w charakterze ozdoby) spadnie nam reputacja o 400 punktów, a przy próbie wzięcia następnej walizki otrzymamy uprzejmą prośbę o raźne pospierdalanie iżebymciętuwięcejniewidział.

Czyli jak mnie tak zwany random pikej albo grupka panienek z granatami wysadzi w powietrze pod san-fran to równie dobrze mogę sobie zrobić nową postać bo szanse na odzyskanie reputacji są żadne?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #66 on: January 21, 2012, 12:54:31 pm »

jest jeszcze taki wynalazek jak pociag, przynajmniej przed wipem byl.
Logged
see you in the boneyard
shoot me an infallible kiss
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #67 on: January 21, 2012, 02:01:32 pm »

Hmm mam pytanko jeszcze do tych gunnersów. Gdzie jest ten koleś co daje questy i jak ewentualnie mozna się do niego dostać?
Logged

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #68 on: January 21, 2012, 02:19:17 pm »

...jakiegoś rudego pokurcza.

On nie jest rudy tylko ma na głowie czerwoną chustę ; d

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #69 on: January 21, 2012, 02:23:17 pm »

Hmm mam pytanko jeszcze do tych gunnersów. Gdzie jest ten koleś co daje questy i jak ewentualnie mozna się do niego dostać?
masz to narysowane czarno na różowym i dalej nie kapujesz? Podpowiem - duży budynek z karłem w środku a na zewnątrz stoi dwóch mięsniaków, w środku jest gość w zielonym mundurku, który daje te questy ;-).
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #70 on: January 21, 2012, 02:36:29 pm »

Kolejne pytanko:
Ile trzeba miec lockpick zeby otworzyc te skrzynki na enq?
Logged
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #71 on: January 21, 2012, 02:40:23 pm »

Kolejne pytanko:
Ile trzeba miec lockpick zeby otworzyc te skrzynki na enq?

Roznie, nawet ludzie z 300 lockpick maja z nimi problem.


Moje pytanie:

Master Thief, Pickpocket, Thief. Gdzie je znaleść? Jeśli ktoś wie coś o ktorymkolwiek z nich niech pisze.
Logged

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #72 on: January 21, 2012, 03:00:40 pm »

Te Perki znajdziesz w podziemiu Hub, (dokladnie to chyba w oldtown jest budynek i schodkami na dol i tam jest gildia zlodzieji ,ten co gral w F1 to wie :>).
Logged
h
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #73 on: January 21, 2012, 03:38:29 pm »

Wie ktoś dlaczego gun runnersi dają mi za kurs do SF tylko 100 kapsli ?
Logged
Rat can survive a month, eating only cable insulation.

"Zaczyńszczyk, czyli ten kto zaczyna zawsze musi zostać zlikwidowany, każdy kto w czymkolwiek jest pierwszy może być niebezpieczny"
Bykowski - tow. komisarz
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #74 on: January 21, 2012, 03:55:35 pm »

hm, mi dali 600, może cię nie lubią? jaki masz lvl czy coś?
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 60
 

Page created in 0.08 seconds with 18 queries.