Other > Polskie Pustkowia

Pytania i odpowiedzi

(1/180) > >>

Kharaam:
Hołdując starym tradycjom zakładam temat, w którym będzie można otrzymać odpowiedzi na zadane pytania. Po to aby nie spamować w innych wątkach.
Moderatora (o wielki Atomie) prosiłbym o przyklejenie tego tematu u góry.

odpowiadając na pierwsze pytanie Grimmiego, które pojawiło się w wątku powitalnym

"Bonus Ranged Damage
Ranks: 2
Generic requirements: Level at least 9, Small Guns or Big Guns at least 150 (rank 1); Level at least 12, Small Guns or Big Guns at least 175 (rank 2)
Description: Your training in firearms and other ranged weapons has made you more deadly in ranged combat. For each level of this Perk, you do +2 points of damage with ranged weapons."

tutaj jest o perkach http://fodev.net/forum/index.php?topic=20005.0

jeśli chcecie to przetłumaczę dla nieanglojęzycznych

Grimmi:
No ale dalej nie wiem czy opłaca się pod miniguna avengera czy nie ?
a dobhra już ogarnełem

Slardevos:
Powiecie mi może jak jest teraz z profesją SG ? Bo nie jestem pewien czy to co mowi Foonline 2238 wiki to prawda :/

Wichura:
Pierwszy level SG, BG i Armorera wymaga 50% Repaira, drugi 100%, trzeci został usunięty i zastąpiony blueprintsami. Energy Cośtam wymaga Science na analogicznym poziomie.
Profki 1 i 2 levelu kupuje się tam gdzie wcześniej, choć z niewiadomych powodów Boyce w Junktown ma wyjebane i nie daje niczego. Poszedłem do Gecko, u Skeetera bez problemów. Cena jak wcześniej, 1500 i 3000 kapsli.

wognar:
Witam wszystkich serdelecznie,

Mam dwa pytania;
1/ czy perk awareness nadal jest. Mam postać z 6 PE i na 3lv mi się nie pojawia na liście do wyboru (mam traita fast shot - może to przeszkadza?)
2/ jak jest z ac wynikającym z agility. Mam 10ag i 0 AC (powinno być chyba 10 jak w f1 i f2 ). Jak biegam to rośnie do 30 ale to pewnie każdemu niezależnie od ag. jest taki perk livewire (chyba go wcześniej nie było) który mnoży ac wynikające z ag x2. No ale 0 x2 to mało fajny interes.

Na marginesie na wiki nie ma perka lifewire na liście, awareness jest i jedynie wymaganie to PE=>5, agility dodaje do ac (nie jest napisane w jaki sposób).

pzdr

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version