fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 24, 2024, 03:49:39 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3

Author Topic: Fonline 3D  (Read 13579 times)

Pudzian_Koks

  • Hardkorowy Koksu + Pudzian = Ja
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #15 on: February 07, 2011, 08:44:44 am »

Hmm a gdzie wymienialna główka jak w legosach?

Ech. Tak to jest jak nie śledzi się newsów ;)

Przedostatni filmik o nowym 3D http://www.youtube.com/watch?v=GfD8k2ehXE4

polecam przeczytać temat o 3D ;)
Logged
Nie ma opierdalania się! - Hardkorowy Koksu.
Re: Fonline 3D
« Reply #16 on: February 07, 2011, 09:09:15 am »

Fajne a kiedy to bedzie gotowe?
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #17 on: February 07, 2011, 10:16:48 am »

Logged
Nie biegaj za stadem.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #18 on: February 07, 2011, 11:34:10 am »

Przedostatni filmik o nowym 3D http://www.youtube.com/watch?v=GfD8k2ehXE4

To są te modele Karpova? Gość w combacie ujdzie, ale bluesuit wygląda odrażająco... Z tego co widziałem w oficjalnym temacie o 3d to wg. mnie najlepiej prezentuje się gość w metal armorze. Poczekam jeszcze na czarną skórę, jeśli wypadnie jak metal to może nie będzie źle.
Re: Fonline 3D
« Reply #19 on: February 07, 2011, 12:31:33 pm »

To są te modele Karpova? Gość w combacie ujdzie, ale bluesuit wygląda odrażająco...

ogólnie w modelach 3D smierć wyglada nędznie , brak juz tych latajacych kawałków ciała , kałuży krwi, po prostu to juz nie to samo.

manero

  • FO:Reloaded
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #20 on: February 07, 2011, 12:33:31 pm »

Myśle, że to wszystko można zrobić. Ten bluesuit jest ohydny kiedy stoi. Kojarzy mi się z dmuchaną lalką.

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #21 on: February 07, 2011, 12:53:31 pm »

Model, modelem. Tekstura, teksturą. A ja spytam czy można na to jakieś urocze brudne filtry nałożyć? Pytam bo zielony jestem z grafiki 3d :P (...i kontynuując z wszystkich innych też ^^).
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

Rascal

  • FOnline2!
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #22 on: February 07, 2011, 01:25:43 pm »

nie qmam jednego - skoro oczywistym jest ze 3d jest brzydkie, pokraczne i nie pasuje do fonline'a to po co oni sie w to pchaja :F
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #23 on: February 07, 2011, 01:43:52 pm »

nie qmam jednego - skoro oczywistym jest ze 3d jest brzydkie, pokraczne i nie pasuje do fonline'a to po co oni sie w to pchaja :F

Co by można było grę rozwijać. Nowe bronie, itemzy, pojazdy itp. To są rzeczy, które teoretycznie da się zrobić w stary oldschoolowy sposób ale byłyby one zbyt czaso- i pracochłonne. Tak więc ring-zing elektryfikacja, krok w przyszłość i nam wychodzi 3D.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #24 on: February 07, 2011, 02:15:07 pm »

No rzeczywiście brak flaków i wszechobecnego keczupu wpływa niekorzystnie na atrakcyjność wizualną gry. Te modele, szczególnie niebieskie wdzianko wydają mi się zbyt... cukierkowe.
Logged

Rascal

  • FOnline2!
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #25 on: February 07, 2011, 02:20:16 pm »

Quote
Co by można było grę rozwijać. Nowe bronie, itemzy, pojazdy itp. To są rzeczy, które teoretycznie da się zrobić w stary oldschoolowy sposób ale byłyby one zbyt czaso- i pracochłonne. Tak więc ring-zing elektryfikacja, krok w przyszłość i nam wychodzi 3D.

Vilaz ale my chyba o innej grze mowimy - tutaj dev team jedyne co robi to nerfi i odbiera. O jakich nowych itemach/broniach mowisz jezeli z dnia na dzien jest ich coraz mniej, a gdy ktos stworzy cos zajebistego  - np. motorbike, mustang by Khan to gmy nawet palcem nie kiwna a spytani odpowiedza -> "its fine as it is"
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #26 on: February 07, 2011, 02:28:05 pm »

Vilaz ale my chyba o innej grze mowimy - tutaj dev team jedyne co robi to nerfi i odbiera. O jakich nowych itemach/broniach mowisz jezeli z dnia na dzien jest ich coraz mniej, a gdy ktos stworzy cos zajebistego  - np. motorbike, mustang by Khan to gmy nawet palcem nie kiwna a spytani odpowiedza -> "its fine as it is"
Blah ten zły dev-team! Yarr-arr! Odpowiem krótko, Wichurowym podpisem "In devs we trust!".

Powtórzę, w teorii 3D mają się przysłużyć rozwojowi. Dopóki nie został ów 3D zaimplementowany to nie ma się nawet co jargać o nowości.

Zmusiłeś mnie właściwie do przewerterowania tematu w sugestiach z Khanowym motorkiem i muszę powiedzieć, że nie ma tam nawet słowa od Deva lub nawet GMa (poza krótkim dowcipem Wipe'a). Tak więc osobna sprawa. Dziwi mnie to, że dev'si słowa o motorku nie powiedzieli ale też nic nie zostało tam zanegowane.

To, że znerfienie nerfowania znerfionego nerfa w grze występuje nadmiernie to już zupełnie inna kwestia.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

Rascal

  • FOnline2!
  • Offline
Re: Fonline 3D
« Reply #27 on: February 07, 2011, 02:49:41 pm »

patrzenie sie na 3d jako "szanse na rozwoj" przy opieraniu sie na chciejstwie w stylu -> o brzmii fajnie wierze ze to sie uda huuurey! jest niemadre -> nalezy spojrzec przez pryzmat sytuacji jaka mamy. To nie jest tak ze nie ma modeli w 2d:
 
Na NMA/shamo sa TONY animacji i modeli zrobionych przez community ktore wygladaja bosko (ofcooz wszystko w 2d full fallout style cud miod i orzeszki)
z calej tej paczki mamy bald dude i goscia z dlugimi piorami. 3d to fanaberia a nie szansa na rozwoj.
Reasumujac brniecie w 3d jest zbedne.

Na szczescie z duza doza prawdopodobienstwa do przejscia na 3d nigdy nie dojdzie :F
Logged
Re: Fonline 3D
« Reply #28 on: February 07, 2011, 05:04:11 pm »

O ile się nie mylę, niebieski ludek i jego animacje są z VB. To co do tej pory stworzył karpov jest naprawdę świetne i w klimacie. A krwawe animacje maja zostać zrobione później. Jestem jak najbardziej za 3d (ale tym karpovym - nie van burenowym shitem).
Logged
Re: Fonline 3D
« Reply #29 on: February 07, 2011, 07:25:58 pm »

To są te modele Karpova? Gość w combacie ujdzie, ale bluesuit wygląda odrażająco... Z tego co widziałem w oficjalnym temacie o 3d to wg. mnie najlepiej prezentuje się gość w metal armorze. Poczekam jeszcze na czarną skórę, jeśli wypadnie jak metal to może nie będzie źle.

Bluesuit jest z Van Burena akurat, tak jak powiedział mój przedmówca. Poza tym Lexx i ludzie od 2238 od dawna byli chętni wprowadzić 3d jeśli otworzyłoby to wrota na możliwość dodawania nowych rzeczy. Czemu nie wprowadzili motorka nie wiem - ale wiem za to że modele 3d były projektem zainicjowanym przez nich i Cveta. Tym którzy oceniają modele 3d po nie pasujących do silnika F2 rzeczy z Van Burena powiadam: TYCH modeli nie będzie w grze. Pracujemy nad projektem Karpova który jest bardzo bliski do oryginału.
Co napewno będzie możliwe z tymi modelami 3d? Kolory skóry, nowe wdzianka, nowe fryzury, bronie które będzie się rozpoznawało po modelu na ludziku, możliwe że tatuaże i inne "eye-candy" rzeczy.

Animacje krwawych śmierci z całą pewnością też zostaną zrobione. To już jednak wyższa szkoła jazdy więc na razie zostawiane są na koniec. Z całą pewnością model nie wejdzie do gry zanim nie będzie to wszystko skończone i zanim nie będzie odpowiadało w dużym stopniu oryginałowi. Zapewniam ;)
Na razie nie za bardzo wiem jaką techniką chcą je zrobić. Wszystko się jednak okaże w swoim czasie.
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!
Pages: 1 [2] 3
 

Page created in 0.072 seconds with 21 queries.