fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 20, 2024, 01:08:08 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3 4

Author Topic: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas  (Read 20081 times)

Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #15 on: January 29, 2011, 11:34:19 pm »

Panie Marszałku ja osobiście mam COD2, COD4 oraz Black Ops. Nie kupowałem Modern Warfare 2 bo mi się nie sposobał no i brak dedyków też boli, bo ten konsolowy system jest żałosny :/ Na pewno nie bede kupował nowego CODa, bo Black Ops wystarczy mi na 2-3 lata. Marszałku, CODa się nie kupuje co rok - tak robią tylko noobki, albo ludzie, którzy nie mają co robić z pieniażkami :D Co do COD4 to gdyby powiedzmy Black Ops był pierwszy z tymi dodatkami itd to napewno nikt by nie narzekał na gameplay, bo taki BO to 4 z kilkoma nowymi features :P W sumie to powinien być dodatek a nie nowa gra.
Logged
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #16 on: January 29, 2011, 11:51:26 pm »

To dawaj ze mna na Black Ops to zobaczymy :D
Sorry ale syfu nie kupuję.

Przez spadek FPS z 60 do ~50 podczas wybuchów i większej jatki nie był miły :/
Nie wina gry.

Cziterzy są tylko pewnie ty nie grałeś to nie wiesz ;]
Nick - Pazoxi
Trzeba było grać na serwerach z PB ;p

Ogólnie to Battlefield jest słaby w porównaniu z Black Ops multiplayer ^_^
N/C


W morde Pana Jeża ...
Czemu multum wymienia tu CoD ?   Pierwsze dwie części i 4 - szaczun ale dalej to już tylko badziewne badziewie..


True.
Logged
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #17 on: January 30, 2011, 12:09:47 am »

Europa Universalis i właściwie wszystkie gry ze znaczkiem Paradoxu. Poza tym wymienione już kultowe RPG, do których mogę dodać Jade Empire. Choć w znienawidzonym przeze mnie 3d, który znacznie popsuł rynek RPG to wciąż ciekawa produkcja, szczególnie dla fanów KOTORa.
Logged
Walk softly, and carry a big gun.

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #18 on: January 30, 2011, 12:32:59 am »

Majnkraft... :P małe przejęzyczenie i tyle. Kojarzę przecież, że to Mine i craft. ^^

Sorry ale syfu nie kupuję.

A ja syf kupiłem i jestem jako tako zadowolony. W końcu nie wszędzie można postrzelać do nazistowskich zombie z kuzynem.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #19 on: January 30, 2011, 12:55:45 am »



A ja syf kupiłem i jestem jako tako zadowolony. W końcu nie wszędzie można postrzelać do nazistowskich zombie z kuzynem.

Jak chcesz już konkretnie postrzelać do zombie to kup sobie Left 4 Dead 2 lub Killing Floor :P
Jedyne nazistowskie zombie z jakimi miałem do czynienia to z CoD'a World at War.
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #20 on: January 30, 2011, 12:58:52 am »

Jak chcesz już konkretnie postrzelać do zombie to kup sobie Left 4 Dead 2 lub Killing Floor :P
Jedyne nazistowskie zombie z jakimi miałem do czynienia to z CoD'a World at War.
Mam L4D2, jakoś mnie znudziło :P nad KF się zastanawiałem... BlackOps mnie zachęcił ciekawostkami w postaci zróżnicowanej taktyki anty-zombiakowej, upgrade'y i pułapki. :>
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

Imprezobus

  • Imprezobus here!
    • Forum Los Alamos Warriors
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #21 on: January 30, 2011, 10:59:36 am »

Portal :)
Logged
Self-proclaimed best guide in the wastes.
http://www.law.netarteria.eu/files/bus.jpg by MACabra, edit by Frozen Mind
Quote
Snackish: pks pks pks. Kilgore: BBS is here, town is safe
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #22 on: January 30, 2011, 11:28:50 am »

Sim City (to pierwsze, na C64)
kocham za to straszną pikselozę i czasy, gdy wyobraźnia podczas gry musiała pracować, no i komputer działał przez 4 dni (elektrownia się starała), bo nie miałem stacji dyskietek i nie dało się gry sejwować.

The Great Giana Sisters
Jest to gra, która podczas nudnych rodzinnych zjazdów ratowała nastrój. Gra przy której łamali joystick prawie wszyscy. Nadal twierdzę, że Super Mario Bros jest nędznym klonem Giany i jej siostry. Niestety, aby pograć, należy posiadać C64 i dobry joystick. Emulator i analogowy joy peceta ssie.

Duke Nukem 3D
Olewam Kłejki, Dumy, Hekseny i Heretiki, Ksiązę "Rzondzi".
Born to be wild, he he he he.
"I have come here to chew bubble gum and kick ass..."

OpenTTD
Gra, przy której pobiłem swój rekord gry bez przerwy, 48h. Do dzisiaj, jak na ekranie widać szyny, rodzina dostaje drgawek.
(ej Wichur może się umówim na jakie PvP w Open Tycoona?)

Populous: The Beginning
Niesamowicie grywalna strategia 3D i to w czasach, gdy S3 Virge kosztowało majątek, a przyspieszało tylko okna windows 95.

Starcraft, Fallout, Fallout 2, Diablo
To był niesamowicie dobry okres dla gier komputerowych. Tyle doskonałych tytułów,  w tak krótkim okresie czasu.

Zuma Deluxe
Gdyby nie było Zumy, świat byłby mniej okrągły.


Wasz
ólóbiony Tom Abuser
Logged

Imprezobus

  • Imprezobus here!
    • Forum Los Alamos Warriors
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #23 on: January 30, 2011, 11:33:41 am »


Populous: The Beginning
Niesamowicie grywalna strategia 3D i to w czasach, gdy S3 Virge kosztowało majątek, a przyspieszało tylko okna windows 95.

o kurwa. zaczynam szukać wersji pod win7. Na playstation tyle czasu na tym straciłem : >
Logged
Self-proclaimed best guide in the wastes.
http://www.law.netarteria.eu/files/bus.jpg by MACabra, edit by Frozen Mind
Quote
Snackish: pks pks pks. Kilgore: BBS is here, town is safe

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #24 on: January 30, 2011, 11:49:57 am »

Starcraft, Fallout, Fallout 2, Diablo
To był niesamowicie dobry okres dla gier komputerowych. Tyle doskonałych tytułów,  w tak krótkim okresie czasu.
Tja, lata 1996-1998 to jeszcze Carmageddon, GTA, Quake 2, Half Life, Red Alert (choć to chyba było wcześniej) i masa innego dobrego szajsu. Wtedy powstał kanon, z którego do tej pory odcina się kupony.

Ja naprawdę jestem taki stary? Bogowie :>
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #25 on: January 30, 2011, 11:53:34 am »

Ja od siebie mogę polecić.
Return to Castle Wolfenstein. Nie polecam Wolfenstein 2 kompletnie straciła klimat poprzednika. Czary mary hokus pokus, to już nie to samo.

Original War - dobra taktyczna gra gdzie nie liczy się ilość a jakość, można ukończyć ja na kilka sposobów. Bardzo dobra gra, jednak nie doczekała się kontynuacji. Wciąż wychodzą mody które są i ciekawe i nudne.

Black Mirror - ciekawa przygodówka. Zbrodnia, morderstwo, dramat. Dobrze złożone i wymagające myślenia łamigłówki. Wyszła druga cześć, która w pewnym stopniu jest kontynuacją pierwszej, lecz jednak to coś innego.

Dzięki vilazowi który podał Amnestie dobry horror. Warto zagrać w Penumbrę składa się z 3 części Overture, Black Plague i Requiem.
« Last Edit: January 30, 2011, 02:46:41 pm by Dycha »
Logged

Daro

  • Bang Bang Smash
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #26 on: January 30, 2011, 12:54:16 pm »

Ja naprawdę jestem taki stary? Bogowie :>

Nie przejmuj się. Ja nie jestem taki stary, a doskonale pamiętam te gry.

Z gier, z epoki komputera łupanego mogę polecić Golden Axe, Flashback i Prehistorik.
Z Polskich warto zapoznać się z Teenagentem i Franko.
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #27 on: January 30, 2011, 01:23:02 pm »


Original War - dobra taktyczna gra gdzie nie liczy się ilość a jakość, można ukończyć ja na kilka sposobów. Bardzo dobra gra, jednak nie doczekała się kontynuacji. Wciąż wychodzą mody które są i ciekawe i nudne.

A myślałem, że tylko ja w to grałem :)
Po dziś dzień śmigam po internecie budując bomby syberytowe\alaskitowe.

Wszystkie dobre gry sprzed 2000 roku zostały tutaj wymienione więc z takich starszych gierek polecam sieciówkę Wolfenstein Enemy Territory, a z takich nowszych to Arcania Gothic IV, Mass Effect 2, Battlefield Bad Comapny 2, Mount&Blade Warband, darmową grę Company of Heroes Online. I to chyba tyle z PC.

To teraz może coś z PSX:
- seria Crash'a,
- seria Medievil,
- KKND2,

No i coś z PS3:
- Smackdown vs Raw 2011,

Mimo to, nic nie zastąpi takich klasyków jak Fallout, Red Alert 2, Hirołsi III, Liero, Wormsy, Elastomania, Sky Jump (czy jakoś tak) i tak dalej :)
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #28 on: January 30, 2011, 02:11:14 pm »

MMmm... Populosy, pamiętam... ^^

Dorzucę może nowszy tytuł: Amnesia - Mroczny Obłęd (Amnesia: The Dark Descent) horrrorro pierwszej klasy ;] słuchawki na uszy wyciemniony pokój i odrapana myszka :D

http://www.youtube.com/watch?v=loSzpvq73FY&feature=related
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Ciekawe gry - w co warto zagrać i zmarnować czas
« Reply #29 on: January 30, 2011, 07:16:33 pm »

Ze starszych gier to:

Terminal Velocity - prosty ale niesamowicie grywalny symulator kosmicznego samolotu bojowego (tak, samolotu - akcje odbywają się na planetach), na dodatek świetny soundtrack

Tyrian2000 - platformówka - lot pojazdem kosmicznym i naparzanie w miliony przecwników, upgrade broni i statku, na koniec kod do ukrytej fajnej gry

X-COM: UFO Enemy Unknown
XCOM: Terror from the Deep

Dune - strategiczna przygodówka (nie strategia w stylu Command&Conquer !) - bardzo miodna starożytna gra, której akcja rozgrywa się na planecie o nazwie tej samej co gra, pomiędzy, zgadnijcie, rodami Atrydów, Harkonenów oraz Fremenów

Fallout, Fallout 2 i FT (z modem Awaken)

Open TTD - bez dyskusyjnie

Heroes of Might and Magic 1,2,3

Might & Magic VI, VII

Half Life - wszystkie częsci

Incubation - doskonała turowa strategia żołnierzy walczących z kosmitami - ZABUJCZA ! (ort. celowy), muza do tej gry wymiata!


A z nowszych:
UFO Extraterrestials z UniModem
Half Life 2 i epizody 1, 2 - czekam na 3

Pages: 1 [2] 3 4
 

Page created in 0.082 seconds with 24 queries.