fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • March 28, 2024, 10:20:53 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2] 3

Author Topic: roleplaying servers  (Read 11955 times)

Imprezobus

  • Imprezobus here!
    • Forum Los Alamos Warriors
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #15 on: January 29, 2011, 08:46:37 am »

...


cóż, Wichura i jego przydupasy są w o tyle niezłej sytuacji, że nie dostali bana i nie robią 10go konta by go unikać. Wyjdź.


Co do sedna tematu. Normalne community napisało by po prostu "BYŁO, SZUKAJ I WYPIERDALAJ". Tylko my lubimy rozwlekłe wypowiedzi ;)
Logged
Self-proclaimed best guide in the wastes.
http://www.law.netarteria.eu/files/bus.jpg by MACabra, edit by Frozen Mind
Quote
Snackish: pks pks pks. Kilgore: BBS is here, town is safe

Janusz2238

  • forum.newfmc.pl
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #16 on: January 29, 2011, 02:48:28 pm »

Masz zadatki na programistę baz danych, nie tylko wprowadziłeś zapytanie, ale i podałeś format odpowiedzi :)
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl/

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #17 on: January 29, 2011, 03:30:39 pm »

kolejny fleeeejm a wichujem itp jego przydupasami się nie przejmuj dla nich rpg to stanie z łopatą w ncr i udawanie upośledzonych:)
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: roleplaying servers
« Reply #18 on: January 29, 2011, 03:44:15 pm »

Quote

cóż, Wichura i jego przydupasy są w o tyle niezłej sytuacji, że nie dostali bana i nie robią 10go konta by go unikać. Wyjdź.




pochwal się tacie :)
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #19 on: January 29, 2011, 04:52:43 pm »


pochwal się tacie :)


To było piękne! Można to nazwać zobrazowaniem dziecka-neo. Koniec argumentów? Gdzieś tu miałem gówno do rzucania.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: roleplaying servers
« Reply #20 on: January 29, 2011, 06:26:05 pm »

Wpadasz jak ekskrement w wentylator, piszesz lakoniczną do obłędu "listę", dodajesz pozdrowienia i liczysz, że tłum zbiegnie się, by na tacy podawać ci wszystko pod sam nos. Nawet nie zadałeś sobie trudu żeby poszukać, czy czegoś podobnego już nie było, a oczekujesz że ktoś będzie się trudził spisując ci (nieistniejące) serwery.

Co za ludzie.
Skąd wiesz, że nie szukałem? Założyłem specjalnie konto aby ktoś łaskawie podał liste serwerów, bo przeszukałem rosyjskie forum i nic ciekawego nie znalazłem. Do you understand?

Ktoś wspomniał o wikipedi to już tłumacze - mnie nie interesuje 2238 tylko RP serwer. Proszę się nie odzywać jeśli nie masz konkretnych informacji, dodawanie oliwy do ognia nie jest na miejscu.
Logged

Wichura

  • High-Tech Troll
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #21 on: January 29, 2011, 06:33:12 pm »

Skąd wiesz, że nie szukałem? Założyłem specjalnie konto aby ktoś łaskawie podał liste serwerów, bo przeszukałem rosyjskie forum i nic ciekawego nie znalazłem. Do you understand?

Ktoś wspomniał o wikipedi to już tłumacze - mnie nie interesuje 2238 tylko RP serwer. Proszę się nie odzywać jeśli nie masz konkretnych informacji, dodawanie oliwy do ognia nie jest na miejscu.
Yes, sir.

Tak proszę pana, już nie będę.
Logged
Nie biegaj za stadem.

Re: roleplaying servers
« Reply #22 on: January 29, 2011, 07:07:44 pm »

No i jak zwykle nowy temat na forum = flame :P Dlaczego tak chcecie sie kłócić? :P roleplayer niestety ale nie ma żadnych serwerów role play - musisz grać na tych co są albo zrobić wlasny serwer i tam odgrywać swojego pustelnika :P Pozdro.
Logged
Re: roleplaying servers
« Reply #23 on: February 03, 2011, 12:03:06 pm »

koniec  końców gdyby zrobił własny serwer spokojnie by mógł tam odgrywać pustelnika
Logged
Re: roleplaying servers
« Reply #24 on: February 03, 2011, 08:14:35 pm »

Hej, ja mam prywatny serwer. Odpalam. Loguje się i stoję w NCR i nikt mnie nie okradnie. IksDe n00by.

ólóbiony Abuser
PS. A jak sie unudzie to se wpisze ~ais 4 1 i idę w miasto.
Logged

Pudzian_Koks

  • Hardkorowy Koksu + Pudzian = Ja
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #25 on: February 04, 2011, 08:19:30 am »

Cool story bro.
Logged
Nie ma opierdalania się! - Hardkorowy Koksu.
Re: roleplaying servers
« Reply #26 on: February 08, 2011, 03:29:57 pm »

Odpowiedź trochę spóźniona, ale wczoraj dopiero zostałem odbanowany. Proponuję zajrzeć zawsze na stronkę http://fo.rplay.ru/ gdy ktoś szuka dobrego serwera FOnline. Tam jest m. in. podany jeden rosyjski serwer RP. Jednak nie grałem.
Logged
Re: roleplaying servers
« Reply #27 on: February 08, 2011, 04:24:13 pm »


cóż, Wichura i jego przydupasy są w o tyle niezłej sytuacji, że nie dostali bana i nie robią 10go konta by go unikać. Wyjdź.


Co do sedna tematu. Normalne community napisało by po prostu "BYŁO, SZUKAJ I WYPIERDALAJ". Tylko my lubimy rozwlekłe wypowiedzi ;)

Wichura dostał bana :D owned jeden przydupas z głowy :)
Logged

vilaz

  • #1 Cat's Paw Fan!
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #28 on: February 08, 2011, 07:10:23 pm »

Wichura dostał bana :D owned jeden przydupas z głowy :)
Nie pierwszy to, nie ostatni raz.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

headshot

  • Killian
  • Offline
Re: roleplaying servers
« Reply #29 on: February 08, 2011, 09:59:47 pm »

Quote
Troline2238
Speech: 0%
Banned

Odezwał się...


Powracając do tematu to nawet 2238 mógłby mieć zadatki na role playing. RP to styl gry, który muszą wypracować sami gracze, a nie typ serwera. Z tym, że wiele osób, które chcą zagrać ...nazwę to bardziej kreatywnie jest zwykle gaszonych przez idiotyzm dość dużej części graczy. Niestety, taka jest smutna prawda i nie ma się co oszukiwać. Osobiście zagościłem na Pustkowiu w 2238 tylko przez to, że miałem nadzieję na coś wspólnego z Fallout. Tutaj jednak odbiegam trochę od wątku głównego na rzecz odwiecznej kwestii 2238: Fallout or not Fallout.

Nie-Rosyjskich serwerów roleplayowych nie ma, wyjdzie 2077, któremu dobrze życzę to może przełamie tę passę. Piszę "może" bo wszystko zależy od stopnia atrakcyjności serwera oraz aktywności moderatorów, a są to dwa czynniki, których nie znamy i nie poznamy póki 2077 nie będzie dostępny dla prostych pożeraczy gekonów. Jeśli ktoś zna rosyjski bardzo dobrze, to może spróbować http://fo.rplay.ru/ , jednak bez znajomości języka rosyjskiego nie będzie już tego upragnionego roleplayu.
« Last Edit: February 08, 2011, 10:01:25 pm by headshot »
Logged
Pages: 1 [2] 3
 

Page created in 0.098 seconds with 24 queries.