fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 20, 2024, 03:37:22 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: [1] 2 3

Author Topic: Fallout Online od Interplay  (Read 13080 times)

Fallout Online od Interplay
« on: January 23, 2011, 09:32:30 pm »

http://www.gram.pl/news_8QPlGe,1_Hines_To_Bethesda_dzierzy_prawa_do_Fallouta_MMO_Interplay_bedzie_walczyc.html no to trzymamy kciuki aby Interplay odzyskał prawa do marki  :P Co o tym myślicie?
« Last Edit: January 23, 2011, 09:37:11 pm by traderowski »
Logged
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #1 on: January 24, 2011, 01:02:34 pm »

Trzymamy trzymamy ^^
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #2 on: January 24, 2011, 01:08:11 pm »

Świetnie! Mam nadzieje, że Interplay odzyska prawa do marki Fallout, bo Bethesda już pokazała na co ich stać...
Logged
Fallout New Vegas jest wspaniałe...

Dzięki temu... http://www.newvegasnexus.com/ oraz firmie Obsidian ;)

Pudzian_Koks

  • Hardkorowy Koksu + Pudzian = Ja
  • Offline
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #3 on: January 24, 2011, 01:48:54 pm »

Zajebiscie juz nie moge sie doczekac. Oby wszystko dobrze sie potoczylo i oblivion fallout pojdzie w zapomnienie.
Logged
Nie ma opierdalania się! - Hardkorowy Koksu.
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #4 on: January 24, 2011, 06:34:11 pm »

Raczej mało prawdopodobne żeby odzyskał jakiekolwiek prawa dot. marki. Dużo na ten temat możecie dowiedzieć się na forum NMA. To takie złudne nadzieje, no ale niektórzy mimo wszystko je mają. Ja osobiście nie wierzę by tak bardzo licząca się firma jak Zenimax odstąpiła walki o prawa do IP Fallouta i po prostu oddała go Interplayowi.
Poza tym weźcie pod uwagę że Ci drudzy raczej "do korzeni" nie wrócą, widząc jak bardzo sprzedaje się gówniany fps-rpg Bethesdy. Tutaj liczy się kasa a nie zachcianki graczy. Niestety.

Nie spodziewałbym się MMO znacznie różniącego się od WoW'a czy innych themeparkowych tytułów które podbijają serca niesłychaną prostotą i płytkością rozgrywki. ;]
« Last Edit: January 24, 2011, 06:37:30 pm by SmartCheetah »
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!

Pudzian_Koks

  • Hardkorowy Koksu + Pudzian = Ja
  • Offline
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #5 on: January 24, 2011, 07:19:05 pm »

Raczej mało prawdopodobne żeby odzyskał jakiekolwiek prawa dot. marki. Dużo na ten temat możecie dowiedzieć się na forum NMA. To takie złudne nadzieje, no ale niektórzy mimo wszystko je mają. Ja osobiście nie wierzę by tak bardzo licząca się firma jak Zenimax odstąpiła walki o prawa do IP Fallouta i po prostu oddała go Interplayowi.
Poza tym weźcie pod uwagę że Ci drudzy raczej "do korzeni" nie wrócą, widząc jak bardzo sprzedaje się gówniany fps-rpg Bethesdy. Tutaj liczy się kasa a nie zachcianki graczy. Niestety.

Nie spodziewałbym się MMO znacznie różniącego się od WoW'a czy innych themeparkowych tytułów które podbijają serca niesłychaną prostotą i płytkością rozgrywki. ;]
Zenimax? Możesz przybliżyć bardziej ta cała sytuacje z MMO? O co w tym kurwa chodzi? :>
Logged
Nie ma opierdalania się! - Hardkorowy Koksu.
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #6 on: January 24, 2011, 07:28:30 pm »

Użyj google i sobie sprawdź leniu.

Osobiście nie jest dla mnie ważne pod jaką nazwą będzie gra Interplaya, ważne, żeby w ogóle ją ukończyli.
Logged

Pudzian_Koks

  • Hardkorowy Koksu + Pudzian = Ja
  • Offline
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #7 on: January 24, 2011, 07:36:03 pm »

Nie ma lipy kurna! Wujek Google wyjechał na 2 tygodnie i nie mogę się go zapytać :>

Dobra ide pakować i bez opierdalania się!
Logged
Nie ma opierdalania się! - Hardkorowy Koksu.
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #8 on: January 24, 2011, 07:49:50 pm »

Interplay dawno temu, gdy sprzedawał prawa do Fallouta zatrzymał prawa do tworzenia Fallouta MMO. Pamiętam dawno temu jak w jakiejś prasie komputerowej o tym pisali. Wszystko poszło do nowej firmy, prawa do MMO zostały w starej(Interplay). I teraz Bethesda ma prawa do marki, a Inter do MMO. Wydaje mi się, że Inter wygra, ale Bethesda może odwrócić kota ogonem. Pytanie, kto załatwi sobie droższych i lepszych prawników. :)
Logged

Pudzian_Koks

  • Hardkorowy Koksu + Pudzian = Ja
  • Offline
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #9 on: January 24, 2011, 08:02:24 pm »

+10 good
A wiadomo coś więcej na temat MMO? Engine, etc.
Logged
Nie ma opierdalania się! - Hardkorowy Koksu.
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #10 on: January 24, 2011, 09:14:49 pm »

Interplay dawno temu, gdy sprzedawał prawa do Fallouta zatrzymał prawa do tworzenia Fallouta MMO. Pamiętam dawno temu jak w jakiejś prasie komputerowej o tym pisali. Wszystko poszło do nowej firmy, prawa do MMO zostały w starej(Interplay). I teraz Bethesda ma prawa do marki, a Inter do MMO. Wydaje mi się, że Inter wygra, ale Bethesda może odwrócić kota ogonem. Pytanie, kto załatwi sobie droższych i lepszych prawników. :)
Dla ścisłości- interplay zachowuje prawoe do mmo, pod warunkiem wydania bety 2 lata po rozpoczęciu prac. Na tej podstawie bethesda chce odebrać prawa, jak dla mnie to oni zauważyli popularność mmo i chcą zarobić. Dziwne, że obudzili się teraz
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl

Janusz2238

  • forum.newfmc.pl
  • Offline
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #11 on: January 24, 2011, 10:15:41 pm »

Uważam, że aktualnie Interplay nie zrobił by dobrego fallouta. Nie stać ich na ryzyko, zrobią pewnie coś co trafi do jak największej ilości osób.
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl/
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #12 on: January 24, 2011, 11:05:19 pm »

Uważam, że aktualnie Interplay nie zrobił by dobrego fallouta. Nie stać ich na ryzyko, zrobią pewnie coś co trafi do jak największej ilości osób.

Mimo to ja liczę ciągle, że wypuszczą lepszego Fallouta niż Bethesha (o ile wygrają sprawę ofc.).
Logged

Hardcore

  • Make war and fuck peace
  • Offline
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #13 on: January 25, 2011, 12:33:09 am »

z tego co slyszalem to Interplay sprzedal prawa az do "fallouta5" wiec wsumie zostala jeszcze jedna gowniana czesc . Co do mmo jak na mnie to inter spojrzal na innych ( np WoW , Warhammer online czy LORT) jesli w 100% prawda jest to o fallout 5 , moze sie okazac ze mmo bedzie dobrym zrodlem dochodow . Wiec nie zbankrutuja znowu. Wiec moze to jest glupie ale fajnie bylo by jak bylo by to prawda ;)
Logged
Re: Fallout Online od Interplay
« Reply #14 on: January 25, 2011, 12:51:45 am »

Nie rozumiem o co wam chodzi? Przecież Fallout New Vegas był robiony nie przez Bethesde, tylko przez Obsidian Entertainment (Bethesda była tylko wydawcą). Obsidian z kolei to goście z oddziału Black Isle Studio (czyli wiadomo kogo) których Interplay wywalił (pomijając kilka osób które odeszły wcześniej tworząc Troika Games). Fallout 3 był bardzo słaby, i to jest fakt. Inaczej sprawa ma się z New Vegas. Niby gra bardzo podobna, a jednak dużo lepsza. Od razu widać że nie robili jej ci sami ludzie co F3. Zresztą to nawet nie jest istotne. Ekipa stojąca za Fallout New Vegas to team najbardziej zbliżony do oryginalnych twórców F1 i F2 jaki jest w tej chwili osiągalny, wiec zupełnie nie rozumiem czym się podniecacie. Że tonący Interplay brzytwy się chwyta? Interplay który jest teraz, nie ma nic wspólnego z ludźmi którzy robili F1 i F2.

Nie zrozumcie mnie źle, kocham Fallouta jak pewnie wiekszość z was, ale stary fallout nie wróci. Na nowego nie ma co psioczyć, możecie grać lub nie. To zupełnie inna gra, co nie znaczy że od razu jest skazana na porażkę. Ja tam wole trzymać kciuki za chłopaków z Obsidiana żeby ciągneli tego potworka Bethesdy coraz bardziej w strone pożądnego falloutowego klimatu, niż żyć mrzonkami o tym że za sprawą magicznego loga interplay dostaniecie kolejną część starego fallouta.
Logged
Pages: [1] 2 3
 

Page created in 0.091 seconds with 18 queries.