fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 04:14:49 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Grał ktoś?  (Read 3372 times)

Re: Grał ktoś?
« Reply #15 on: January 23, 2011, 03:57:48 pm »

Fakt, faktem coś się tam ostatnio ślamazarzą z postępem, ale wygląda na to, że Notch dobrze wydaje swoje miliony. ;] Firmę założył, sprzęt upgrade'uje, i kto wie może mojang po skończonym minecrafcie wyda kolejną grę.

Ebon Hawk? Dawaj screena :D nawet nie zapytam czemu to nie był Falcon Milenium :P

Niestety screena ze skończonym Ebon Hawkiem już nie posiadam. Wyglądał dość marnie, szczególnie od środka. Zrobiłem go zbyt małym, i to był główny problem. Tutaj screen z początków prac:


A Ebon Hawk dlatego że wolę starą republikę i ogółem BBY zamiast ABY. Ofkorz uwielbiam wszystkie części gwiezdnych wojen, ale stara republika bardziej do mnie przemawia ;3 Wszystko przez te KOTOR'y!

Co do lagów w "niezbyt legalnej" becie to była jednak wina hamachi. Zagraliśmy u znajomego bez i było zero laga. Ogółem gierka warta swojej ceny nawet za betę, bo można się świetnie pobawić. Jak będą jakieś servy RP(na których faktycznie odgrywają) to pewnie ją kupię. Póki co jednak nie widze nic zabawnego w budowaniu byle czego bez jakiegokolwiek celu :P
Logged
Don't call me your brother
'cause I ain't your fucking brother.
We fell from different cunts,
and your skins an ugly color!
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.091 seconds with 19 queries.