fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 28, 2024, 06:12:54 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: pomoc s pvp buildami  (Read 8362 times)

Re: pomoc s pvp buildami
« Reply #15 on: March 09, 2011, 09:24:49 pm »

Burster / Armorer návrh

Zdravím, když už tu rámcově podobný topic je, nebudu zakládat nové vlákno..  ;) O co jde.. S kamarády (dohromady jsme 3) hrajeme párkrát v týdnu, sem tam osamoceně, jeden si vzal EW + craft energy, jeden BG + jejich craft a já bych rád rozjel správně SG + armorer. Pravda nevim kdo mi bude vyrábět něco kulišáčtějšího než SMGčko nebo Combat shotgun, ale budiž :D

ST: 7 - potřeba na Armorer 3
PE: 6 - asi by stačilo i 5, ale jeden bod mi zbyl
EN: 6 -  musí být sudá a 6 je prý ideální
CH: 4 - tohle mě celkem dlabe, ale jestli chcem chodit ve skupině, je to nutnost + 1 jedno místo, kdyby se nám podařilo ještě někoho uhnat ze známých
IN: 6 - no, skillpointy navíc prostě :D
AG: 6 - se smallframem 8 ap, asi nejnižší akceptovatelná hladina ap
LK: 6 - Better Criticals je fajn

traits klasicky: smallframe / good natured - kor když chci využívat jen small gun, nejni důvod mít víc v big a energy

perky.. no trochu na divoko: 3lvl Awereness, 7lvl more critical, 9lvl better critical, 12lvl lifegiver, 15lvl lifegiver,
                                       teď  pozor 18lvl strong back :D, a 21lvl zaplácnut more critical

trochu mě mrzí, že mi nevyšly bodíky na Bonus Rate of Fire je to v tomhle smyslu rozhodnutí buď "velký nosit" nebo "rychlejc střílet", ale když už dělam zbroje, tak bych měl mít nějakou nosnost na rudy, aby bylo z čeho to vůbec kutit :)

Btw skilpointy mi vyšly: SG 169%, FA 105%, Doctor 32%, Repair 170%, OD 79% a HP 202

kdyby jste měli nějaký komentář, nápad nebo kritiku tak vše určitě uvítám :)

btw dvě otázky mimo.. a) za jak dlouho vyprší závislost řekněmě na jetu nebo jestli možnost se jí zbavit ručně
                                 b) pokud si najmu žodáka (2 charakter body), mám charisma 4, nechám ho někde stát, počítá se pořád za dva charaker body?
                                    že bych mohl mít v partě 4 hráče? (4x 1 charakter bod) nebo jen dva hráče a zbytek mi stejně zabere žoldák i když jen stojí v základně?
« Last Edit: March 09, 2011, 10:02:21 pm by LukyValient »
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: pomoc s pvp buildami
« Reply #16 on: March 10, 2011, 11:59:48 am »

Tu silu nemusis tak hrotit, na profesie ju mozes dohnat drogami (dokopy mozes nahnat az +3str). Tu charismu by som tiez stiahol na 3 a kebyze nahodou potrebujete niekoho zobrat, tak si das mentat alebo pivo. Na armorera 3 potrebujes 180 repair

Zavislosti na jete sa nikdy nezbavis. Zoldak sa stale pocita, aj ked nie je s tebou, no na to, kolko hracov mozes zobrat to nema vplyv
« Last Edit: March 10, 2011, 12:01:20 pm by Sarakin »
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing

Plech

  • I'm a loner.
  • Offline
Re: pomoc s pvp buildami
« Reply #17 on: March 13, 2011, 10:38:21 am »

no takhle, jak rekl sarakin na armorera 3 potrebujes repair 180% a je i idealni mit rovnou science 100% na zpracovavani HQ surovin...pokud chces fungovat i trochu jako bojovej char (coz moc nedoporucuju, protoze ti pak stejne kazdy 2. PKcko nakope zadek), tak by se to dalo udelat tak jak to mas ty...ale pokud potrebujes fakt jenom craftera tak se vyprdni na charismu, na luck, tako traity si vem treba one hander a skilled (one hander - nebudes muset prat tolik bodu do skillu na zbrane, skilled - dava +5 SP kazdej LVL)....ale podle me tady ti lidi spis poradej s PvP buildama nez s crafterama...
Logged
alias Pic Ho.
Re: pomoc s pvp buildami
« Reply #18 on: January 07, 2012, 06:38:15 pm »

jelikoz sem se rrozhodl ze po vipu znovu zacnu hrat tak vas prosim o nejaky build laseroveho snajpra (bezdrogovy build ) a build energy craftera (schopneho i trochu bojovat laserovou pistoli)
predem dekuju za rady a typi /tipi /tipy nebo typy ;D
Logged
Re: pomoc s pvp buildami
« Reply #19 on: January 08, 2012, 05:45:17 pm »

tak laser snajpra build uz mam vytvoreny

ted uz jen potrebuju vedet jestly je udelanej dobre nebo spatne a nejakou radu k tomu crafticimu buildu
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.099 seconds with 22 queries.