fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • June 01, 2024, 11:19:21 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: NCR'owe modły do beczki...  (Read 3331 times)

Re: NCR'owe modły do beczki...
« Reply #15 on: December 01, 2010, 10:02:45 pm »

Fajna, pomysłowa akcja. Nie wiem jakie to w ogóle ma znaczenie, czy ustalona wcześniej czy nie.
Logged
Re: NCR'owe modły do beczki...
« Reply #16 on: December 02, 2010, 09:23:50 am »

Świetna akcja tylko więcej takich! Przypomina mi to trochę komiks z tymi screenami :P Proponuję wymyślenie kolejnych tego typu akcji.
Logged

TuX

  • Offline
Re: NCR'owe modły do beczki...
« Reply #17 on: December 02, 2010, 10:02:43 am »

Nawet jeśli ten spontaniczny event był zaplanowany przez małą grupkę to nie zmienia faktu, że mogła być fajna. Ważne, że inne, postronne osoby dołączyły się do zabawy. Jak dla mnie to sukces. Pamiętam jak LAW zorganizowali Knights of Ni, gdzie dzięki pomocy Samiry (dała robes) lataliśmy wokół NCR i kazaliśmy bluesuitom przynieść nam a shruberry (dramatyczna muza w tle). Szkoda, że tylko jedna osoba chciała się w to bawić
Logged
Re: NCR'owe modły do beczki...
« Reply #18 on: December 02, 2010, 10:58:17 am »

Ostatni w ogóle mało aktywności w sferze eventów widać. Zarówno inicjatyw community FOnline mniej jak i tych ze strony gejm masterów.
Trochę zastana atmosfera się zrobiła. stagnacja. trzeba coś z tym zrobić :-)
do dzieła kwiecie atomowej młodzieży ;]
Re: NCR'owe modły do beczki...
« Reply #19 on: December 02, 2010, 01:50:22 pm »

wątpie żeby to było planowane, i faktycznie działo się w środku nocy. jak dotarłem na miejsce to były z 4 gości w habitach i ciagle dochodzili nowi.

pozatym chciałbym sie pochwalić, że beczka wybrała mnie jako przewodnika sekty :)

( tzn. podlozyłem radio i sam siebie wybrałem )
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.041 seconds with 18 queries.