fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • April 29, 2024, 08:44:15 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 [2]

Author Topic: Par otazek pro zacatecnika  (Read 4265 times)

Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #15 on: July 24, 2011, 12:51:20 pm »

Cus, rozhodne diky za ten odkaz k hledani encounteru.

Problem je, ze ted uz mam -526 reputace u NCR. A pri jakemkoliv nahodnem setkani, kde je napr. karavana z NCR jdou po me vsichni a bez veci a lvl nemam sanci. Takze proto resim to jak to zvednout. No docela me to stve a nechapu jestli to je tim kydanim no :/.

Zatim zkousim SG, a jen jsem si nakydal nejaky zatky tak premejslim co koupit abych uz neco mohl postrilet .)

Díky mi.
Logged
Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #16 on: August 06, 2011, 07:24:36 pm »

Zdravim
Jsem tu uplne novej a mam hned nekolik otazek.

1) Jak a kde si muzu uschovat veci
2) Kde se da poradne tezit a hlavne bezpecne :)
3) Je tu neco jako Guilda ? Jestli ano tak jaky maj smysl

Jeste sem postupem hrani doplnim par otazek zatim jse du kochat hrou :)

edit: tak to asi balim, nekdo mi ukrad vsechny zatky driv nez sem snima stihl cokoliv udelat (dat do banky) takze nemam nic jen prazdne ruce
edit2: ted me v NCR sezrali nejaci psi, mi reknete jaky ma tady zacatecnik sance ? Dekuji
« Last Edit: August 06, 2011, 08:15:28 pm by dredd »
Logged

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #17 on: August 07, 2011, 10:19:38 am »

1) ve stanu, ten se staví tak, že seženeš 10 brahminích kůží a použiješ na ně v inventáři science, když jseš v nějaký náhodný lokaci na worlmapě
2) důl u NCR, důl u junkTownu, důl u SanFran (ale to jsou jen low-quality doly), high-quality bezpečný nejsou(ale poslední dobou je na serveru tak málo lidí, že mě v žádnym dlouho nezabili)... ohledně těžby tu je takovej průvodce http://fodev.net/forum/index.php?topic=4308.0
3) tak trochu... jsou tady hráčský gangy, co mezi sebou bojujou o města(maj svý bezpečný základny, na kterejch si můžou nerušeně kraftit, a pokud delší dobu drží nějaký město, tak z toho maj docela slušnej příjem ), a pak jsou tady ještě NPC frakce jako bratrstvo a raideři, ale ty krom možnosti naučit se nějakou kraftící profesy prakticky nic nenabízej...

Nováčci to tu nikdy nemaj jednoduchý, neboť jsou tu i seskupení hráčů, co se skoro výhradně soustředí na znepříjemňování hry nováčkům doufajíc v jejich následný odchod. Jinak největší šanci tady vydržet máš, když budeš hodně opatrnej, do měst nikdy nechodit s věcma a všechno si schovávat do stanu.
Logged
Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #18 on: August 08, 2011, 01:04:51 pm »

No tak uz mam hru trochu proslou ale potrebuju nutne nekam neco uskladnit jenze nemuzu zaboha sehnat zadny Brahminy resp 10 kuzi
Logged

Sarakin

  • Zmikundik
    • Vault šílené brahmíny
  • Offline
Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #19 on: August 08, 2011, 05:11:02 pm »

Modoc
Logged
The sanctity of this forum has been fouled

[19:41:06] <@JovankaB> einstein said we dont need name colorizing
Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #20 on: August 08, 2011, 08:18:20 pm »

chtel jsem se zeptat - jak dlouho vydrzi auto mimo stan ?
« Last Edit: August 10, 2011, 09:59:39 am by dredd »
Logged

Mayck

  • Rotator
  • ...shhhh...
  • Offline
Re: Par otazek pro zacatecnika
« Reply #21 on: September 06, 2011, 01:40:53 pm »

buďto zmizí během prvních deseti minut a nebo až po třech týdnech od posledni návštěvy (někdy vydrží i dýl)
Logged
Pages: 1 [2]
 

Page created in 0.052 seconds with 19 queries.