fodev.net
15.08.2009 - 23.06.2013
"Wasteland is harsh"
Home Forum Help Login Register
  • May 10, 2024, 12:21:40 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Play WikiBoy BugTracker Developer's blog
Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: Wasteland polis  (Read 8012 times)

Re: Wasteland polis
« Reply #60 on: October 25, 2010, 09:08:25 pm »

nie chodzi mi o to zeby rozbudowac system pvp od tak,  wedlog mnie musi to byc polaczone z ograniczenie zabijania nowych bo to odstercza poczatkujacych, a malo graczy = mniej kasy z darowizn,  i mniej konkurencji na lvl 21, co oznacza mniej zabawy pvp

Quote
[Na koniec. Wyobraźcie sobie, że chcecie zrobić własny serwer. Macie wizje, plany, wszystko przemyślane, chcecie aby było tak a nie inaczej. Przychodzą tacy, którzy mówią wam aby to zrobić tak, tamto inaczej, a to wogóle usunąć. Zrobilibyście wszystko tak jak oni chcą?/quote]

to sie nazywa po angilesku "feedback"   masz wizje spoko,  ale jedna osoba nigdy nie wykona super dobrego projektu, bo najlepsze sa prace zbiorowe o czym uczy korporacyjna rzeczywistosc
Logged
Re: Wasteland polis
« Reply #61 on: October 25, 2010, 09:23:08 pm »

Oj właśnie, że wnosi i to bardzo dużo. Po pierwsze rozpoczynasz zdanie z małej litery tak jak Hubertus, czyli traktujesz forum jak zwykły czat :)
Ludzie macie całą dokumentację to zróbcie / spróbujcie zrobić sobie własny serwer z własnymi poglądami, pomysłami i światem. Developers 2238 ma SWOJĄ wizję świata i oni kreują wszystko a w miastach jest pusto, bo...
Ten pan odpowiedział na pytanie z pustkami. Świat jest po prostu za duży jak na taką ilość graczy i jakby go ograniczyć lub okroić z paru miast to wszystko wyglądałoby inaczej. Zostawić powiedzmy 3-6 miast: jeśli 6 to: 3 z strażnikami i 3 do town control itp.

Na koniec. Wyobraźcie sobie, że chcecie zrobić własny serwer. Macie wizje, plany, wszystko przemyślane, chcecie aby było tak a nie inaczej. Przychodzą tacy, którzy mówią wam aby to zrobić tak, tamto inaczej, a to wogóle usunąć. Zrobilibyście wszystko tak jak oni chcą?

 Rok temu bylo 2-3 razy wiecej  graczy online co dzisiaj.. To wyobraz sobie jak miasta wtedy wygladaly.. Teraz wiecej osob zna ta gre , bo minal rok.. Mimo to jest graczy ile jest.. No coz , tutaj devowie maja glos :)
Logged
Re: Wasteland polis
« Reply #62 on: October 25, 2010, 09:34:21 pm »

Nie czytasz co piszę, jak ma być PK przy workbenchu w mieście skoro gracze będą się nawzajem ochraniać?
Po co usuwać workbench z bazy? Napisałem na początku ze można by tam robić low eq. Nie wiem na jakiej zasadzie działają workbenche ale może da się "zblokować" jedne a "odblokować" te w miastach. Coś jak z terminalem w VC.
To co proponuje to sztuczne (przymusowe) zapełnienie miasta. Taki eksperyment po którym dowiemy się czy w tej grze gracze mogą ze sobą współpracować, dopiero później będzie czas na tworzenie miasta RPG.
Logged
Re: Wasteland polis
« Reply #63 on: October 25, 2010, 09:43:45 pm »

Zostawić powiedzmy 3-6 miast: jeśli 6 to: 3 z strażnikami i 3 do town control itp.

tu się różnimy. Ja bym zrobił jedno strzeżone, 4 miasta TC i jedno bez TC albo 3 TC i 2 NO/TC



Nie czytasz co piszę, jak ma być PK przy workbenchu w mieście skoro gracze będą się nawzajem ochraniać?
Po co usuwać workbench z bazy? Napisałem na początku ze można by tam robić low eq. Nie wiem na jakiej zasadzie działają workbenche ale może da się "zblokować" jedne a "odblokować" te w miastach. Coś jak z terminalem w VC.
To co proponuje to sztuczne (przymusowe) zapełnienie miasta. Taki eksperyment po którym dowiemy się czy w tej grze gracze mogą ze sobą współpracować, dopiero później będzie czas na tworzenie miasta RPG.

tak? ja np. wiem że z chęcią chciałbym założyć grupę rozkurwiaczy, która by zabijała crafterów + looty z ochrony. I na pewno jest więcej takich którzy myślą tak samo.
Re: Wasteland polis
« Reply #64 on: October 25, 2010, 09:48:03 pm »

Panowie dosyć kłótni bo nie chcę by temat, który ma potencjał poszedł za oborę- snuję jakieś plany, ale potrzebuję się dowiedzieć paru rzeczy, które po odpowiedniej obróbce opiszę tutaj
Logged
Polskie Pustkowia http://forum.newfmc.pl
Re: Wasteland polis
« Reply #65 on: October 25, 2010, 09:58:45 pm »

Theriot,  wlasnie z takimi ludzmi nie lubie grac,  bo tacy ludzie " don't get any.."

sprawdz w urban dictionary
Logged
Re: Wasteland polis
« Reply #66 on: October 26, 2010, 07:13:52 am »

Theriot,  wlasnie z takimi ludzmi nie lubie grac,  bo tacy ludzie " don't get any.."

sprawdz w urban dictionary

niestety, świat nie jest taki jaki chcesz żeby był. A wszystko da się wykorzystać w dobrym i złym celu.
Re: Wasteland polis
« Reply #67 on: October 26, 2010, 03:13:01 pm »

nah... piszę z małej litery tylko i wyłącznie jeśli nie mam szacunku do osoby do której pisze ;)



lub gdy się spieszę i nie mam czasu na pisanie małych i dużych literek ;p



Co to ma znaczyć że nie masz czasu na poprawne pisanie postów. To jest forum a nie czat! W dodatku twoje jedno linijkowe wpisy nic nie wnoszą tak jak wcześniej napisałem. Radzę ci potrenować tworzenie dłuższych wpisów na temat a nie ciągle pisać po jednej linijce i z małej litery. To że wymyśliłeś sobie, że piszesz tak a nie inaczej, bo nie masz "szacunku" do drugiej osoby świadczy tylko o twoim intelekcie i braku znajomości podstawowych zasad, które powinieneś umieć w wieku 5-6 lat ;)

Rok temu bylo 2-3 razy wiecej  graczy online co dzisiaj.. To wyobraz sobie jak miasta wtedy wygladaly.. Teraz wiecej osob zna ta gre , bo minal rok.. Mimo to jest graczy ile jest.. No coz , tutaj devowie maja glos :)
Widocznie gra jest nudna skoro jest mniej graczy niż było. Najlepszym sposobem będzie ograniczenie liczby miast, ja tak bym zrobił ale skoro developers nie chca to już ich sprawa.
« Last Edit: October 26, 2010, 03:16:11 pm by Kamilos93 »
Logged
Re: Wasteland polis
« Reply #68 on: October 26, 2010, 10:47:01 pm »

kurwa wlasnie, to forum a nie lekcja j. polskiego drogi Kamilu. Jezeli pisze " gdzie sa junki " to nie chce w odpowiedzi dostac dziela sztuki tylko kurwa   PROSTA ODPOWIEDZ NA PYTANIE. Jezeli dla ciebie jest to nie do ogarniecia to spierdzielaj na sweet brokacik. ::)

Tomowolf

  • Cute Kittens and stuff.
  • Offline
Re: Wasteland polis
« Reply #69 on: October 26, 2010, 11:00:27 pm »

Rok temu było tyle samo graczy - tylko było więcej postaci załączonych (mowa tutaj o multi clientach ;p).

Co do polis powiem krótko - są osoby które chcą żeby takie coś powstało - a są osoby które będą chciały 100% z tego + jeszcze więcej.
Nie zmienicie ludzi - zawsze będzie ktoś, który nie będzie sięzgadzał z waszym zdaniem i będzie chciał was/nas zdeptać - proste.
Logged
h
Re: Wasteland polis
« Reply #70 on: October 26, 2010, 11:04:39 pm »

To jest forum, tak jak powiedziałeś, TheRiot!, a nie czat, tak jak to opisałeś.
Logged

187umkillass

  • Everyday Iza Gunshot
  • Offline
Re: Wasteland polis
« Reply #71 on: October 27, 2010, 01:02:14 pm »

Możnaby nawet zrobić eventy międzymiastowe (igrzyska wastelandowe chociażby)

W lutym pracowałem na tego typu projektem, który niestety nie spodobał się wielkiemu Izu. Obecnie wznowiłem prace ze znacznymi zmianami we współpracy z Wichurą.
Planujemy zrobić dokładnie coś w stylu igrzysk ma to głównie się odnosić do Team v. Team kto wie może w przyszłości i Town v. Town... Trochę z rezerwą co prawda podchodzę do tego ponieważ gra  wymaga jakby czegoś co spowoduje jej "zmartwychwstanie" niżeli kolejny Event(badz arena w hinkley) który nie wiadomo czy znajdzie zwolenników....
Jeśli projekt będzie gotowy na pewno go ujrzycie w temacie "Event idea"

Cheers
Logged

Imprezobus

  • Imprezobus here!
    • Forum Los Alamos Warriors
  • Offline
Re: Wasteland polis
« Reply #72 on: October 30, 2010, 10:41:10 am »

Rok temu było tyle samo graczy - tylko było więcej postaci załączonych (mowa tutaj o multi clientach ;p).

Co do polis powiem krótko - są osoby które chcą żeby takie coś powstało - a są osoby które będą chciały 100% z tego + jeszcze więcej.
Nie zmienicie ludzi - zawsze będzie ktoś, który nie będzie sięzgadzał z waszym zdaniem i będzie chciał was/nas zdeptać - proste.

grałeś rok temu? poważnie wątpię, multilog wtedy dawał praktycznie... nic? :>
Ewolucja zmagań między graczami była na podstawowym etapie, kilka małych gangów które nonstop się tłukły, mając od zasrania x 10 sprzętu i nie korzystając z drugów... po co sie przelogowywac skoro postac byl gotowa do walki w minutę? : >

po co więc się wypowiadasz, jeez :<
Logged
Self-proclaimed best guide in the wastes.
http://www.law.netarteria.eu/files/bus.jpg by MACabra, edit by Frozen Mind
Quote
Snackish: pks pks pks. Kilgore: BBS is here, town is safe
Pages: 1 ... 3 4 [5]
 

Page created in 0.081 seconds with 18 queries.